Patron sekcji - SFA Poland

Odpływ ścienny Scada - zalety, korzyści

data aktualizacji: 06-12-2016, 08:31 – artykuł promocyjny

Rzadko spotyka się rozwiązania designerskie i funkcjonalne zarazem. Jednak odpływem ściennym Scada marka KESSEL udowodniła, że te dwie cechy z powodzeniem mogą iść ze sobą w parze. Świadczy o tym kilka jego głównych zalet i szereg płynących z nich korzyści dla użytkowników.

Odpływ ścienny Scada - zalety, korzyści

Efektowny design

Miłośnicy minimalistycznego wzornictwa absolutnie nie będą tutaj zawiedzeni. Odpływ ścienny Scada stanowi odzwierciedlenie nowoczesnego podejścia do projektowania praktycznych elementów wykończeniowych. Nienaganna estetyka wykonania przejawia się w każdej z trzech dostępnych pokryw ze stali nierdzewnej. Jedna z nich posiada możliwość wklejenia dowolnej płytki łazienkowej, dzięki czemu odpływ pozostaje niemalże niewidoczny. Z kolei krzywizna pokrywy typu Wave optycznie powiększa przestrzeń. Pokrywa prosta przypadnie natomiast do gustu osobom ceniącym przede wszystkim prostotę wykonania.

odpływ ścienny Scadaodpływ ścienny Scada

Monolityczna konstrukcja odpływu ściennego Scada z podświetleniem LED


Każda pokrywa dostępna jest z podświetleniem LED w dowolnym kolorze (z automatyczną zmianą koloru). Całość prezentuje się niezwykle efektownie. Światło płynące z poziomu podłogi ociepla wnętrze, tworzy niesamowity nastrój i pozwala na przyjemny relaks po ciężkim dniu.


Innowacyjna technologia

Wyjmowany syfon w odpływie Scada sprawia, że bez problemu można utrzymać go w higienicznej czystości. Wysokość zabudowy odpływu sięga zaledwie 80 mm, a więc nadaje się świetnie nie tylko do wykończenia nowych przestrzeni prysznicowych, ale i do renowacji już istniejących instalacji. Jego przepustowość wynosi natomiast 30 l/min.

odpływ ścienny Scadaodpływ ścienny Scada

             Łatwe czyszczenie odpływu Scada                  Płynnie regulowane nóżki montażowe
                                                                                         zapewniają komfortową zabudowę
                                                                                         w każdych warunkach
 


Praktyczne formy zabudowy

Odpływ prysznicowy Scada można elastycznie dopasować do każdego typu zabudowy. Instalacja możliwa jest w ścianie murowanej, w płycie gipsowej oraz za pomocą gotowego modułu podłogowego. Istnieją także trzy warianty podłączenia odpływu: z przodu oraz z boku - po prawej lub po lewej stronie. Płynna regulacja wysokości o 135 mm za pomocą nóżek montażowych zapewnia komfortowy montaż i perfekcyjne wyrównanie odpływu.

ScadaScada


Kontakt w sprawie produktów:

Kessel Sp. z o.o.
Biskupice Podgórne, ul. Innowacyjna 2
55-040 Kobierzyce
tel. (71) 774 67 60
fax. (71) 774 67 69
www: www.kessel.pl
mail: wyślij wiadomośćinstalacje wod-kan w budynkach » odpływy prysznicowe » wpusty łazienkowe » wpusty podłogowe » wpusty dachowe » wpusty podwórzowe i parkingowe » wpusty piwniczne » kratki ściekowe » separatory tłuszczu » zasuwy burzowe Staufix » zawory zwrotne » klapy końcowe » przepompownie » system kanalizacji zewnętrznej » odwodnienia liniowe zewnętrzne » studzienki kanalizacyjne » wpusty uliczne » separatory substancji ropopochodnych
Podobne artykuły
Prysznic bez brodzika

woda i kanalizacja

Prysznic bez brodzika

Czy możemy posiadać prysznic bez tradycyjnego akrylowego bądź metalowego brodzika? Bardzo wiele osób zadaje... więcej...

Ecolift - inteligentna alternatywa dla przepompowni

woda i kanalizacja

Ecolift - inteligentna alternatywa dla przepompowni

Nowe urządzenie Ecolift® w normalnym trybie wykorzystuje spadek do kanału. Pompa załączana jest tylko podczas... więcej...

Pomporozdrabniacz Saniwall Pro - w ofercie SFA

woda i kanalizacja

Pomporozdrabniacz Saniwall Pro - w ofercie SFA

Utworzona w 1958 roku spółka SFA zrewolucjonizowała rynek urządzeń sanitarnych, tworząc rozdrabniacz do... więcej...


NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj