konkurs fotograficzny nasze łazienki 2018

Patron sekcji - SFA Poland

Wybór kompletnego odwodnienia - krok po kroku

data aktualizacji: 22-01-2018, 07:34 – artykuł promocyjny

Przeglądając Internet i czasopisma branżowe w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla swojej łazienki wydaje się, że w zakresie odwodnień prysznicowych nie można zaproponować już nic nowego. Do momentu, aż uważniej przyjrzymy się ofercie PURUS - szwedzkiego producenta, który słynie nie tylko z wysokiej jakości oferowanych produktów, ale przede wszystkim funkcjonalności, gwarancji bezpieczeństwa oraz długoletniej i bezawaryjnej eksploatacji.

Wybór kompletnego odwodnienia - krok po kroku

Wszystkie odwodnienia PURUS dostarczane są jako kompletne zestawy gotowe do prostej instalacji.

W skład kompletnego zestawu wchodzi:

Purus LIne TwistPurus Corner Twist

Wybrany model kratki ze stali nierdzewnej (dostępne długości: 600 | 700 | 800 | 900 | 1000 | 1200)

  • Sitko ze stali nierdzewnej
  • Rynna ze stali nierdzewnej
  • Klamra zaciskowa ze stali nierdzewnej do montażu mankietów uszczelniających
  • Pakiet instalacyjny
  • Wpust podłogowy (PP/ABS) z syfonem suchym NOOD (wymienny syfon można łatwo zdemontować i wyczyścić)
  • Mankiet uszczelniający (nie przedstawiony na zdjęciu)


Odwodnienia prysznicowe PURUS zostały stworzone aby sprostać rosnącym oczekiwaniom osób urządzających swoje łazienki. Dzięki swojej budowie oraz dostępności w 3 różnych wariantach LINE, CORNER oraz SQUARE można dopasować je do każdej łazienki i każdej kieszeni. Szeroki wybór kratek stylizowanych, kolorowych paneli lub też kratki do wypełnienia płytką daje zupełnie nowe możliwości.

Purus LIne TwistPurus LIne Corner

To jedyne w swoim rodzaju odwodnienia, specjalnie zaprojektowane do montażu na posadzkach betonowych i konstrukcjach drewnianych, dzięki temu można instalować je tam, gdzie wcześniej było to problematyczne lub niemożliwe.

Purus LIne TwistPurus LIne Twist

Wszystkie odwodnienia prysznicowe PURUS wyposażone są standardowo w syfon suchy NOOD.

Co to takiego?

Syfon suchy NOOD jest jednym z wielu opatentowanych wynalazków firmy PURUS. Zrewolucjonizował on wcześniejsze zasady budowy syfonów stosowanych w wpustach podłogowych. Jest to połączenie tradycyjnego syfonu z mechaniczną zapadką. Syfon suchy NOOD nie pozwala na cofanie się wody i piany z kanalizacji oraz skutecznie zabezpiecza przed wydostawaniem się nieprzyjemnych zapachów nawet z często wysychających wpustów. W pewnym zakresie działa również jak zawór napowietrzający.


Jak to działa?
Mechaniczna zapadka przy niskim poziomie wody lub jej całkowitym braku pozostaje szczelnie zamknięta. Masa napływającej wody spowoduje ponowne jej otwarcie. Niepodważalną gwarancją bezawaryjności i skuteczności tego typu rozwiązania jest fakt, iż od początku obecności PURUS na polskim rynku nie odnotowano ani jednego zgłoszenia reklamacyjnego.

Syfon suchy Nood

Jednak to nie wszystko. Tym co tak naprawdę wyróżnia odwodnienia PURUS, to zastosowanie specjalnej klamry zaciskowej, która umożliwia instalację mankietów uszczelniających do wewnątrz wpustu - takie rozwiązanie gwarantuje wodoszczelne połączenie odwodnienia z posadzką.

Dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, niezawodność, funkcjonalność, atrakcyjne wzornictwo i jakość użytych materiałów na najwyższym poziomie - odwodnienia prysznicowe PURUS są najciekawszą propozycją na rynku.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Przedstawiciel Generalny Operative
ul. Biskupa Wincentego Kadłubka 1D/3
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. (+48) 663 40 40 60
www.puruspolska.pl    m.niewiejski@operative.pl

wpusty podłogowe » kratki ściekowe » kratki przemysłowe » kratki prysznicowe » odwodnienia liniowe/ narożnikowe » odpływy liniowe » odwodnienia prysznicowe » syfon umywalkowy » armatura ze stali nierdzewnej: miski wc » pisuary » umywalki
Podobne artykuły
Zawory kulowe Ferro w szerokiej gamie zastosowań

woda i kanalizacja

Zawory kulowe Ferro w szerokiej gamie zastosowań

Zawory kulowe (z ang. ball valve) popularnie zwane kurkami to zawory obrotowe, których wnętrze stanowi najczęściej... więcej...

Wodomierze odporne na silne pole magnetyczne

woda i kanalizacja

Wodomierze odporne na silne pole magnetyczne

Fabryka Wodomierzy PoWoGaz SA w Poznaniu wzbogaciła swoją ofertę wodomierzy skrzydełkowych jednostrumieniowych typu... więcej...

Rury miedziane - informacje praktyczne

woda i kanalizacja

Rury miedziane - informacje praktyczne

Miedź tak jak każdy metal podlega procesom korozji. Dzięki zjawisku pokrywania się miedzi warstwą szczelnego mocno... więcej...


NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj