Electrolux

Pralka Grando Plus - niewielkie wymiary i doskonałe rezultaty prania

data aktualizacji: 07-04-2016, 08:33 – artykuł promocyjny

Pralka Candy Grando Plus pomimo swoich niewielkich wymiarów - 40 cm głębokości, zapewnia doskonałą jakość prania (nawet do 7 kg załadunku) i oszczędność w najwyższej klasie efektywności energetycznej A+.

Pralka Grando Plus - niewielkie wymiary i doskonałe rezultaty prania

Pralka Candy Grando Plus, wyróżniająca się eleganckim designem, uzyskała doskonałe wyniki we wszystkich testach przeprowadzonych wśród użytkowników w wielu krajach europejskich, którzy docenili zarówno jej zalety, jak i innowacyjny wygląd.

Candy - Pralka Candy GrandQ Plus

Pralka Candy Grando Plus ma niezwykle delikatne wnętrze. Specjalne wypustki w bębnie typu Shiatsu odpowiednio rozkładają i balansują ładunek, rozluźniając przy tym włókna podczas kolejnych faz prania. To prawdziwy masaż dla tkanin, dzięki któremu detergenty i woda szybciej wnikają w ich włókna. Specjalne łopatki zaprojektowane w celu lepszego obracania załadunku wewnątrz bębna, łączą w sobie siłę i delikatność, co daje jeszcze lepsze efekty prania a jednocześnie nie niszczy tkanin.
Ponad 2500 otworów o bardzo małej średnicy zapewnia szybką wymianę wody, co oznacza wyższą skuteczność prania i płukania wsadu.

 

Oszczędność energii, wody, czasu i pieniędzy


Dzięki funkcji "Kg Detector", wykorzystującej innowacyjną technologię 3 generacji, dzięki której wsad jest ważony i na tej podstawie dopasowywany jest czas prania oraz zużycie wody i energii elektrycznej, w dużym bębnie pralki Grando Plus można prać lepiej i szybciej, oszczędzając przy tym czas, energię i pieniądze.
W tradycyjnej pralce 5 kg wsadu jest zbyt ściśnięte w niewielkiej przestrzeni bębna, w 50 litrowym bębnie pralki Candy Grando Plus załadunek może obracać się swobodnie a detergent i woda wnikają głębiej we włókna tkanin.
Candy Grando Plus pierze skuteczniej nawet niewielkie ilości odzieży, zużywając do tego jedynie niezbędną ilość energii i wody.

Połączenie wysokiej jakości parametrów, wyjątkowej prostoty obsługi i rewolucyjnego pojmowania przestrzeni: oto zalety nowej pralki Candy Grando Plus. Pralka, która wypierze do 7 kg wsadu jedynie przy 40 cm głębokości, zapewniając najwyższą jakość prania: to cechy, które sprawiają, że Grando Plus to prawdziwy numer jeden wśród tego rodzaju urządzeń.

 

Wyświetlacz LCD


Pralka Candy Grando Plus wyposażona jest w nowy wyświetlacz LCD umożliwiający bieżącą kontrolę pracy urządzenia. Za pomocą bardzo czytelnego i wyraźnego wyświetlacza można zaprogramować opóźniony start prania (aż do 24 godzin), zmienić ilość obrotów wirówki w zależności od stopnia delikatności tkanin, odczytać żądaną temperaturę  oraz wybrać funkcje specjalne takie jak: "Program do usuwania plam", "Łatwe prasowanie" i "Dodatkowe płukanie". Funkcja "stopień zabrudzenia" pozwala dostosować czas prania i ilość środka piorącego na podstawie wybranego programu i stopnia zabrudzenia odzieży. Wszystkie te opcje gwarantują perfekcyjny efekt prania, nawet w przypadku wsadu o niewielkiej objętości. Ponadto dzięki funkcji  "Blokada przycisków" pralka Candy Grando Plus zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, gdyż uniemożliwia dostęp dzieci do przycisków sterowania urządzenia w trakcie jego pracy.

Pralka Candy Grando Plus oferuje szeroką i kompletną gamę programów, które sprostają różnorakim wymaganiom użytkowników. Ponadto jest to jedyna pralka, która posiada aż trzy programy szybkie - 14, 30 1 44 minutowe, dzięki którym można osiągnąć maksymalne efekty prania w bardzo krótkim czasie.

 

Cicha praca


Dzięki nowym wzmocnionym amortyzatorom pralka Candy Grando Plus pracuje bardzo cicho, bez uciążliwych i głośnych wibracji. Candy Grando Plus to pralka, która pomimo swoich niewielkich wymiarów wyposażona jest w nowoczesną technologię: nowe i nowoczesne amortyzatory eliminujące wibracje i hałas oraz wysokosprawny silnik. Wszystkie te elementy służą zaoszczędzeniu zużywanej energii i wody.

Kontakt w sprawie produktów:

CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 45A
02-146 Warszawa, Polska
tel. +48 734 169 780
fax. +48 22 335 26 21
www: www.candy.pl
mail: wyślij wiadomośćwww.hoover.pl
www.candysimplyfi.com

Duży sprzęt AGD
: pralki » pralko-suszarki » suszarki » zmywarki » lodówki » zamrażarki » chłodziarki do wina » piekarniki » okapy » płyty grzejne » kuchnie gazowo-elektryczne » kuchenki mikrofalowe
Mały sprzęt AGD: odkurzacze » myjki » froterki » odkurzacze piorące » żelazka » stacje parowe

Zobacz zdjęcia w galerii CANDY HOOVER POLSKA:


Podobne artykuły
Skuteczna domowa depilacja światłem

sprzęt AGD

Skuteczna domowa depilacja światłem

Teraz dzięki Philips Lumea Essential jeszcze więcej kobiet może cieszyć się jedwabiście gładką skórą... więcej...

Ten mop ma power, czyli parę

sprzęt AGD

Ten mop ma power, czyli parę

Niezwykłą moc pary odkrył Thomas Newcomen, który w 1712 roku wynalazł pierwszy silnik parowy. Para ma również... więcej...

Lokówki Bosch – profesjonalna stylizacja włosów w Twoim domu

sprzęt AGD

Lokówki Bosch – profesjonalna stylizacja...

Lśniący wygląd pozostaje, dochodzą loki i fale. Tak w skrócie można scharakteryzować trendy w stylizacji... więcej...NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj