konkurs fotograficzny nasze łazienki 2018

Technologia soniczna w szczoteczkach elektrycznych

data aktualizacji: 25-09-2015, 08:46 – artykuł promocyjny

Piękny uśmiech zjednuje ludzi a zdrowe i białe zęby dodają uroku i pewności siebie. Na co dzień staramy się o nie dbać poprzez szczotkowanie, nitkowanie, płukanie jamy ustnej oraz regularne wizyty u stomatologa. Nie zawsze jednak uwaga i czas, jaki poświęcamy na pielęgnację jamy ustnej niesie za sobą oczekiwane rezultaty. Okazuje się, że pomimo starań podczas zwykłego szczotkowania usuwamy tylko część zanieczyszczeń, co z czasem może prowadzi do chorób zębów i dziąseł a co za tym idzie pogorszenia estetyki uzębienia. Z pomocą przychodzi technologia soniczna stanowiąca prawdziwy przełom w dziedzinie pielęgnacji jamy ustnej.

Technologia soniczna w szczoteczkach elektrycznych

Udowodniono, że technologia soniczna zastosowana w szczoteczkach Philips Sonicare sprawia, że usuwają one nawet do 100% płytki nazębnej z trudnodostępnych miejsc i powodują poprawę stanu zdrowia dziąseł w zaledwie 2 tygodnie.i Badania kliniczne potwierdziły również uzyskanie efektu wybielenia zębów po 1 tygodniu stosowania szczoteczkiii. Wykazano, że zastosowana technologia delikatnego czyszczenia pozwala chronić przed podrażnieniami i cofaniem się dziąseł, łagodząc nadwrażliwość zębów. Skuteczność szczoteczki Sonicare DiamondClean opiera się na opatentowanej technologii Philips Sonicare wykorzystującej ultradźwięki, która zapewnia intensywne i dynamiczne czyszczenie oraz wyraźną różnicę dostrzegalną już po pierwszym użyciu. Delikatniejszy nacisk na zęby i dziąsła niż w przypadku szczoteczki manualnej pozwala dłużej cieszyć się mocnymi i zdrowymi zębami. Główka szczoteczki Philips Sonicare zamienia pastę do zębów w natleniony, delikatnie spieniony płyn i kieruje go między zęby, na tylne powierzchnie zębów oraz miejsca wzdłuż linii dziąseł, gdzie gromadzi się płytka bakteryjna.

 

Model Sonicare DiamondClean oferuje następujące tryby pracy:

  • Czyszczenie - tryb standardowy zapewniający dokładną higienę całej jamy ustnej.
  • Wybielanie - zapewnia efekt bielszych zębów dzięki usuwaniu przebarwień.
  • Polerowanie - przywraca naturalny, olśniewający uśmiech dzięki funkcji polerowania zębów.
  • Pielęgnacja dziąseł - delikatnie stymuluje i masuje dziąsła.
  • Zęby wrażliwe - wyjątkowo delikatny tryb przeznaczony do czyszczenia zębów wrażliwych.

 

Sprawne ładowanie

Szczoteczka DiamondClean Philips - ładowarkaSzczoteczka DiamondClean wyposażona jest w unikalną ładowarkę w formie szklanego naczynia z chromowaną podstawą, które może służyć do płukania ust. Ładowarka wykorzystuje najnowszą technologię ładowania indukcyjnego, dzięki czemu bateria ładuje się po wstawieniu szczoteczki do szklanego naczynia. Rewolucyjne etui podróżne z opcją ładowania USB eliminuje konieczność pakowania wtyczek i adapterów, umożliwiając naładowanie baterii szczoteczki przez podłączenie do niemal każdego modelu laptopa.

Sonicare DiamondClean dostępna jest w dwóch kolorach - białym i czarnym. Sonicare DiamondClean Black może być doskonałym prezentem dla mężczyzny ceniącego niepowtarzalny design oraz funkcjonalność.

Szczoteczka DiamondClean Philips

 

Sonicare AirFloss - alternatywa dla nici dentystycznej

Nowe urządzenie Philips Sonicare AirFloss korzysta z tej samej zastrzeżonej technologii nadmuchu mieszaniny powietrza i mikrokropelek między zęby w celu usuwania płytki nazębnej i osadu bakteryjnego. Urządzenie AirFloss usuwa do 5 razy więcej płytki nazębnej niż sama szczoteczka ręcznaiii.

To rewolucyjne urządzenie do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych skutecznie i delikatnie usuwa osady z ciężko dostępnych przestrzeni między zębami, dzięki czemu osobom nie używającym nici dentystycznych łatwiej zapobiegać stanom zapalnym dziąseł i poprawiać zdrowie dziąseł1.

Poznaj wszystkie produkty Philips Sonicare odwiedzając stronę www.sonicare.com.

Szczoteczka DiamondClean Philips


Rekomendowane ceny detaliczne wynoszą:

  • Sonicare DiamondClean - 908pln
  • Sonicare DiamondClean Black - 909pln
  • Sonicare AirFloss - 484pln
     

i Plaque removal efficacy of two novel Philips Sonicare DiamondClean brush heads, Putt M, Milleman J, DeLaurenti M, Schmitt P. Dane niepublikowane, 2010 r.
ii Evaluation of stain removal by Philips Sonicare DiamondClean power toothbrush and manual toothbrushes, Colgan P, DeLaurenti M, Johnson M, Jenkins W, Strate J. Dane niepublikowane, 2010 r.
iii A Randomized, Parallel Design Study to Evaluate the Effect of AirFloss (Chinook) on Removal of Interproximal Plaque and Reduction in Gingivitis. Jain V., Wei J., Jenkins W., Delaurenti M.Opracowanie: Redakcja
Żródło: Philips Polska

Podobne artykuły
Pralka Grando Plus - niewielkie wymiary i doskonałe rezultaty prania

sprzęt AGD

Pralka Grando Plus - niewielkie wymiary i doskonałe...

Pralka Candy Grando Plus pomimo swoich niewielkich wymiarów - 40 cm głębokości, zapewnia doskonałą jakość... więcej...

Automatyczna suszarka do prania - czy warto?

sprzęt AGD

Automatyczna suszarka do prania - czy warto?

Suszenie prania może być kłopotliwe, zwłaszcza w okresie przejściowym. Może być też bezproblemowe i to przez... więcej...

Pralko suszarka kondensacyjna Siemens - oszczędność energii w domu

sprzęt AGD

Pralko suszarka kondensacyjna Siemens - oszczędność...

Samoczyszczący kondensator i wysoka energooszczędność to znaki rozpoznawcze suszarki Siemens blueTherm. Siemens... więcej...NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj