Wanny Meisterstück w luksusowym hotelu Schloss Elmau Retreat

data aktualizacji: 24-04-2017, 12:53 – artykuł promocyjny

Wraz z otwarciem „Schloss Elmau Retreat - Luxury Suites & Spa“ położony w Bawarskich Alpach kompleks wypoczynkowy Schloss Elmau wzbogacił się o drugi ekskluzywny obiekt. 47 apartamentów o podwyższonym standardzie stanowi dopełnienie znanego na całym świecie, luksusowego 5-gwiazdkowego hotelu klasy superior. Szczególną atrakcję dla gości hotelu stanowi ekskluzywny wystrój łazienek.

Wanny Meisterstück w luksusowym hotelu Schloss Elmau Retreat

Schloss Elmau Retreat to pierwszy na świecie obiekt hotelowy, który wyposażono w luksusowe wanny Kaldewei z wielokrotnie nagradzanej za unikalne wzornictwo kolekcji Meisterstück. W hotelu zastosowano wanny w dwóch wariantach: wolnostojącym i narożnym. Oba modele zapewniają gościom maksymalny komfort kąpieli. Stylistyczne dopełnienie luksusowej aranżacji wnętrza stanowią efektowne obudowy wanien wykonane ze stali emaliowanej. O wyjątkowej jakości produktów Kaldewei wkrótce będą mieli okazję przekonać się najbardziej wpływowi światowi politycy. Głowy państw biorących udział w rozpoczynającym się na początku czerwca szczycie grupy G7 będą bowiem gośćmi kompleksu wypoczynkowego Schloss Elmau Retreat.

Nazwa „Schloss Elmau“ symbolizuje wyjątkową jakość hotelowych usług, która jest efektem wyważonego połączenia luksusu i komfortu, strefy spa, ciekawej oferty kulturalnej oraz kulinarnej. Wyrafinowana architektura wnętrz hotelu zamkniętych w tradycyjnej bryle zamku stanowi bogate źródło inspiracji i zapewnia gościom szerokie spektrum możliwości relaksu oraz aktywnego wypoczynku. Nie bez powodu, należący do międzynarodowego konsorcjum „Leading Hotels of the World“ „Schloss Elmau“ był wielokrotnie uznawany za jeden z najlepszych hoteli na świecie.

hotel Schloss Elmau Retreat

W cichej dolinie z przepięknym widokiem na zbocza Alp powstał 5- gwiazdkowy obiekt klasy superior należący do luksusowego kompleksu hotelowego Schloss Elmau. Na gości Schloss Elmau Retreat czeka 47 apartamentów o powierzchni 200 m2, ogromne tarasy, 3 ekskluzywne restauracje, biblioteka, salon z otwartym kominkiem, oraz bogato wyposażona strefa spa o powierzchni ponad 2000 m2.

 

Łazienka w Schloss Elmau Retreat - maksimum komfortu oraz luksusu

Ogromne, luksusowe łazienki w nowym obiekcie Schloss Elmau Retreat mają powierzchnię nawet 24m2. ,,Przy wyborze partnerów oraz dostawców wyposażenia hotelu oprócz niezawodności produktów braliśmy pod uwagę ich ponadczasową estetykę oraz funkcjonalność,, - wyjaśnia Dietmar Müller-Elmau, Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu Schloss Elmau GmbH & Co. KG. Tymi samymi kryteriami kierowano się również wybierając elementy wyposażenia łazienek. Wolnostojąca wanna Meisterstück Centro Duo Oval oraz narożny model wanny Centro Duo z dwustronną obudową ze stali emaliowanej gwarantują gościom hotelu wyjątkowy komfort kąpieli.

Wanna Meisterstück kaldewei w hotelu Schloss Elmau Retreat

Wprowadzając na rynek kolekcję luksusowych wanien z linii Meisterstück firma Kaldewei zaprezentowała innowacyjne modele zaprojektowane zgodnie z najnowszymi stylistycznymi trendami. Wanna i obudowa wykonane są ze stali emaliowanej i spełniają najwyższe wymagania zarówno w aspekcie estetycznym jak i jakościowym. Produkty Kaldewei charakteryzują się trwałością a ponadto nie wymagają skomplikowanej pielęgnacji. Dzięki unikalnym właściwościom stali emaliowanej oraz ponadczasowej stylistyce modele z linii Meisterstück mogą być instalowane w obiektach użyteczności publicznej takich jak np. luksusowy hotel Schloss Elmau Retreat. Wolnostojące wanny Centro Duo Oval, stanowią nie tylko centralny punkt aranżacji łazienkowego wnętrza, ale mają za zadanie zwrócić uwagę gości na ważną rolę kąpieli i relaksu w życiu współczesnego człowieka. Dzięki doskonałej jakości produktów oraz unikalnemu wzornictwu firma Kaldewei jest od lat profesjonalnym i kompetentnym partnerem dla inwestorów na międzynarodowym rynku hotelarskim – zarówno dla właścicieli niewielkich, prywatnych obiektów jak i dużych placówek należących do luksusowych sieci hotelowych.

Hotel Schloss Elmau Retreat - Luxury Suites & Spa - charakterystyka:

  • Klasyfikacja: 5 gwiazdek klasa Superior
  • Liczba pokoi: 47 suit oraz suit typu Junior
  • Produkty Kaldewei: wanna Centro Duo Oval oraz Centro Duo z kolekcji ,,Meisterstücke"
     

Opracowanie: Redakcja
Żródło: KALDEWEI Polska Spółka z o.o.

Podobne artykuły
Wakacyjna wyprzedaż w Coram – markowa łazienka w dobrej cenie

aktualności

Wakacyjna wyprzedaż w Coram – markowa łazienka...

Wakacyjna wyprzedaż wyposażenia łazienek w firmie Coram Poland trwa. W lipcu i sierpniu br., w Natolinie pod Łodzią,... więcej...

KOŁO wśród finalistów konkursu Dobry Wzór 2015

aktualności

KOŁO wśród finalistów konkursu Dobry Wzór 2015

Jury 22 edycji konkursu Dobry Wzór, organizowanego dorocznie przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie,... więcej...


NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj