konkurs fotograficzny nasze łazienki 2018

Kąpiel w wannie dobra na wszystko

data aktualizacji: 03-08-2015, 07:47 – artykuł promocyjny

Codzienna gonitwa w celu realizacji własnych marzeń czy planów życiowych sprawia, że potrzebujemy choć odrobiny wytchnienia, po to aby oderwać się rzeczywistości i nabrać sił do dalszego działania. Gorąca kąpiel w wannie to najprostszy i najszybszy sposób na regenerację umysłu i ciała w domowym zaciszu. Wiele osób zapomina o jej właściwościach. Tymczasem odpowiednio przygotowana, działa niemalże tak, jak domowe spa.

Kąpiel w wannie dobra na wszystko

Aby korzystać z relaksacyjnych właściwości kąpieli wannie, pierwszą rzeczą, o którą musimy zadbać jest wybór wygodnej wanny. W zależności od powierzchni jaką dysponujemy, a także naszych preferencji mamy do wyboru różne kształty i wymiary wanien. Rynkowa różnorodność sprawia, że wybierając model wanny idealny dla siebie mamy niemalże nieograniczone możliwości aranżacyjne. Jeden z najlepszych na naszym rynku producentów urządzeń kąpielowych, firma Sanplast S.A. posiada w swojej ofercie wanny będące przedstawicielami 9 różnych serii produktowych. Różnorodność rozmiarów i kształtów, a także dostępne wyposażenie sprawia, że nawet najbardziej wymagający klient jest w stanie wybrać tu wannę idealnie pasującą do jego potrzeb. Dodatkowo do wanien można dobrać jeden z czterech systemów hydromasażu, a także wkłady z olejkami aromaterapeutycznymi. Są to elementy, które znacząco podniosą komfort naszej kąpieli i odczuwalnie wpłyną na poprawę naszego nastroju. Różne opcje konfiguracji, a także możliwość wyboru wygodnych dodatków takich jak: zagłówki czy drewniane akcesoria stanowią najbardziej atrakcyjną propozycję dla wszystkich miłośników długich kąpieli.

Sanplast - wanna trapezowa

Wanna stała się już nie tylko miejscem zabiegów higienicznych, ale także synonimem prywatnej strefy relaksu i zabiegów regenerujących. W zależności od pory dnia, długości kąpieli, temperatury wody i dodatków może dodać energii, bądź stać się formą relaksu, sposobem na rozładowanie emocji całego dnia. Woda o temperaturze powyżej 38°C negatywnie wpływa na krążenie i naszą skórę, osłabia także nasz organizm, dlatego idealną temperaturą będzie w zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć: kąpiel pobudzająca przy wodzie do 27°C lub uspokajająca przy temperaturze wody rzędu 28°C do 37°C. Ustawmy w łazience kilka nastrojowych świec i otuleni ulubionymi zapachami zanurzmy się w wygodnej wannie korzystając z dobrodziejstw terapeutycznych kąpieli.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Sanplast SA
Wymysłowice 1
88-320 Strzelno
tel. (52) 31 88 500
www: www.sanplast.pl
mail: wyślij wiadomość

kabiny prysznicowe » drzwi prysznicowe » kabiny nawannowe » brodziki » wanny » umywalki » hydromasaż: systemy powietrzne » systemy wodne » systemy wodno-powietrzne » kabiny parowo-hydromasażowe » panele prysznicowe » akcesoria: do kabin » do brodzików » do wanien » do hydromasażu


Zobacz zdjęcia w galerii Sanplast SA
Podobne artykuły
Technologie basenowe - zaprawy uszczelniające, kleje i fugi od Murexin

wellness & spa

Technologie basenowe - zaprawy uszczelniające,...

W ostatnich latach znacząco wzrosła ilość oddawanych do użytku basenów. Stale zwiększają się wymagania... więcej...

Jaki piec do sauny

wellness & spa

Jaki piec do sauny

Piece są obowiązkowym elementem wyposażenia, jaki musi posiadać zarówno sauna fińska, jak i sauna parowa.... więcej...

Minibaseny - rodzaje i funkcje

wellness & spa

Minibaseny - rodzaje i funkcje

Od czasu otwarcia pierwszej fabryki (Costa Mesa w Kalifornii, rok 1979) Sundance Spas® minęło sporo lat - w tym... więcej...NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj