Advertisement

Advertisement

Candy Simply Fi - pralka, która wie lepiej

data aktualizacji: 18-09-2017, 07:37 – artykuł promocyjny

Czy wiesz, że pierwszą pralkę zrobił Amerykanin James King w 1851 roku? Model był wykonany z… drewna. Dziś nowoczesne pralki komunikują się z użytkownikami za pomocą smartfonów i oprócz prania potrafią też doradzać.

Candy Simply Fi - pralka, która wie lepiej

Robisz pranie średnio 2-3 razy w tygodniu? Ręczniki, ściereczki do naczyń, dżinsy, wełniane swetry, uff… nazbierałoby się tego. Ważna jest segregacja ubrań nie tylko pod względem koloru, lecz także rodzajów tkanin, a co za tym idzie - temperatury prania. A co jeśli nie masz czasu, żeby wybrać odpowiedni program każdego prania?

Włoska marka Candy zna się na nowoczesnym designie i zaawansowanej technologii, dlatego właśnie dla Ciebie stworzyła pralki simplyFi, z którymi możesz być zawsze w kontakcie przez smartfon lub tablet.

 

Jak działa inteligentna pralka?

Wystarczy, że wybierzesz pralkę simplyFi i pobierzesz bezpłatną aplikację, do korzystania z której potrzebujesz jedynie

  • Wi-Fi, by podłączyć urządzenie do sieci, gdy będziesz w domu,
  • w innych miejscach 3G lub 4G.


Dzięki simplyFi zawsze jesteś na bieżąco i masz możliwość:

  • Bezprzewodowego zarządzania pralką - włączanie oraz wyłączanie urządzenia, wybór funkcji opóźnionego startu czy ulubionego programu prania z dowolnego miejsca, w którym będziesz – w samochodzie, w pracy lub na zakupach.

  • Porad, gdy nie wiesz, jaki wybrać program - w jednej chwili na swój smartfon lub tablet otrzymasz informację, z jakiego programu skorzystać, żeby wyprać daną tkaninę.

  • Modyfikowania programu prania - w każdym momencie możesz zatrzymać pranie i zmienić program, jeśli przez pomyłkę wybrałeś nie ten, który chciałeś.

  • Zrobienia świeżego i pachnącego prania, nawet jeśli o nim zapomnisz - dzięki funkcji „Zawsze świeże”, która podtrzymuje świeżość wypranych ubrań przez delikatne obroty bębna nawet po zakończeniu cyklu prania aż do czasu, kiedy wrócisz do domu.

  • Swobodnego wyboru programów prania - zupełnie tak jak w restauracji - dzięki funkcji „Menu à la carte” wybierasz najlepsze ustawienia prania dla Twoich ubrań i je zapisujesz, żeby następnym razem od razu włączyć program prania, z którego najczęściej korzystasz.


Aplikacja Candy simplyFi pozwala sterować nie tylko pralką w dzień i w nocy gdziekolwiek jesteś, lecz także piekarnikiem, okapem, płytą grzewczą, zmywarką i lodówką. Takich w pełni zintegrowanych rozwiązań nie znajdziesz u żadnego innego producenta. Dzięki Candy skomponujesz perfekcyjny zestaw inteligentnego AGD w Twoim domu.
 

Kontakt w sprawie produktów:

CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 45A
02-146 Warszawa, Polska
tel. +48 734 169 780
www: www.candy.pl
mail: wyślij wiadomośćwww.hoover.pl
www.candysimplyfi.com

Duży sprzęt AGD
: pralki » pralko-suszarki » suszarki » zmywarki » lodówki » zamrażarki » chłodziarki do wina » piekarniki » okapy » płyty grzejne » kuchnie gazowo-elektryczne » kuchenki mikrofalowe
Mały sprzęt AGD: odkurzacze » myjki » froterki » odkurzacze piorące » żelazka » stacje parowe

Zobacz zdjęcia w galerii CANDY HOOVER POLSKA:


Advertisement

Podobne artykuły
Żelazka parowe Electrolux - doskonała ochrona ubrań

sprzęt AGD

Żelazka parowe Electrolux - doskonała ochrona ubrań

Z pewnością każdy posiada w swojej szafie ulubione ubranie, o które dba w wyjątkowy sposób, aby móc... więcej...

Skuteczna domowa depilacja światłem

sprzęt AGD

Skuteczna domowa depilacja światłem

Teraz dzięki Philips Lumea Essential jeszcze więcej kobiet może cieszyć się jedwabiście gładką skórą... więcej...

Jak ukryć pralkę w łazience

sprzęt AGD

Jak ukryć pralkę w łazience

W każdym domu znajduje się pralka, która najczęściej zlokalizowana jest w łazience. W większości gospodarstw... więcej...NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj