konkurs fotograficzny nasze łazienki 2018

Candy Simply Fi - pralka, która wie lepiej

data aktualizacji: 18-09-2017, 05:37 – artykuł promocyjny

Czy wiesz, że pierwszą pralkę zrobił Amerykanin James King w 1851 roku? Model był wykonany z… drewna. Dziś nowoczesne pralki komunikują się z użytkownikami za pomocą smartfonów i oprócz prania potrafią też doradzać.

Candy Simply Fi - pralka, która wie lepiej

Robisz pranie średnio 2-3 razy w tygodniu? Ręczniki, ściereczki do naczyń, dżinsy, wełniane swetry, uff… nazbierałoby się tego. Ważna jest segregacja ubrań nie tylko pod względem koloru, lecz także rodzajów tkanin, a co za tym idzie - temperatury prania. A co jeśli nie masz czasu, żeby wybrać odpowiedni program każdego prania?

Włoska marka Candy zna się na nowoczesnym designie i zaawansowanej technologii, dlatego właśnie dla Ciebie stworzyła pralki simplyFi, z którymi możesz być zawsze w kontakcie przez smartfon lub tablet.

 

Jak działa inteligentna pralka?

Wystarczy, że wybierzesz pralkę simplyFi i pobierzesz bezpłatną aplikację, do korzystania z której potrzebujesz jedynie

  • Wi-Fi, by podłączyć urządzenie do sieci, gdy będziesz w domu,
  • w innych miejscach 3G lub 4G.


Dzięki simplyFi zawsze jesteś na bieżąco i masz możliwość:

  • Bezprzewodowego zarządzania pralką - włączanie oraz wyłączanie urządzenia, wybór funkcji opóźnionego startu czy ulubionego programu prania z dowolnego miejsca, w którym będziesz – w samochodzie, w pracy lub na zakupach.

  • Porad, gdy nie wiesz, jaki wybrać program - w jednej chwili na swój smartfon lub tablet otrzymasz informację, z jakiego programu skorzystać, żeby wyprać daną tkaninę.

  • Modyfikowania programu prania - w każdym momencie możesz zatrzymać pranie i zmienić program, jeśli przez pomyłkę wybrałeś nie ten, który chciałeś.

  • Zrobienia świeżego i pachnącego prania, nawet jeśli o nim zapomnisz - dzięki funkcji „Zawsze świeże”, która podtrzymuje świeżość wypranych ubrań przez delikatne obroty bębna nawet po zakończeniu cyklu prania aż do czasu, kiedy wrócisz do domu.

  • Swobodnego wyboru programów prania - zupełnie tak jak w restauracji - dzięki funkcji „Menu à la carte” wybierasz najlepsze ustawienia prania dla Twoich ubrań i je zapisujesz, żeby następnym razem od razu włączyć program prania, z którego najczęściej korzystasz.


Aplikacja Candy simplyFi pozwala sterować nie tylko pralką w dzień i w nocy gdziekolwiek jesteś, lecz także piekarnikiem, okapem, płytą grzewczą, zmywarką i lodówką. Takich w pełni zintegrowanych rozwiązań nie znajdziesz u żadnego innego producenta. Dzięki Candy skomponujesz perfekcyjny zestaw inteligentnego AGD w Twoim domu.
 

Kontakt w sprawie produktów:

CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 45A
02-146 Warszawa, Polska
tel. +48 734 169 780
www: www.candy.pl
mail: wyślij wiadomość

www.hoover.pl
www.candysimplyfi.com

Duży sprzęt AGD
: pralki » pralko-suszarki » suszarki » zmywarki » lodówki » zamrażarki » chłodziarki do wina » piekarniki » okapy » płyty grzejne » kuchnie gazowo-elektryczne » kuchenki mikrofalowe
Mały sprzęt AGD: odkurzacze » myjki » froterki » odkurzacze piorące » żelazka » stacje parowe

Zobacz zdjęcia w galerii CANDY HOOVER POLSKA:Podobne artykuły
Moc możliwości w kompaktowej formie

sprzęt AGD

Moc możliwości w kompaktowej formie

Wielkość łazienki jest jednym z głównych czynników, który determinuje sposób jej aranżacji.... więcej...

Urządzenia wolnostojące z linii Electrolux Inspiration

sprzęt AGD

Urządzenia wolnostojące z linii Electrolux Inspiration

W ofercie firmy Electrolux pojawiły się nowe urządzenia wolnostojące z linii Electrolux Inspiration. Jeden z największych... więcej...

Suszarka z programem parowym

sprzęt AGD

Suszarka z programem parowym

Żyjemy w czasach nieustannej pogoni. Ciągle jesteśmy zabiegani i brakuje nam czasu na zwykłe codzienne czynności,... więcej...NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj