konkurs fotograficzny nasze łazienki 2018

Sposób na wannę - gotowe obudowy

data aktualizacji: 27-01-2017, 08:29 – artykuł promocyjny

Kupując wannę, kwestię obudowy odsuwamy zazwyczaj na drugi plan, co nie jest dobrą praktyką. Rozwiązanie to wpływa bowiem nie nie tylko na wygląd łazienki, ale również na funkcjonalność tego wnętrza. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, fachowo zamontowana posłuży nam przez wiele lat, a dodatkowo ułatwi przeprowadzenie wszelkich konserwacji oraz napraw.

Sposób na wannę - gotowe obudowy

Niezwykle praktycznym rozwiązaniem są gotowe obudowy do wanien, które dopasowane są do wanien o różnych kształtach. Łatwo je założyć i nietrudno zdjąć, zapewniając tym samym swobodny dostęp do syfonu czy podłączeń baterii w sytuacji wystąpienia awarii. Wybierając gotową obudowę, możemy również zaoszczędzić na kosztach montażu i materiałach wykończeniowych. Zaletą tego rozwiązania jest również fakt, iż wanna jest gotowa do użytkowania zaraz po zamontowaniu obudowy.

wanna Sanplastwanna Sanplast


Prawidłowe posadowienie wanny - krok po kroku

Montaż wanny powinno się rozpocząć od przymocowania stelaża do dna wanny, do którego następnie mocujemy nóżki. Kolejny krok to wypoziomowanie wanny. Do wykonania tej czynności niezbędna okaże się dobrej jakości poziomica. Po wypoziomowaniu wanny można przystąpić do zamontowania uchwytów, dzięki którym wanna będzie idealnie przylegać do ścian. Dopiero wtedy, nie wcześniej, powinniśmy zamocować system odpływowo-przelewowy.

Gdy wanna stoi już stabilnie w łazience, możemy założyć na nią obudowę. Na początku należy wkręcić uchwyty mocujące w specjalnie fabrycznie wklejone gniazda. Następnie zwracamy uwagę, aby górny rant obudowy wsunąć w uchwyty. Z kolei dolną część mocujemy na odpowiednie do tego rzepy. Dzięki takiemu rozwiązaniu w każdej chwili bez problemu dotrzemy do przestrzenni pod wanną. Zatem z systemem szybkiego montażu usterki hydrauliczne nie są już Nam straszne!

wanna Sanplastwanna Sanplast

Posiadamy obudowy akrylowe w odcieniu białym eurowhite, manhatan, pergamon, bahama beżowy, a także te łączące w sobie akryl z drewnem egzotycznym w kolorach meranti lub merbau. Szczególnie dla wzmocnienia efektu wizualnego polecamy zastosowanie obudowy w wannach wolnostojących. Jest to rozwiązanie praktyczne jak i ciekawe wzorniczo, obudowa z wanną tworzy idealną całość jako kompletny produkt, gotowy do montażu w łazience. W trosce o Klientów posiadamy również obudowy w różnej konfiguracji w zależności od modelu wanny.” - podkreśla Marcin Wargoś - Product Manager w firmie SANPLAST S.A.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Sanplast SA
Wymysłowice 1
88-320 Strzelno
tel. (52) 31 88 500
www: www.sanplast.pl
mail: wyślij wiadomość

kabiny prysznicowe » drzwi prysznicowe » kabiny nawannowe » brodziki » wanny » umywalki » hydromasaż: systemy powietrzne » systemy wodne » systemy wodno-powietrzne » kabiny parowo-hydromasażowe » panele prysznicowe » akcesoria: do kabin » do brodzików » do wanien » do hydromasażu


Zobacz zdjęcia w galerii Sanplast SA


Podobne artykuły
Różne oblicza łazienkowej armatury

armatura łazienkowa

Różne oblicza łazienkowej armatury

Zakup baterii to jeden z przyjemniejszych etapów wykańczania lub remontowania łazienki. Więkoszość z nas,... więcej...

Baterie wykonane z kompozytu

armatura łazienkowa

Baterie wykonane z kompozytu

Wybór baterii łazienkowych i kuchennych jest bardzo szeroki. Każdy może znaleźć baterię odpowiadającą... więcej...

Divina - wanna o nowoczesnym kształcie

armatura łazienkowa

Divina - wanna o nowoczesnym kształcie

Novellini to największy producent kabin i brodzików prysznicowych w Europie, który działa na rynku... więcej...
NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj