aurora

Adapter drążka do zasłon łazienkowych

data aktualizacji: 28-01-2016, 11:52 – artykuł promocyjny

Adapter drążka do zasłon łazienkowych to element, który od stycznia 2015 roku firma ADAH z Andrychowa wprowadziła do swojej oferty. Rozwiązanie to umożliwia montaż drążków nie tylko prostopadle do ściany (kąt 90 stopni), ale również w zakresie od 25 do 155 stopni. Zastosowanie adaptera pozwala np. zamocowanie drążka przy skośnym poddaszu, lub ścianie ustawionej skośnie do wanny, brodzika pod kątem innym niż 90 stopni.

Adapter drążka do zasłon łazienkowych

W przypadku problemu z podwieszeniem drążka kątowego, lub łukowego do sufitu pozwala na zamocowanie tego wzmocnienia pod kątem do ściany bocznej przy zastosowaniu niestandardowego (wydłużonego) podwieszenia. Montaż wymaga wiercenia w ścianie. Adapter produkowany jest w kolorach: srebrny (efekt chromu), srebrny matowy (satyna), biały.

Adah - adapter drążkaAdah - adapter drążkaAdah - adapter drążka

 

Drążki łukowe o regulowanej długości

Zastosowanie adaptera umożliwiła montaż drążka pod różnymi kątami, co z kolei pozwoliło na wprowadzenie do oferty nowego rodzaju drążków łukowych, których długość można płynnie regulować w zakresie od 118 do 190 cm. Dzięki temu można je stosować między dwie ściany równoległe (jak drążki rozprężne), jako drążki kątowe symetryczne (min. 85/85 cm, maks. 135/135 cm i jako drążki kątowe typu „L”, czyli o dwóch różnych odległościach mocowania od narożnika łazienki (np. 70/175 cm). Drążki te produkowane są w kolorach: srebrny (efekt chromu), srebrny matowy (satyna).
 

Kontakt w sprawie produktów:

Adah s.j.
ul. Beskidzka 5b
34-120 Andrychów
tel. (33) 870 46 60
www: www.adah.pl
mail: wyślij wiadomość
Adah s.j.

e-sklep: www.sklep.adah.pl

producent » akcesoria łazienkowe » drążki do zasłon prysznicowych » półki narożne » zasłony » kółka dzielone do zasłon


Zobacz zdjęcia w galerii ADAH

                

 


Podobne artykuły
Funkcjonalne meble do nowoczesnej łazienki

meble i akcesoria

Funkcjonalne meble do nowoczesnej łazienki

Gabi to nowa kolekcja mebli łazienkowych marki Antado. Propozycja ta z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom... więcej...

Oświetlenie dekoracyjne - Kurtyna świetlna

meble i akcesoria

Oświetlenie dekoracyjne - Kurtyna świetlna

Kurtyna światłowodowa to rozwiązanie, które idealnie nadaje się do optycznego podziału pomieszczeń... więcej...