konkurs fotograficzny nasze łazienki 2018
aurora

Lustra kosmetyczne - niezbędne w każdej łazience

data aktualizacji: 27-01-2017, 09:21 – artykuł promocyjny

Lustro kosmetyczne jest przedmiotem, którego nie powinno zabraknąć w żadnej łazience. Funkcja powiększania sprawia, że jest ono niezastąpione podczas wykonywania makijażu, golenia czy też przy zakładaniu soczewek kontaktowych. Jeśli jeszcze nie masz lustra kosmetycznego, poznaj powody, dla których warto zdecydować się na jego zakup.

Lustra kosmetyczne - niezbędne w każdej łazience

Lustra kosmetyczne mogą mieć formę przenośną lub mocowaną na stałe do ściany na specjalnym wysięgniku. To na jaki wariant postawimy, zależy głównie od naszych potrzeb i od tego czy lustro ma znajdować się wyłącznie w łazience, czy ma być przenośne.

Poszukując idealnego lustra warto zwrócić uwagę na ofertę holenderskiej marki Geesa, firmy z ponad 130-letnią tradycją w produkcji łazienkowych dodatków. Producent proponuje aż 14 modeli luster kosmetycznych o różnych kształtach (kwadratowe, okrągłe, prostokątne), z różnym stopniem powiększenia (3- oraz 5-krotne), z funkcją podświetlenia lub bez.

Geesa 911079Geesa 911093

911079                                                            911093

Spośród dostępnych modeli na uwagę zasługuje lustro o symbolu 91108, stanowiące doskonałą propozycję dla wielbicieli designerskich dodatków. Lustro ma wymiary 150x220 mm, a podłużny kształt tafli sprawia, że wydaje się ona cienka niczym kartka papieru. Ponadto, delikatne wygięcie dodaje zwierciadłu elegancji. Niewielki uchwyt w dolnej części pozwala na ustawienie go pod dowolnym kątem, zabezpiecza też przed zostawianiem odcisków palców. Lustro montowane jest do ściany za pomocą chromowanego wysięgnika. Funkcja 3-krotnego powiększenia pozwala wygodnie zrobić przy nim makijaż.

Geesa 911082Geesa 911096Geesa 911083
     911082                              911096                                      911083   

Nieco innym niż wszystkie jest też model 911096. Choć ma klasyczną, okrągłą taflę, to mocowany jest do ściany za pomocą eleganckiego relingu, na wzór tego używanego w zestawach prysznicowych. Lustro o średnicy tafli 190 mm ma funkcję trzykrotnego powiększania.

Geesa 911088
911088

Najchętniej wybieranym lustrem z podświetleniem jest model 911088. Lustro ma dużą taflę (średnica 215 mm) podświetlaną diodami LED. Oferuje 3-krotne powiększenie.


Zapraszamy na stronę internetową Coram Poland, która reprezentuje markę Geesa na polskim rynku: pod adresem: www.coram.pl

Kontakt w sprawie produktów:

Coram Poland Sp. z o.o.
ul. Bełdan 4
02-695 Warszawa
tel. (22) 899 15 40
www: www.coram.pl
mail: wyślij wiadomość

baterie » panele prysznicowe » natryski » wanny » parawany nawannowe » kabiny prysznicowe » brodziki » umywalki » meble łazienkowe » akcesoria łazienkowe » płytki

Zobacz prezentację Coram

Zobacz zdjęcia w galerii Coram

 


Podobne artykuły
Meble Grande - wielki porządek

meble i akcesoria

Meble Grande - wielki porządek

Meble łazienkowe Grande to nowa propozycja marki Antado, która właśnie wchodzi na polski rynek. Nazwa tej... więcej...

Meble łazienkowe - oryginalne pomysły

meble i akcesoria

Meble łazienkowe - oryginalne pomysły

Łazienka w naszym domu przybiera nową rolę, staje się miejscem znacznie ważniejszym niż kiedyś, a wszystko po... więcej...

Praktyczne akcesoria na szczoteczki

meble i akcesoria

Praktyczne akcesoria na szczoteczki

Niezależnie od tego, czy jest to łazienka prywatna czy hotelowa, nie może w niej zabraknąć akcesoriów na... więcej...NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj