Patron sekcji - SFA Poland

Wpusty łazienkowe KESSEL - postaw na stylowe detale

data aktualizacji: 28-04-2016, 10:39

Nie od dziś wiadomo, że o ostatecznym charakterze każdego wnętrza decyduje przede wszystkim sposób jego wykończenia. Nawet najdrobniejsze detale mogą mieć kolosalne znaczenie. W łazience takim szczegółem może okazać się rodzaj zastosowanego odwodnienia punktowego. A chcąc połączyć niezawodność działania z designerską formą wizualną - warto zainteresować się wpustami łazienkowymi KESSEL.

Wpusty łazienkowe KESSEL - postaw na stylowe detale

Wpusty łazienkowe Der Ultraflache

Wpusty Der Ultraflache charakteryzują się przede wszystkim niską wysokością zabudowy (min. 69 mm). Mogą zatem z powodzeniem zostać wykorzystane nie tylko do wykończenia zupełnie nowych łazienek, ale i do unowocześnienia funkcjonujących już instalacji.

Kratka łazienkowa ze wzorem SticksWpust

Wpusty te dostępne są aż z ośmioma wzorami kratek ze stali nierdzewnej do wyboru, np. owalnymi lub szczelinowymi. Można też zdecydować się na bardziej dyskretną opcję, czyli specjalną pokrywę pozwalającą na wklejenie płytki. W ten sposób odwodnienie pozostaje niemalże niewidoczne. Wpusty wyposażone zostały w system ryglowania Lock & Lift, umożliwiający komfortowe zamykanie i wyjmowanie pokrywy. Całość więc nie tylko elegancko się prezentuje, ale i jest wygodna w użytkowaniu.

 

Funkcjonalny osprzęt

Wpusty łazienkowe Der Ultraflache dostępne są m.in. z kołnierzem do uszczelnień klejonych lub nasadką do uszczelnień płynnymi masami izolacyjnymi - w zależności od wymagań projektowych.

wpust łazienkowy Kessel

Każdy wpust dodatkowo może zostać wyposażony w wyjmowane sitko z tworzywa sztucznego, którego zadaniem jest gromadzenie wszelkich nieczystości i zapobieganie zatkaniu się odpływu. Opcjonalnie firma KESSEL oferuje również syfon Multistop - jako praktyczne zabezpieczenie przed nieprzyjemnymi zapachami.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Kessel Sp. z o.o.
Biskupice Podgórne, ul. Innowacyjna 2
55-040 Kobierzyce
tel. (71) 774 67 60
fax. (71) 774 67 69
www: www.kessel.pl
mail: wyślij wiadomośćinstalacje wod-kan w budynkach  odpływy prysznicowe  wpusty łazienkowe  wpusty podłogowe  wpusty dachowe  wpusty podwórzowe i parkingowe  wpusty piwniczne  kratki ściekowe  separatory tłuszczu  zasuwy burzowe Staufix  zawory zwrotne  klapy końcowe  przepompownie  system kanalizacji zewnętrznej  odwodnienia liniowe zewnętrzne  studzienki kanalizacyjne  wpusty uliczne  separatory substancji ropopochodnych  przydomowe oczyszczalnie ścieków  wykorzystanie wody deszczowej  tworzywo sztuczne
Podobne artykuły
Odpływ ścienny Scada - zalety, korzyści

woda i kanalizacja

Odpływ ścienny Scada - zalety, korzyści

Rzadko spotyka się rozwiązania designerskie i funkcjonalne zarazem. Jednak odpływem ściennym Scada marka... więcej...

Rodzaje pomporozdrabniaczy SFA

woda i kanalizacja

Rodzaje pomporozdrabniaczy SFA

Pomporozdrabniacz to urządzenie, dzięki któremu możliwe jest stworzenie łazienki, toalety, kuchni czy pralni... więcej...

Bogate wzornictwo odpływów liniowych KESMET

woda i kanalizacja

Bogate wzornictwo odpływów liniowych KESMET

Branża odpływów liniowych w Polsce rozwija się bardzo szybko. Powstają coraz to ciekawsze modele oraz wzory... więcej...


NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj