konkurs fotograficzny nasze łazienki 2018

Wyznaczamy trendy w projektowaniu

data aktualizacji: 07-06-2016, 05:27 – artykuł promocyjny

Nowoczesne, proste formy, zdecydowane linie i nietypowe materiały, ale zawsze wysokiej jakości oraz chłodne, czyste kolory, to wizytówka stylu minimalistycznego. W stylu minimalistycznym, często kluczową rolę odgrywa łączenie materiałów i kolorów. Szarość betonu, surowość stali, czy nieskazitelną biel kompozytów takich jak GFK LUXUM.

Wyznaczamy trendy w projektowaniu

GFK Luxum - kompozyt powstały na bazie żywic poliestrowych oraz wypełniaczy szklanych i dodatków uszlachetniających. W odróżnieniu od konglomeratów nie zawiera kamienia, który zastąpiono szkłem. Materiał jest odporny na uszkodzenia, a jednocześnie wyjątkowo plastyczny - można go dowolnie formować, dzięki czemu unika się widocznych łączeń poszczególnych elementów, tworząc jednolity monolit np. umywalka zintegrowana z blatem.

Minimalistyczna łazienka LuxumLuxum - umywalka zintegrowana z blatem

Co więcej, łazienki w minimalistycznej formie możemy dopasować idealnie do swoich potrzeb i wymagań tego jedynego, szczególnego miejsca jakim jest ta, a nie inna łazienka. Kabinę prysznicową, wannę, czy umywalki z blatem oraz meble otrzymamy zbudowane dla nas indywidualnie, pod wymiar. Zagwarantuje to, że przestrzeń jest wykorzystana optymalnie.

łazienka Luxum

Zapraszamy do odwiedzenia galerii inspiracji LUXUM i do zapoznania się z gotowymi pomysłami na aranżacje łazienki.
 

Kontakt w sprawie produktów:

LUXUM
ul. Jana Dekerta 44
30-703 Kraków
tel. (+48) 12 346 49 11
www: www.luxum.pl
mail: wyślij wiadomość

wanny » umywalki » brodziki na wymiar » kabiny prysznicowe » blaty umywalkowe » blaty łazienkowe » blaty kompozytowe » meble łazienkowe » nietypowe formy meblowe


Zobacz zdjęcia w galerii Luxum

 

NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj