konkurs fotograficzny nasze łazienki 2018

Patron sekcji - SFA Poland

Odwodnienia prysznicowe CED'OR

data aktualizacji: 24-02-2017, 06:44 – artykuł promocyjny

Odpływy liniowe to idealne rozwiązanie, charakteryzujące się eleganckim wyglądem i wygodą korzystania, do nowoczesnych wnętrz, sprawdza się w łazienkach dla osób niepełnosprawnych.

Odwodnienia prysznicowe CED'OR

Idealnie nadaje się także do basenów, klubów fitness, i hoteli. Producent CED’OR wykonuje odwodnienia na indywidualne zamówienia inwestorów z wzorami, napisami na maskownicy oraz w wymaganych wymiarach. Całość konstrukcji wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

CED’OR to firma działająca na rynku polskim od wielu lat. To przedsiębiorstwo stale wprowadzające do oferty coraz więcej nowych odwodnień, autor nowych rozwiązań w zakresie odprowadzenia wody oraz patentów.

Wyłącznym dystrybutorem odwodnień marki CED’OR w Polsce jest firma PRIMA od wielu lat działająca na rynku sanitarno-instalacyjnym i współpracująca z wieloma salonami wyposażenia łazienek oraz hurtowniami sanitarno-instalacyjnymi.

Odpływem cieszącym się największą popularnością jest odpływ liniowy z serii PREMIUM z syfonem MCAlpine fi 50. Jest to  kompletny zestaw, gotowy do montaż dostępny w dwóch wariantach: z ozdobną, stalową maskownicą (8 modeli) lub wkładem do zabudowy płytką, kamieniem. Szerokość: 80 mm, wysokość montażowa: 90 mm. Dostępne w długościach od 30 do 150 cm.

odpływ liniowy PREMIUM

W ofercie producenta CED'OR znajdują się także odpływy punktowe, tj. seria POINT LINE Dostępne w wymiarach 15x15 cm oraz 30x30 cm. Są to kompletne zestawy, gotowe do montażu, z 6 modelami ozdobnych maskownic do wyboru. Odpływy punktowe doskonale sprawdzają się jako awaryjne odprowadzenie wody w łazience, pralni, kuchni.

odpływ punktowy POINT LINE

Odpływy Corner Line polskiego producenta CED'OR, są z kolei stosowane w narożnikach przestrzeni prysznicowych. Dostępne w wymiarach od 30x30 do 150x150 cm. W tej serii producent oferuje szeroką gamę ozdobnych maskownic do wyboru. Wykonane są one z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Klient samodzielnie określa długości poszczególnych ramion odpływu.

Odpływ narożny Corner Line z maskownicą SEA

Alternatywą dla standardowych odpływów liniowych, są obecnie odpływy montowane w ścianie kabiny. Jest to rozwiązanie doskonale sprawdzające się w łazienkach, w których zamontowane jest ogrzewanie podłogowe, ponieważ montaż takiego odpływu nie ingeruje w strukturę posadzki. Minimalistyczny design oraz niestandardowa forma, to kolejne zalety tego typu odpływu.

odpływ ścienny WALLodpływ ścienny WALL

SERIA ODPŁYWÓW ŚCIENNYCH CED'OR WALL ODZNACZONA ZOSTAŁA „WYRÓŻNIENIEM ROKU 2015” W KONKURSIE „ŁAZIENKA WYBÓR ROKU  2015”

nagroda

Innowacyjnym produktem na rynku odpływów łazienkowych jest odpływ z serii Fresh Line. Posiada on funkcję ODŚWIEŻANIA korytka, dzięki zainstalowanym wymiennym biologicznym kostkom DEZYNFEKUJĄCO-ODŚWIEŻAJĄCYM. Bezpieczne w użyciu kostki zwalczają problem zmniejszonej przepustowości oraz nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji. Składają się z nieszkodliwych mikroorganizmów oraz deozodorujących substancji zapachowych. Odpływy CED'OR serii Fresh Line standardowo wyposażone są w syfon, nóżki montażowe, mankiet uszczelniający oraz 6 sztuk kostek, które można nabyć także oddzielnie.

odpływ FRESH LINE

SERIA ODPŁYWÓW FRESH LINE ZDOBYŁA PRESTIŻOWY TYTUŁ WYRÓŻNIENIE 2014 W KONKURSIE ŁAZIENKA - WYBÓR ROKU 2014.

nagroda

Jedną z najważniejszych cech odpływu liniowego jest jego wysokość montażowa. Producent CED'OR wprowadził do swojej oferty nową serię odpływów, SUPER SLIM - o najniższej wysokości zabudowy- tylko 4,90 cm oraz najwęższej maskownicy - tylko 3,50 cm! Odpływ mimo niewielkiej wysokości, zachowuje dużą przepustowość wody, w granicach 40 l/min. Seria odwodnień SUPER SLIM wykonana jest w całości ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej (również syfon). Odpływy z serii SUPER SLIM doskonale sprawdzają się w łazienkach z zamontowanym ogrzewaniem podłogowym.

SUPER SLIMSUPER SLIM

SERIA ODPŁYWÓW SUPER SLIM ZDOBYŁA PRESTIŻOWY TYTUŁ WYRÓŻNIENIE 2016 W KONKURSIE ŁAZIENKA - WYBÓR ROKU 2016.

Kontakt w sprawie produktów:

Prima
ul. Rejtana 20
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 764-18-52
www: www.cedor-odplywy.pl www.liniowe-odplywy.pl
mail: wyślij wiadomość

Wyłączny przedstawiciel firmy CED'OR

odpływy liniowe » odpływy punktowe » odpływy ścienne » materiały uszczelniające

Zobacz zdjęcia w galerii CED'OR:
Podobne artykuły
Zawory kulowe Ferro w szerokiej gamie zastosowań

woda i kanalizacja

Zawory kulowe Ferro w szerokiej gamie zastosowań

Zawory kulowe (z ang. ball valve) popularnie zwane kurkami to zawory obrotowe, których wnętrze stanowi najczęściej... więcej...

Połączenia rur wielowarstwowych Prandelli

woda i kanalizacja

Połączenia rur wielowarstwowych Prandelli

Podstawowym i newralgicznym elementem instalacji rurowych są połączenia. To od nich w dużej mierze zależy niezawodność... więcej...

Prysznicowe odpływy liniowe Linearis Comfort

woda i kanalizacja

Prysznicowe odpływy liniowe Linearis Comfort

Dzięki zastosowaniu prysznicowych odpływów liniowych można pozbyć się z łazienki standardowego brodzika,... więcej...


NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj