Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

LUXRAD - wysokiej klasy grzejniki pokojowe i łazienkowe

data aktualizacji: 15-11-2016, 05:38 – artykuł promocyjny

LUXRAD - wysokiej klasy grzejniki pokojowe i łazienkowe

Luxrad Polska Mazur i Wspólnicy Sp. J. jest firmą, produkującą grzejniki ogólnego zastosowania od 20 lat. Zaczęło się w 1996 roku, kiedy w Komorowie powstał zakład produkcyjny. Od tamtego czasu stale powiększa się - w kraju i za granicą - grono zadowolonych klientów.

,,Tworzyć najwyższej jakości produkty w zgodzie z nowoczesnym designem, ergonomią i bezpieczeństwem” – tą dewizą kierują się właściciele firmy, Przemysław Mazur i Jakub Monkiewicz.

Korzystając z doświadczeń, zdobytych na rynkach europejskich, firma LUXRAD stara się, aby jej produkty spełniały nie tylko funkcje grzewcze, ale również stanowiły istotny element wystroju wnętrza. Każdego roku asortyment grzejników poszerzany jest o oryginalne wzory, zgodne z panującymi wśród projektantów i architektów trendami.

Luxrad NiagaraNiagara

Z myślą o tej grupie firma LUXRAD rozpoczęła współpracę z firmą CAD Projekt, zajmującą się oprogramowaniem do projektowania wnętrz. Projektanci i architekci znajdą tam bazę, w skład której wchodzi: 180 modeli w formie brył 3D, różnorodne wielkości grzejników oraz czytelny opis zawierający informację o kolorystyce i gwarancji.


grzejniki LuxradW ofercie LUXRAD znajdują się przede wszystkim wysokiej klasy grzejniki pokojowe i łazienkowe, wykonywane przy zastosowaniu indywidulanie wypracowanej technologii z najwyższej klasy materiałów. Do procesu produkcji używane są sterowane komputerowo automaty do lutowania i nowoczesna, w pełni automatyczna, linia lakiernicza do malowania proszkowego. Firma LUXRAD oferuje grzejniki ze stali, stali nierdzewnej oraz chromowane. Wszystkie posiadają certyfikaty zgodności z europejską normą PN – EN 442. Ponadto:

  • 100% produkcji odbywa się w Polsce
  • grzejniki sprzedawane są w całej Europie
  • w produkcji używane są najwyższej jakości materiały i komponenty
  • firma zatrudnia ponad 250 wykwalifikowanych pracowników
  • 6 lat gwarancji oraz możliwość przedłużenia jej do 8 lat
     

Luxrad NiagaraNiagara

Firma LUXRAD to PIERWSZY Polski producent, który wykorzystał szkło w produkcji grzejników. W procesie produkcji osłon szklanych, wykorzystywane jest 8 milimetrowe hartowane szkło typu OptiWhite. Dzięki obniżonej zawartości żelaza jest ono praktycznie bezbarwnym szkłem float. Zielonkawe zabarwienie charakterystyczne dla zwykłego szkła, zauważalne szczególnie przy jasnych nadrukach, zostało całkowicie wyeliminowane. Szkło Optiwhite zachowuje naturalne barwy, wyraźniej ukazuje przedmioty i lepiej przepuszcza światło. Nadruki i malowanie szkła wykonywane są lakierem UV całkowicie odpornym na działanie promieniowania słonecznego. Dzięki użyciu lakierów utwardzanych promieniami ultrafioletowymi firma LUXRAD osiągnęła niezwykle trwałe i eleganckie wykończenie szkła.

Luxrad NiagaraNiagara
Luxrad NiagaraNiagara

Celem firmy LUXRAD było spersonalizowanie takiego produktu jak grzejnik. Model ten jest zbudowany z płaskich paneli o zaokrąglonych krawędziach, do których w precyzyjny sposób zamocowano osłonę ze szkła hartowanego z grafiką lub zdjęciem. Do wyboru kilkanaście wzorów graficznych lub możliwość wykonania indywidualnej aranżacji klienta. To innowacyjne podejście do grzejnika, sprawia, że możemy mieć produkt jedyny w swoim rodzaju - taki, jaki sami sobie zaprojektujemy. Połączenie stali, szkła i własnego pomysłu.
 

Kontakt w sprawie produktów:

LUXRAD POLSKA MAZUR I WSPÓLNICY SP. J.
ul. Parkowa 1
05-800 Pruszków
tel. (22)8632240, (22)8632242, (22)7280014
www: www.luxrad.com
mail: wyślij wiadomość

producent grzejników: grzejniki łazienkowe » grzejniki pokojowe » grzejniki SN » grzejniki chromowane » grzejniki Basic
armatura, akcesoria: zawory termostatyczne » wieszaki grzejnikowe » grzałki

Zobacz zdjęcia w galerii LUXRAD:Podobne artykuły
Grzejnik do małej łazienki

ogrzewanie łazienki

Grzejnik do małej łazienki

Kiedy urządzamy łazienkę, najpierw skupiamy się na wyborze wanny, umywalki oraz mebli łazienkowych, a dopiero potem... więcej...

Grzejnik dekoracyjny do łazienki

ogrzewanie łazienki

Grzejnik dekoracyjny do łazienki

W nowoczesnych łazienkach grzejnik jest jednym z głównych elementów wyposażenia łazienki. Obecnie... więcej...