Advertisement

Ten mop ma power, czyli parę

data aktualizacji: 28-06-2016, 06:48 – artykuł promocyjny

Niezwykłą moc pary odkrył Thomas Newcomen, który w 1712 roku wynalazł pierwszy silnik parowy. Para ma również miejsce w wielkiej literaturze światowej. William Szekspir użył w swojej twórczości jedyny raz słowa „para” w wierszu Wenus i Adonis. Dziś korzystamy powszechnie z zalet pary wodnej, która pozwala usunąć 99,9% zarazków z naszych podłóg i zadbać o zdrowy, czysty dom.

Ten mop ma power, czyli parę

Jak do tej pory nie wynaleziono jeszcze kapsuły czasu pozwalającej się przenieść do przyszłości. Jednak i tam z pewnością istniałyby zanieczyszczenia, groźne dla naszego zdrowia. Steam Capsule, czyli kapsuła parowa, to linia innowacyjnych mopów parowych Hoover, które są sposobem na higieniczną czystość w domu.

 

Dlaczego para?

Zastanawiasz się, w jaki sposób para wodna czyści skuteczniej niż środki chemiczne? Para o wysokiej temperaturze jest uwalniana pod bardzo wysokim ciśnieniem - dzięki temu dociera do każdego zakamarka i usuwa brud, niewidoczne bakterie oraz roztocza. Tradycyjny mop, który trzeba często płukać, nigdy nie zapewni takiej czystości. Poza tym para pozwala na szybkie i wygodne sprzątanie, bez ryzyka zniszczenia paneli czy drewnianych podłóg, ponieważ pozostawia powierzchnie błyskawicznie suche i czyste.

 

Dla kogo mop parowy?

Jesteś świeżo upieczonym rodzicem? A może ktoś z Twoich bliskich cierpi na alergię? Jeśli tak, dobrze wiesz, że nie wystarczy regularnie sprzątać, by pozbyć się szkodliwych drobnoustrojów czy kurzu, wywołującego wiele alergii. Jak sprzątać, żeby naprawdę było czysto? Odpowiedzią jest mop parowy, który nie wymaga stosowania żadnych detergentów. Lekki (waży 3 kg), bezprzewodowy i poręczny mop nie zajmuje dużo miejsca w domu. Mop parowy 2 w 1 CA2IN1D to nieoceniony pomocnik, nagrzewający się zaledwie w 15 sekund, gotowy do pracy przez 25 minut. Jeżeli masz duże mieszkanie albo dom, wybierz urządzenie pracujące dłużej - model Hoover CAD1700D zapewnia 50 minut pracy.

 

Nigdy więcej brudnych podłóg

Oprócz higienicznie czystych podłóg czy innych płaskich powierzchni mop parowy ze specjalną nakładką zadba również o dywany, które kryją w sobie roztocza i bakterie. Dzięki mopowi parowemu Twój maluszek może się bezpiecznie bawić na świeżym i czystym dywanie.

Obawiasz się, że para nie poradzi sobie z silnie zabrudzonymi płytkami w kuchni? Mopy Hoover Steam Capsule są bezwzględnie skuteczne za sprawą wydajnego wyrzutu pary na poziomie 35 gramów na minutę, a trójkątna szczotka dotrze nawet do miejsc niedostępnych dla zwykłego mopa.

Poznaj całą gamę mopów parowych Hoover i pozbądź się 99,9% zarazków.
 

Kontakt w sprawie produktów:

CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 45A
02-146 Warszawa, Polska
tel. +48 734 169 780
www: www.candy.pl
mail: wyślij wiadomośćwww.hoover.pl
www.candysimplyfi.com

Duży sprzęt AGD
: pralki » pralko-suszarki » suszarki » zmywarki » lodówki » zamrażarki » chłodziarki do wina » piekarniki » okapy » płyty grzejne » kuchnie gazowo-elektryczne » kuchenki mikrofalowe
Mały sprzęt AGD: odkurzacze » myjki » froterki » odkurzacze piorące » żelazka » stacje parowe

Zobacz zdjęcia w galerii CANDY HOOVER POLSKA:


Podobne artykuły
Jaka suszarka - kondensacyjna czy ewakuacyjna

sprzęt AGD

Jaka suszarka - kondensacyjna czy ewakuacyjna

Choć suszarki nie są jeszcze standardowym sprzętem AGD w wielu Polskich domach, to stale zyskują na popularności.... więcej...

Jak urządzić łazienkę niewielkich rozmiarów

sprzęt AGD

Jak urządzić łazienkę niewielkich rozmiarów

Jak wyposażyć łazienkę o niewielkiej powierzchni tak, aby zachować jak największą przestrzeń, nie rezygnując... więcej...

Pralko suszarka EVO - czyste i suche pranie w czasie zimy

sprzęt AGD

Pralko suszarka EVO - czyste i suche pranie w czasie zimy

Na rynek wchodzi właśnie nowa linia pralko suszarek EVO marki Candy. To rozwiązanie dla osób, które... więcej...NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj