konkurs fotograficzny nasze łazienki 2017

Sposób na wannę - gotowe obudowy

data aktualizacji: 27-01-2017, 09:29 – artykuł promocyjny

Kupując wannę, kwestię obudowy odsuwamy zazwyczaj na drugi plan, co nie jest dobrą praktyką. Rozwiązanie to wpływa bowiem nie nie tylko na wygląd łazienki, ale również na funkcjonalność tego wnętrza. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, fachowo zamontowana posłuży nam przez wiele lat, a dodatkowo ułatwi przeprowadzenie wszelkich konserwacji oraz napraw.

Sposób na wannę - gotowe obudowy

Niezwykle praktycznym rozwiązaniem są gotowe obudowy do wanien, które dopasowane są do wanien o różnych kształtach. Łatwo je założyć i nietrudno zdjąć, zapewniając tym samym swobodny dostęp do syfonu czy podłączeń baterii w sytuacji wystąpienia awarii. Wybierając gotową obudowę, możemy również zaoszczędzić na kosztach montażu i materiałach wykończeniowych. Zaletą tego rozwiązania jest również fakt, iż wanna jest gotowa do użytkowania zaraz po zamontowaniu obudowy.

wanna Sanplastwanna Sanplast


Prawidłowe posadowienie wanny - krok po kroku

Montaż wanny powinno się rozpocząć od przymocowania stelaża do dna wanny, do którego następnie mocujemy nóżki. Kolejny krok to wypoziomowanie wanny. Do wykonania tej czynności niezbędna okaże się dobrej jakości poziomica. Po wypoziomowaniu wanny można przystąpić do zamontowania uchwytów, dzięki którym wanna będzie idealnie przylegać do ścian. Dopiero wtedy, nie wcześniej, powinniśmy zamocować system odpływowo-przelewowy.

Gdy wanna stoi już stabilnie w łazience, możemy założyć na nią obudowę. Na początku należy wkręcić uchwyty mocujące w specjalnie fabrycznie wklejone gniazda. Następnie zwracamy uwagę, aby górny rant obudowy wsunąć w uchwyty. Z kolei dolną część mocujemy na odpowiednie do tego rzepy. Dzięki takiemu rozwiązaniu w każdej chwili bez problemu dotrzemy do przestrzenni pod wanną. Zatem z systemem szybkiego montażu usterki hydrauliczne nie są już Nam straszne!

wanna Sanplastwanna Sanplast

Posiadamy obudowy akrylowe w odcieniu białym eurowhite, manhatan, pergamon, bahama beżowy, a także te łączące w sobie akryl z drewnem egzotycznym w kolorach meranti lub merbau. Szczególnie dla wzmocnienia efektu wizualnego polecamy zastosowanie obudowy w wannach wolnostojących. Jest to rozwiązanie praktyczne jak i ciekawe wzorniczo, obudowa z wanną tworzy idealną całość jako kompletny produkt, gotowy do montażu w łazience. W trosce o Klientów posiadamy również obudowy w różnej konfiguracji w zależności od modelu wanny.” - podkreśla Marcin Wargoś - Product Manager w firmie SANPLAST S.A.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Sanplast SA
Wymysłowice 1
88-320 Strzelno
tel. (52) 31 88 500
www: www.sanplast.pl
mail: wyślij wiadomośćkabiny prysznicowe » drzwi prysznicowe » kabiny nawannowe » brodziki » wanny » umywalki » hydromasaż: systemy powietrzne » systemy wodne » systemy wodno-powietrzne » kabiny parowo-hydromasażowe » panele prysznicowe » akcesoria: do kabin » do brodzików » do wanien » do hydromasażu


Zobacz zdjęcia w galerii Sanplast SA

Podobne artykuły
Obudowa wanny

armatura łazienkowa

Obudowa wanny

Większość wanien można zabudować. Istnieje wiele sposobów obudowania wanny. Jednak poza tymi najbardziej... więcej...

Wanna z systemem nagłośnienia

armatura łazienkowa

Wanna z systemem nagłośnienia

Kąpiel w wannie to idealny sposób na odprężenie i zrelaksowanie się po ciężkim dniu. Teraz dzięki systemowi... więcej...

Bateria bezdotykowa Oras Electra 6150 F

armatura łazienkowa

Bateria bezdotykowa Oras Electra 6150 F

Polacy coraz częściej doceniają zalety baterii bezdotykowych – doskonałą higienę, bardzo dużą oszczędność... więcej...


NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj