Sukces marki Defra na XII targach grupy PSB

data aktualizacji: 05-03-2015, 13:14 – artykuł promocyjny

Sukces marki Defra na XII targach grupy PSB

W dniach 19-20 marca 2014 roku marka Defra uczestniczyła w XII branżowych targach grupy PSB. Wzorem z ubiegłego roku ekspozycja mebli łazienkowych Defra zdobyła uznanie kontrahentów odwiedzających targi, a zaprezentowane nowości wzbudziły niezwykle pozytywne i entuzjastyczne reakcje. Największym zainteresowaniem cieszyły się premiery produktowe, m.in. kolekcja mebli podwieszanych LINES w bardzo modnym ostatnio kolorze cappuccino z intrygującymi, przecinającymi się frezami, dedykowana nowoczesnym wnętrzom oraz kolekcje SOLEI i TERRA szczególnie dzięki ciekawej w formie umywalce ceramicznej FALCO. Amatorom drewnianych mebli łazienkowych marka Defra zaproponuje w tym roku wyjątkową kolekcję BARREL z masywną w formie ceramiczną umywalką ISOLE.

Nowe odsłony znanych już kolekcji mebli Defra, wzbudziły nie mniej pozytywne opinie -  kolekcja FONTE w oryginalnym dekorze azimuth, kolekcja OLEX w energetycznym wydaniu kolorystycznym - purpurze połysk oraz MURCIA w soczystej czerwieni już niebawem trafią na ekspozycje salonów łazienkowych.

Udział w targach PSB okazał się sukcesem i udanym debiutem tegorocznych nowości Defra, co niewątpliwie przełoży się na dynamiczny rozwój marki.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Deftrans Sp. z o.o. marka DEFRA
ul. Wszewilki 59
56-300 Milicz
tel. + 48 71 383 12 97
www: www.defra.pl
mail: wyślij wiadomośćproducent mebli łazienkowych » meble łazienkowe » szafki podumywalkowe » szafki łazienkowe wiszące » meble z litego drewna » szafki łazienkowe » szafki łazienkowe stojące » wyposażenie łazienki » zestawy łazienkowe


Zobacz zdjęcia w galerii DEFRA
:

 
 

Podobne artykuły
Ciesz się czystością z nagrodami od MAGNATA

aktualności

Ciesz się czystością z nagrodami od MAGNATA

Przez cały czas staramy się troszczyć zarówno o siebie i swoich najbliższych, jak i o dom, który ma... więcej...


NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj