Patron sekcji - SFA Poland

Odpływ ścienny Scada - zalety, korzyści

data aktualizacji: 06-12-2016, 08:31

Rzadko spotyka się rozwiązania designerskie i funkcjonalne zarazem. Jednak odpływem ściennym Scada marka KESSEL udowodniła, że te dwie cechy z powodzeniem mogą iść ze sobą w parze. Świadczy o tym kilka jego głównych zalet i szereg płynących z nich korzyści dla użytkowników.

Odpływ ścienny Scada - zalety, korzyści

Efektowny design

Miłośnicy minimalistycznego wzornictwa absolutnie nie będą tutaj zawiedzeni. Odpływ ścienny Scada stanowi odzwierciedlenie nowoczesnego podejścia do projektowania praktycznych elementów wykończeniowych. Nienaganna estetyka wykonania przejawia się w każdej z trzech dostępnych pokryw ze stali nierdzewnej. Jedna z nich posiada możliwość wklejenia dowolnej płytki łazienkowej, dzięki czemu odpływ pozostaje niemalże niewidoczny. Z kolei krzywizna pokrywy typu Wave optycznie powiększa przestrzeń. Pokrywa prosta przypadnie natomiast do gustu osobom ceniącym przede wszystkim prostotę wykonania.

odpływ ścienny Scadaodpływ ścienny Scada

Monolityczna konstrukcja odpływu ściennego Scada z podświetleniem LED


Każda pokrywa dostępna jest z podświetleniem LED w dowolnym kolorze (z automatyczną zmianą koloru). Całość prezentuje się niezwykle efektownie. Światło płynące z poziomu podłogi ociepla wnętrze, tworzy niesamowity nastrój i pozwala na przyjemny relaks po ciężkim dniu.


Innowacyjna technologia

Wyjmowany syfon w odpływie Scada sprawia, że bez problemu można utrzymać go w higienicznej czystości. Wysokość zabudowy odpływu sięga zaledwie 80 mm, a więc nadaje się świetnie nie tylko do wykończenia nowych przestrzeni prysznicowych, ale i do renowacji już istniejących instalacji. Jego przepustowość wynosi natomiast 30 l/min.

odpływ ścienny Scadaodpływ ścienny Scada

             Łatwe czyszczenie odpływu Scada                  Płynnie regulowane nóżki montażowe
                                                                                         zapewniają komfortową zabudowę
                                                                                         w każdych warunkach
 


Praktyczne formy zabudowy

Odpływ prysznicowy Scada można elastycznie dopasować do każdego typu zabudowy. Instalacja możliwa jest w ścianie murowanej, w płycie gipsowej oraz za pomocą gotowego modułu podłogowego. Istnieją także trzy warianty podłączenia odpływu: z przodu oraz z boku - po prawej lub po lewej stronie. Płynna regulacja wysokości o 135 mm za pomocą nóżek montażowych zapewnia komfortowy montaż i perfekcyjne wyrównanie odpływu.

ScadaScada


Kontakt w sprawie produktów:

Kessel Sp. z o.o.
Biskupice Podgórne, ul. Innowacyjna 2
55-040 Kobierzyce
tel. (71) 774 67 60
fax. (71) 774 67 69
www: www.kessel.pl
mail: wyślij wiadomośćinstalacje wod-kan w budynkach  odpływy prysznicowe  wpusty łazienkowe  wpusty podłogowe  wpusty dachowe  wpusty podwórzowe i parkingowe  wpusty piwniczne  kratki ściekowe  separatory tłuszczu  zasuwy burzowe Staufix  zawory zwrotne  klapy końcowe  przepompownie  system kanalizacji zewnętrznej  odwodnienia liniowe zewnętrzne  studzienki kanalizacyjne  wpusty uliczne  separatory substancji ropopochodnych  przydomowe oczyszczalnie ścieków  wykorzystanie wody deszczowej  tworzywo sztuczne
Podobne artykuły
Funkcjonalne zawory i głowice firmy Grupy Armatura

woda i kanalizacja

Funkcjonalne zawory i głowice firmy Grupy Armatura

Z myślą o komforcie użytkowników Grupa Armatura wzbogaciła swoją ofertę o nowe zawory i głowice, dostępne... więcej...

Metody uzdatniania wody

woda i kanalizacja

Metody uzdatniania wody

Po powietrzu, którym oddychamy woda jest podstawowym czynnikiem niezbędnym do życia. Stanowi ona około 70%... więcej...

Odpływy prysznicowe narożne i łukowe - przegląd

woda i kanalizacja

Odpływy prysznicowe narożne i łukowe - przegląd

W aranżacjach nowoczesnych łazienek coraz rzadziej można spotkać prysznice z tradycyjną kabiną i brodzikiem. Obecnie... więcej...


NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj