konkurs fotograficzny nasze łazienki 2018

Stwórz własną aranżację łazienki z LUXUM

data aktualizacji: 22-07-2015, 10:56 – artykuł promocyjny

Podczas urządzania łazienki warto przemyśleć każdy szczegół i zastanowić się nad jej rozplanowaniem. Istotnym jest, aby była ona wygodna w użytkowaniu dla każdego z domowników.

Stwórz własną aranżację łazienki z LUXUM

Łazienka to miejsce, w którym wbrew pozorom spędzamy dużo czasu, dlatego ogromne znaczenia ma wybór wyposażenia sanitarnego, z którego będziemy korzystać przez wiele lat.

Obecne trendy w aranżacji wnętrz podpowiadają, że łazienka powinna być nowoczesna, ale przede wszystkim funkcjonalna. Wybór elementów wyposażenia sanitarnego na rynku jest ogromny. Natomiast często zdarza się, że proponowane przez producentów standardowe rozmiary wanien, umywalek czy brodzików nie pasują do rozmiarów łazienki. Dlatego warto skorzystać z bogatej oferty firmy Luxum.

łazienka Luxum

Firma Luxum zajmuje się projektowaniem i produkowaniem elementów wyposażenia sanitarnego na indywidualny wymiar. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów kompozytowych Twoja łazienka może wyglądać naprawdę zjawiskowo. Oprócz dopasowania indywidualnego rozmiaru możesz także wybrać dowolny kolor i strukturę. To ty decydujesz czy Twoja umywalka, wanna czy brodzik mają być wykonane w macie czy na wysoki połysk.

łazienka Luxum

Dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów kompozytowych łazienka będzie łatwa w pielęgnacji i utrzymaniu w czystości. Stale rozwijająca się technologia i prowadzone badania nad uzyskaniem bezpiecznych i wysokich właściwości materiałów kompozytowych do wyrobów sanitarnych, jak: Corian, Staron, GFK Luxum, dały początek nieograniczonych możliwości zastosowań i aranżacji.

łazienka Luxumłazienka Luxumłazienka Luxum

Luxum oferuje szeroką gamę produktów. Wykonanie dużych i nietypowych kompozytowych umywalek z odpływem liniowym, szczelinowym czy tradycyjnym w jednej monolitycznej konstrukcji bez widocznych łączeń i spoin to obecnie nic prostszego. Wybór wanny czy brodzika to także istotne elementy wyposażenia łazienki. Jeżeli powierzchnia łazienki pozwala możemy zdecydować się na oba produkty.

łazienka Luxumłazienka Luxum

Wybierając firmę Luxum Twoja łazienka stanie się funkcjonalna i niepowtarzalna. To idealne rozwiązanie dla ludzi ceniących indywidualizm i nowoczesne trendy.
 

Kontakt w sprawie produktów:

LUXUM
ul. Jana Dekerta 44
30-703 Kraków
tel. (+48) 12 346 49 11
www: www.luxum.pl
mail: wyślij wiadomość

wanny » umywalki » brodziki na wymiar » kabiny prysznicowe » blaty umywalkowe » blaty łazienkowe » blaty kompozytowe » meble łazienkowe » nietypowe formy meblowe


Zobacz zdjęcia w galerii Luxum

 

NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj