aurora

Jak wybrać odpowiednią taśmę LED

data aktualizacji: 30-12-2016, 08:02 – artykuł promocyjny

Oświetlenie LED jest obecnie na szczycie innowacji technologicznych w dziedzinie oświetlenia. Wysoka energooszczędność oraz dynamiczny rozwój tej branży pozwala na ciągły rozwój. W ofercie produktów LED najchętniej wybierane są taśmy LED.

Jak wybrać odpowiednią taśmę LED

Podczas wyboru taśmy LED szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na jakość warunkującą wytrzymałość oraz intensywność koloru światła. Jest to bardzo ważny element, zwłaszcza dla branży usługowej, odzieżowej i gastronomicznej.

Badania fotometryczne potwierdzają ponad trzykrotnie większą wydajność taśm LED line® w porównaniu z produktami firm konkurencyjnych. Oferta taśm LED line® obemuje kilkadziesiąt modeli, dzięki czemu klient ma możliwość dopasowania odpowiedniego wariantu do swoich potrzeb. Szeroki wybór taśm odpowiada zróżnicowanym potrzebom użytkowników, zwłaszcza serie Classic, Silicone, Waterproof oraz Expert.

 

Dlaczego warto wybrać taśmy LED line®?

 

  • możliwości bez ograniczeń

Miejsce oraz funkcja danego oświetlenia nie jest znacznym ograniczeniem dla taśm LED line®. Każdy znajdzie rozwiązanie idealne do swoich potrzeb, a różnorodna oferta sprawdzi się zarówno w rozwiązaniach domowych jak i w lokalach usługowych.

  • duża odporność

Trudne warunki pracy to wyzwane dla oświetlenia. Specjalistyczne taśmy LED line® posiadają klasę szczelności IP65. Powłoka silikonowa o wysokiej jakości została zespolona z taśmą, co pozwoliło na wykorzystanie taśm w garażach, kuchniach czy pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności typu łazienki. Szczególnie do tych ostatnich producent przygotował modele o podwyższonej klasie szczelności IP67 dającej ochrone również przed pyłem i strugami wody.

  • najwyższa jakość

Najwyższa jakość komponentów użytych przy produkcji taśm zapewnia ich wieloletnie bezawaryjne działanie. Zostało to potwierdzone badaniami fotometrycznymi.

  • łatwy montaż

Taśmy LED line® można montować na niemal każdym podłożu, a nawet w miejscach trudnodostępnych. Dolna warstwa uzbrojona jest w dwustronnie klejącą taśmę 3M™ 300LSE, która w połączeniu z dużą elastycznością ułatwi montaż nawet mniej wprawionej osobie.

  • wsparcie techniczne

Doradztwo w doborze odpowiedniego produktu dostosowanego do indywidualnych potrzeb jest rzeczą oczywistą. Profesjonalne podejście do Klienta utrzymane jest nawet przy najmniejszych realizacjach opartych na taśmach LED line®

  • dodatkowy rok gwarancji w standardzie

Gwarancja przedłużona do 3 lat zapewnia dłuższy okres spokoju inwestora oraz potwierdza jakość produktów marki LED line®.

Kontakt w sprawie produktów:

LEDIN Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Kołobrzeska 15/B
07-410 Ostrołęka
tel. 29 764 77 00
www: www.ledin.pl
mail: wyślij wiadomośćtaśmy LED » zasilacze LED » lampy LED » panele LED » naświetlacze LED » oprawy sufitowe » profile » kontrolery » akcesoria » przewody


Podobne artykuły
Półki podświetlane LED SOLED - połączenie dekoracji z funkcjonalnością

meble i akcesoria

Półki podświetlane LED SOLED - połączenie...

Poszukując elementów dekoracyjnych do naszego mieszkania często skłaniamy się ku produktom, które... więcej...

Lustra łazienkowe Geesa - jakość i klasa

meble i akcesoria

Lustra łazienkowe Geesa - jakość i klasa

Lustro - choć zaliczane bardziej do dodatków niż do produktów głównych, jest niezbędnym elementem... więcej...NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj