Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

Nowa gama kolorystyczna grzejników Instal-Projekt

data aktualizacji: 10-11-2015, 09:06 – artykuł promocyjny

Nowa gama kolorystyczna grzejników Instal-Projekt

Kolor, na równi z kształtem jest decydującym czynnikiem wpływającym na charakter zarówno przedmiotów, jak i przestrzeni która nas otacza. Kolory wywołują konkretne, często subiektywne skojarzenia i emocje. Świadomie stosując kolory możesz wpłynąć znacząco na samopoczucie swoje i swoich bliskich i stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Dlatego INSTAL-PROJEKT, jeden z liderów polskiej branży grzewczej, zaproponował swoim klientom nową, liczącą aż 37 barw, paletę kolorystyczną wykończeń grzejników. Nasza złożona, wielopoziomowa percepcja kolorów sprawia, że ten sam obiekt w różnych kolorach możemy odbierać skrajnie różnie. Kulturowo mamy też „wdrukowane” w umysł związki określonych kolorów z konkretnymi przedmiotami. Jakiego koloru powinien być grzejnik?  Takiego, jaki chcesz!

INSTAL-PROJEKT proponując swoim klientom nową gamę kolorystyczną, zachęca do odważnego stosowania barw we wnętrzach i eksperymentowania z ich zestawieniami. Pomogą Ci w tym 4 palety kolorystyczne dostosowane do aktualnych trendów w dziedzinie kolorystyki wyposażenia wnętrz.

Fashion Colours to propozycje dla tych, którzy kochają żywe, intensywne barwy i lubią się wyróżniać.  Optymistyczne, radosne kolory dla cieszących się każdym dniem, pogodnych ludzi. Amarantowy róż, słoneczna żółć, intensywna czerwień czy limonkowa zieleń nawet najzwyklejszy przedmiot mogą zamienić w skoncentrowaną dawkę energii. We wnętrzu będą estetyczną dominantą przyciągającą wzrok, dlatego warto wykorzystać je w wypadku grzejników umieszczonych na eksponowanym miejscu.

INSTAL-PROJEKT - Energetyczny TUBUS w kolorach Fashion Colours
fot.: grzejnik Tubus
          INSTAL-PROJEKT - grzejnik PULS 
fot.: grzejnik Puls

Top Colours to paleta modnych szarości, przywodząca na myśl kolory skał, metali. Bardzo elegancka,  odznaczająca się niewymuszoną prostotą, nowoczesna i powściągliwa. Jeśli chcesz w swoim wnętrzu stworzyć nastrój spokoju, pewności, trwałości, jeśli cenisz subtelne niuanse w zestawieniach kolorystycznych to barwy aluminium, antracytu, granitu i węgla są dla ciebie. Te zdecydowane odcienie spodobają się też z pewnością mężczyznom, bo kojarzą się z industrialnym, surowym stylem.

Vanilla & Pepper to zgodnie z nazwą kolory inspirowane naturalnymi smakami i zapachami egzotycznych przypraw, kawy i kakao. Jeśli w Twoim domu dominują naturalne materiały i ciepłe barwy drewna, ceramiki i wikliny, grzejniki w kolorach z tej palety dopasują się do nich idealnie. Znajdą tu też dla siebie coś miłośniczki stylu retro: do wnętrz w odcieniach kości słoniowej, pełnych romantycznych koronek i jasnych mebli idealnie będą pasowały odcienie wanilii i białej czekolady.

INSTAL-PROJEKT - grzejnik STANDARD 3d w palecie Vanilla & Pepper           INSTAL-PROJEKT - grzejnik STICK w modnym kolorze Fresh
fot.: grzejnik Standard 3d              fot.: grzejnik Stick

Black & White to wydawałoby się najbardziej oczywiste i klasyczne z zestawień, ale dokładne przyjrzenie się propozycjom INSTAL-PROJEKTU sprawi, że dostrzeżesz różne odcienie bieli i czerni. Czerń może być lśniąca lub matowa, biel – jedwabista lub strukturalna. Nawet jednoznaczny kontrast może mieć swoje niuanse. Biały lub czarny grzejnik będzie uniwersalnym rozwiązaniem do każdego wnętrza – na zasadzie kontrastu lub podobieństwa.
 

Kontakt w sprawie produktów:

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.
ul. Jana Pawła II 12 A
87-853 Kruszyn
tel. 054 235 59 05
www: www.instalprojekt.com.pl
mail: wyślij wiadomość

grzejniki dekoracyjne  grzejniki łazienkowe  grzejniki pokojowe  suszarki i grzałki  akcesoria


Zobacz zdjęcia w galerii Instal-Projekt


               Podobne artykuły
Szklany grzejnik płytowy

ogrzewanie łazienki

Szklany grzejnik płytowy

Szklane, płytowe grzejniki Glass posiadają zabezpieczenia termiczne. Są one dostępne w kolorach: czarnym, czerwonym,... więcej...

Oszczędzaj energię z grzałką HOT2 Instal-Projekt

ogrzewanie łazienki

Oszczędzaj energię z grzałką HOT2 Instal-Projekt

Grzałka HOT2 INSTAL-PROJEKT to produkt dla wszystkich poszukujących ekonomicznych i energooszczędnych rozwiązań... więcej...

Grzejniki łazienkowe w różnych stylach

ogrzewanie łazienki

Grzejniki łazienkowe w różnych stylach

Łazienki w naszych mieszkaniach mogą być urządzone w różnych stylach, w zależności od gustów i... więcej...