konkurs fotograficzny nasze łazienki 2017

Kaldewei SkinTouch - kąpiel z funkcją Anti-Aging

data aktualizacji: 24-04-2017, 12:51 – artykuł promocyjny

Kaldewei Skin Touch to rewolucyjny system masażu, dzięki któremu kąpiel w wannie działa jak odmładzający zabieg kosmetyczny dla naszej skóry. Już po jednej kąpieli staje się ona bardziej miękka i odświeżona.

Kaldewei SkinTouch - kąpiel z funkcją Anti-Aging

System Kaldewei Skin Touch swój rewolucyjny efekt kosmetyczny osiąga dzięki wykorzystaniu rewitalizującego działania cząsteczek czystego tlenu transportowanego przez wodę. Mikroskopijne pęcherzyki powietrza rozchodzą się w wodzie, otulając i pieszcząc całe ciało. Zawarty w nich tlen działa odmładzająco i rewitalizująco. Masaż pozwala dokładnie oczyścić głębsze warstwy skóry, pobudzić krążenie krwi, a także uaktywniać produkcję nowych komórek naskórka. Efekt odmłodzenia osiągany jest nawet bez stosowania kosmetycznych dodatków do kąpieli. Skóra staje się gładsza, a zmarszczki i nierówności są widocznie mniejsze. Rezultaty działania systemu Kaldewei Skin Touch utrzymują się na skórze przez wiele godzin.

Kaldewei Skin Touch

Kąpiel w wannie wykonanej z naturalnego materiału jakim jest stal emaliowana Kaldewei, dzięki systemowi masażu Skin Touch zamienia zmienia się w wyjątkowy rytuał. Niewielka dysza masażowa intensywnie napowietrza strumień wody. Mikroskopijne cząsteczki powietrza są nawet 100-krotnie mniejsze niż pęcherzyki powietrza stosowane w konwencjonalnych systemach masażu. W system Skin Touch można wyposażyć wszystkie wanny z serii Avantgarde i Ambiente.

Kaldewei Skin Touch

Dodatkowo dysza masażowa pracuje bardzo cicho, nie zakłócając atmosfery odprężenia i relaksu. System Kaldewei Skin Touch to fantastyczna kuracja odmładzająca i upiększająca, którą możemy stosować w domowym zaciszu! Oprócz podstawowej wersji systemu, Kaldewei oferuje także Skin Touch emotion wyposażony w halogen ze zmienną kolorystyką. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy także chromoterapię, która doskonale wpływa na nasze samopoczucie i nastrój.

Opracowanie: Redakcja
Żródło: KALDEWEI Polska Spółka z o.o.


Podobne artykuły
Minibaseny - rodzaje i funkcje

wellness & spa

Minibaseny - rodzaje i funkcje

Od czasu otwarcia pierwszej fabryki (Costa Mesa w Kalifornii, rok 1979) Sundance Spas® minęło sporo lat - w tym... więcej...

Panel prysznicowy z hydromasażem - sposób na domowe spa

wellness & spa

Panel prysznicowy z hydromasażem - sposób na domowe spa

Większość kobiet postrzega łazienkę jako strefę relaksu - miejsce, w którym mogą wyciszyć się i odprężyć... więcej...

Domowe spa - wanna do zabudowy

wellness & spa

Domowe spa - wanna do zabudowy

Wielu z nas marzy o domowym, odprężającym salonie kąpielowym. Jednym z lepszych sposobów na uzyskanie takiego... więcej...NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj