konkurs fotograficzny nasze łazienki 2018

Płyny do dezynfekcji wanien z hydromasażem

data aktualizacji: 19-01-2018, 06:31 – artykuł promocyjny

Płyny do dezynfekcji wanien z hydromasażem

Każda wanna w trakcie korzystania brudzi sięi trzeba ją regularnie czyścić. Wanny z systemami hydromasażu brudzą się o wiele bardziej, ponieważ wilgoć z kąpieli przez długi czas pozostaje uwięziona w przewodach pod powierzchnią wanny. W pozostawionej wodzie rozwijają się grzyby i pleśnie, które przy następnej kąpieli wypływają bezpośrednio do wody. Wanny z hydromasażem czyści się przy pomocy specjalnych środków. Poniżej przegląd niektórych z nich.


 

Sann Profi CZYSTY HYDROMASAŻ płyn 1 litr 

Specjalnie opracowana formuła doskonale usuwa wewnętrzne zabrudzenia systemu hydromasażu i skutecznie opóźnia ich odtwarzanie. Regularnie stosowany gwarantuje bezpieczne i komfortowe korzystanie z wanien z hydromasażem

Cena: ok. 30 zł

 

 

Środki do czyszczenia Besco Professional

Specjalnie opracowany preparat do skutecznego czyszczenia i dezynfekcji systemów hydromasażu. Regularne stosowanie zapewnia optymalną pracę systemu i opóźnia powstawanie nowych zanieczyszczeń.

  • Bezpieczny dla systemów hydromasażu
  • Specjalnie opracowana formuła
  • Usuwa nieprzyjemny zapach
  • Nie zawiera chloru
  • Delikatny dla powierzchni wanny

Cena: ok 20 zł (netto)

 

Płyn do dezynfekcji wanny z hydromasażem 600ml FINI

Przeznaczony do systematycznego czyszczenia systemów hydromasażu. Systematyczna pielęgnacja systemu hydromasażu skutecznie neutralizuje bakterie i zapobiega ich szybkiemu odtwarzaniu. Preparat doskonale usuwa pozostałości po mydle i olejkach kąpielowych. Stosowanie preparatu wydłuża okres komfortowego i bezawaryjnego korzystania z wanny. W zależności od częstotliwości korzystania z hydromasażu, środek należy stosować raz na dwa trzy tygodnie.

Cena: ok. 20 zł

 

 

Płyn do dezynfekcji wanny z hydromasażem 600ml FINI

Płyn do dezynfekcji wanny z hydromasażem HG Hagesan

Na bazie naturalnych składników, zawiera m.in. kwas mlekowy i olejek z australijskiego „drzewa herbacianego” niszczący bakterie ( np. Legionella), czyści higienicznie usuwając nieprzyjemne zapachy, usuwa kamień, tłuszcz, osady z mydła i olejków kąpielowych, przyjazny dla środowiska.

Cena: ok. 45 zł

 

 

 

Płyn do dezynfekcji wanny z hydromasażem HG

 

FORTE - Środek do dezynfekcji wanien z hydromasażem

Pojemnik o pojemności – 1l. Preparat nie zawiera chloru

 

Cena: ok. 130 zł

 

Oro Preparat do mycia wanien z hydromasażem

Środek nie zawiera chloru, opakowanie 1 l. Dokładnie myje powierzchnię wanny z hydromasażem oraz jej system przewodów, pomp i dysz. Efektywnie usuwa zarazki, bakterie, grzyby i inne mikroorganizmy, zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Chroni przed powstawaniem osadu wapiennego oraz osadzaniu się mydła i tłuszczu na powierzchni wanny i w dyszach.

 

Cena: ok. 30 zł


Starwax - koncentrat do mycia urządzeń z hydromasażem


Skutecznie usuniesz osad wapienny z wody i soli kąpielowych, tłuste osady z mydła i innych kosmetyków. Zawiera kwas mlekowy pozwalający na higieniczne pozbycie się uporczywych zanieczyszczeń z instalacji hydromasażu, opóźnia proces ponownego osadzania się brudu, dając komfort dłuższego korzystania z odprężających kąpieli. Ergonomiczny uchwyt butelki ułatwia aplikację preparatu.

 

Cena: ok. 35 zł

 

 

Opracowanie: Redakcja
Żródło: Besco Professional, Fini, Hg, Sann Profi, Starwax, Oro, Forte
Zdjęcia: Sanplast


Podobne artykuły
Prywatny salon wellness

wellness & spa

Prywatny salon wellness

Każdy kto miał możliwość korzystania ze Spa z pewnością wie jak kojąco na nasz organizm wpływa odpoczynek w... więcej...

Sauna to nie tylko drewniana skrzynka - budowa sauny

wellness & spa

Sauna to nie tylko drewniana skrzynka - budowa sauny

Zgodnie z tytułem artykułu i wręcz przeciw wielu opiniom, sauna, to nie tylko wyłożone boazerią drewnianą pomieszczenie.... więcej...

SPA w domowym zaciszu

wellness & spa

SPA w domowym zaciszu

Aranżując łazienkę w swoich domach, dążymy do stworzenia funkcjonalnego pomieszczenia, które będzie nam... więcej...NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj