konkurs fotograficzny nasze łazienki 2018

Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

Nowa gama kolorystyczna grzejników Instal-Projekt

data aktualizacji: 10-11-2015, 09:06 – artykuł promocyjny

Nowa gama kolorystyczna grzejników Instal-Projekt

Kolor, na równi z kształtem jest decydującym czynnikiem wpływającym na charakter zarówno przedmiotów, jak i przestrzeni która nas otacza. Kolory wywołują konkretne, często subiektywne skojarzenia i emocje. Świadomie stosując kolory możesz wpłynąć znacząco na samopoczucie swoje i swoich bliskich i stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Dlatego INSTAL-PROJEKT, jeden z liderów polskiej branży grzewczej, zaproponował swoim klientom nową, liczącą aż 37 barw, paletę kolorystyczną wykończeń grzejników. Nasza złożona, wielopoziomowa percepcja kolorów sprawia, że ten sam obiekt w różnych kolorach możemy odbierać skrajnie różnie. Kulturowo mamy też „wdrukowane” w umysł związki określonych kolorów z konkretnymi przedmiotami. Jakiego koloru powinien być grzejnik?  Takiego, jaki chcesz!

INSTAL-PROJEKT proponując swoim klientom nową gamę kolorystyczną, zachęca do odważnego stosowania barw we wnętrzach i eksperymentowania z ich zestawieniami. Pomogą Ci w tym 4 palety kolorystyczne dostosowane do aktualnych trendów w dziedzinie kolorystyki wyposażenia wnętrz.

Fashion Colours to propozycje dla tych, którzy kochają żywe, intensywne barwy i lubią się wyróżniać.  Optymistyczne, radosne kolory dla cieszących się każdym dniem, pogodnych ludzi. Amarantowy róż, słoneczna żółć, intensywna czerwień czy limonkowa zieleń nawet najzwyklejszy przedmiot mogą zamienić w skoncentrowaną dawkę energii. We wnętrzu będą estetyczną dominantą przyciągającą wzrok, dlatego warto wykorzystać je w wypadku grzejników umieszczonych na eksponowanym miejscu.

INSTAL-PROJEKT - Energetyczny TUBUS w kolorach Fashion Colours
fot.: grzejnik Tubus
          INSTAL-PROJEKT - grzejnik PULS 
fot.: grzejnik Puls

Top Colours to paleta modnych szarości, przywodząca na myśl kolory skał, metali. Bardzo elegancka,  odznaczająca się niewymuszoną prostotą, nowoczesna i powściągliwa. Jeśli chcesz w swoim wnętrzu stworzyć nastrój spokoju, pewności, trwałości, jeśli cenisz subtelne niuanse w zestawieniach kolorystycznych to barwy aluminium, antracytu, granitu i węgla są dla ciebie. Te zdecydowane odcienie spodobają się też z pewnością mężczyznom, bo kojarzą się z industrialnym, surowym stylem.

Vanilla & Pepper to zgodnie z nazwą kolory inspirowane naturalnymi smakami i zapachami egzotycznych przypraw, kawy i kakao. Jeśli w Twoim domu dominują naturalne materiały i ciepłe barwy drewna, ceramiki i wikliny, grzejniki w kolorach z tej palety dopasują się do nich idealnie. Znajdą tu też dla siebie coś miłośniczki stylu retro: do wnętrz w odcieniach kości słoniowej, pełnych romantycznych koronek i jasnych mebli idealnie będą pasowały odcienie wanilii i białej czekolady.

INSTAL-PROJEKT - grzejnik STANDARD 3d w palecie Vanilla & Pepper           INSTAL-PROJEKT - grzejnik STICK w modnym kolorze Fresh
fot.: grzejnik Standard 3d              fot.: grzejnik Stick

Black & White to wydawałoby się najbardziej oczywiste i klasyczne z zestawień, ale dokładne przyjrzenie się propozycjom INSTAL-PROJEKTU sprawi, że dostrzeżesz różne odcienie bieli i czerni. Czerń może być lśniąca lub matowa, biel – jedwabista lub strukturalna. Nawet jednoznaczny kontrast może mieć swoje niuanse. Biały lub czarny grzejnik będzie uniwersalnym rozwiązaniem do każdego wnętrza – na zasadzie kontrastu lub podobieństwa.
 

Kontakt w sprawie produktów:

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.
ul. Jana Pawła II 12 A
87-853 Kruszyn
tel. 054 235 59 05
www: www.instalprojekt.com.pl
mail: wyślij wiadomość

grzejniki dekoracyjne  grzejniki łazienkowe  grzejniki pokojowe  suszarki i grzałki  akcesoria


Zobacz zdjęcia w galerii Instal-Projekt


               Podobne artykuły
Termostat programowalny z ekranem dotykowym

ogrzewanie łazienki

Termostat programowalny z ekranem dotykowym

Termostat LTFT TOUCH to programowalny regulator elektroniczny. Służy on do sterowania elektrycznymi systemami grzejnymi.... więcej...

Praktyczne metody doboru elementów ogrzewania podłogowego

ogrzewanie łazienki

Praktyczne metody doboru elementów ogrzewania podłogowego

Ogrzewanie podłogowe zapewnia optymalny rozkład temperatury w pomieszczeniu. Ciepłe powietrze zawsze unosi się do... więcej...

Ogrzewanie płaszczyznowe - system przewodów

ogrzewanie łazienki

Ogrzewanie płaszczyznowe - system przewodów

Ogrzewanie płaszczyznowe to jeden z najbardziej ekonomicznych sposóbów zapewnienia ciepła w łazience.... więcej...NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj