konkurs fotograficzny nasze łazienki 2018

Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

Grzejnik dekoracyjny do łazienki

data aktualizacji: 26-02-2018, 07:20 – artykuł promocyjny

W nowoczesnych łazienkach grzejnik jest jednym z głównych elementów wyposażenia łazienki. Obecnie coraz więcej osób zamiast tradycyjnego białego grzejnika drabinkowego, decyduje się na montaż grzejnika dekoracyjnego, który z powodzeniem może być prawdziwą ozdobą tego wnętrza. Dlatego też wybierając koloryfer do swojej łazienki, zwracamy uwagę nie tylko na cenę, ale również na jego wygląd. Pamiętajmy jednak o tym, iż musi on zapewniać skuteczne ogrzewanie całego pomieszczenia.

Grzejnik dekoracyjny do łazienki

Odpowiednio dobrany grzejnik powinien zatem gwarantować nam ciepło, a także być ozdobą łazienki i służyć nam przez długie lata. Ponadto, dzięki wyposażeniu go w dodatkowe akcesoria, grzejnik może także pełnić inne funkcje, takie jak: suszarka na ręczniki czy też wygodna półeczka.

Brem Cross DivisBrem Cross 4RBrem Clark

fot.: BREM - dekoracyjne grzejniki łazienkowe

 

Radox CombiRadox RiverRadox Serpentine

fot.: RADOX RADIATORS - dekoracyjne grzejniki łazienkowe

Pionowe grzejniki dekoracyjne stanowią niezwykle ciekawe rozwiązanie, które z powodzeniem można umieścić w każdej łazience, nadając jej tym samym nowoczesny wygląd. Grzejniki te standardowo oferowane są w kolorze białym, ale za dodatkową dopłatą można nabyć grzejnik w wykończeniu silver lub w dowolnym kolorze z palety RAL.

Grzejnik dekoracyjny Imers - CubicRettig Heating - Wiedeń SPA

             Imers                                                              Rettig Heating     

Kermi IdeosJaga - grzejnik Twine

   Kermi                                                         Jaga

Większość grzejników dekoracyjnych oferowanych jest w wariancie pionowym, ale dostępne są także modele poziome, którz z powodzeniem możemy zainstalować np. nad wanną. Doskonale prezentują się one we wnętrzach o różnym wystroju. Poziomy grzejnik nie tylko zmienia wygląd pomieszczenia, ale pomaga także w lepszym utrzymaniu czystości grzejnika z powodu nie zamkniętej bryły.

grzejnik Loren marki ImersInstal-Projekt - grzejnik STICK LEVEL

     Imers                                                       Instal-Projekt

Grzejnik z lustrem stanowi oryginalną, a zarazem bardzo funkcjonalna propozycję do umieszczenia w łazience. Może on pełnić funkcję zarówno ogrzewania pomieszczenia, jak również zwykłego lustra. W grzejniku INDIVI firmy Instal-Projekt element grzejny zamaskowany został jednolitą szklaną taflą. Dostępny jest on w dwóch wersjach - INDIVI z ostrymi rogami oraz Indivi New z zaokrąglonymi rogami. Dodatkowo do grzejnika można dokupić reling w dowolnym kolorze, dzięki czemu będziemy mogli powiesić na nim ręcznik czy szlafrok.

Grzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - IndiviLuxrad - Aurora z lustrem

Instal-Projekt - grzejnik INDIVI                              LUXRAD - grzejnik Aurora z lustrem

Grzejnik Aurora z lustrem z oferty firmy LUXRAD optycznie powiększa wnętrze i rozświetla każde pomieszczenie. Lustro w połączeniu z wygiętymi trójkątnymi profilami dodaje pomieszczeniom dodatkowej urody. 

W nowoczesnych łazienkach doskonale prezentować sie będą również grzejniki w formie obrazów z nadrukiem cyfrowym, jak Inventio marki Instal-Projekt, który oferuje nowe możliwości aranżacji wnętrza. Dostępny jest z ekranem gładko polakierowanym lub zadrukowanym. Dzięki kolorowemu ekranowi foto grzejnik ten przynosi niepowtarzalne oryginalne wrażenia estetyczne.

Grzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - Inventio Grzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - InventioGrzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - InventioGrzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - InventioGrzejnik dekoracyjny Instal-Projekt - Inventio

Instal-Projekt

Opracowanie: Redakcja
Zdjęcia: Imers, Instal-Projekt, Jaga, Rettig Heating, Luxrad, Kermi, Brem, Radox Radiators

Podobne artykuły
Przewód do ogrzewania podłóg z posadzką ceramiczną

ogrzewanie łazienki

Przewód do ogrzewania podłóg z posadzką ceramiczną

Jednostronnie zasilany, elektryczny przewód grzejny CeraPro jest idealnym rozwiązaniem do ogrzewania podłóg... więcej...

 Ogrzewanie podłogowe - wodne, elektryczne czy powietrzne?

ogrzewanie łazienki

Ogrzewanie podłogowe - wodne, elektryczne czy powietrzne?

Ogrzewanie podłogowe, w którym ciepło jest dostarczane całą powierzchnią podłogi poprzez promieniowanie,... więcej...

Wodne ogrzewanie podłogowe - awaryjność

ogrzewanie łazienki

Wodne ogrzewanie podłogowe - awaryjność

Ogrzewanie podłogowe ze względu na oszczędność i komfort użytkowania to system coraz popularniejszy w polskich... więcej...NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj