Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz CAD Decor

data aktualizacji: 18-09-2017, 08:06 – artykuł promocyjny

To już piąta edycja konkursu organizowanego przez kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych” oraz firmę CAD Projekt K&A. Jest to uwieńczenie PEREŁ CERAMIKI. W ramach konkursu należy przesłać do 18 stycznia br projekty dowolnego wnętrza z zastosowaniem nagrodzonych kolekcji płytek ceramicznych. Organizatorzy czekają na zgłoszenia, które należy przesłać z wykorzystaniem nowej platformy konkursowej.

Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz CAD Decor

„Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników CAD Decor” wystartował 14.12.2016 r. Pomysł pojawił się pięć lat temu, w ramach bardzo popularnego branżowego konkursu PERŁY CERAMIKI UE, organizowanego dla producentów płytek ceramicznych od 13 lat. Udało się stworzyć platformę, która łączy środowisko najlepszych i najbardziej docenianych marek ze światem projektantów i architektów wnętrz. Konkurs jest podzielony na dwa etapy. W pierwszym etapie projektanci wnętrz dzięki zorganizowaniu trzech równorzędnych głosowań na Perły Ceramiki Projektantów 2016 poznają nowości, które corocznie pojawiają się na rynku, drugi etap  natomiast to już swobodne projektowanie z użyciem kolekcji nagrodzonych Perłami Ceramiki UE.

Nominacje w konkursie PERŁY CERAMIKI UE, co roku przyznaje jury złożone z osób zawodowo związanych z wzornictwem przemysłowym, architekturą i projektowaniem wnętrz oraz przedstawicieli redakcji kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”. Trzy tytuły „Perły Ceramiki Projektantów 2016” projektanci i architekci wnętrz przyznali w tym roku: kolekcji Royal Place – Grupa Tubądzin, Paris - Grupa Tubądzin oraz kolekcji Esten - Grupa Paradyż. Nagrodzone przez projektantów kolekcje są bardzo różnorodne, we wszystkich jednak z łatwością odnajdziemy inspiracje najnowszymi trendami i uniwersalność w ich zastosowaniu. Organizatorzy przy okazji każdego głosowania, przekazują projektantom przygotowane specjalnie na tę okazję katalogi 3D nominowanych kolekcji, a  najbardziej aktywni uczestnicy głosowania są wyróżniani możliwością prezentacji swoich projektów wnętrz na łamach czasopisma „Wokół Płytek Ceramicznych”.

  • I głosowanie (24.05 -06.06) - Royal Place – Grupa Tubądzin
  • I głosowanie (12-26.09)– Paris - Grupa Tubądzin
  • III głosowanie (2-11.12) - Esten - Grupa Paradyż

Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz CAD DecorKonkurs dla architektów i projektantów wnętrz CAD DecorKonkurs dla architektów i projektantów wnętrz CAD Decor


Poprzednie edycje „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników CAD Decor” zgromadziły blisko 300 rozmaitych i ciekawych projektów wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, a wszystkie Gale PERŁY CERAMIKI UE wieńczyły obydwa konkursy, stwarzając wyjątkowe możliwości współpracy i zbudowania relacji między projektantami wnętrz i producentami płytek. Zasady konkursu nie zmieniają się od lat, tegoroczna edycja to jednak zupełnie nowa, intuicyjna platforma konkursowa oraz trochę krótszy termin przesyłania prac konkursowych.

Zadanie konkursowe na które organizatorzy czekają TYLKO do 18 stycznia br. to projekt dowolnego wnętrza, elewacji lub miejsca na zewnątrz budynku, z zastosowaniem przynajmniej jednej kolekcji płytek ceramicznych nagrodzonych w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2016 tytułem „Perła Ceramiki UE 2016”, „Perła Ceramiki Dystrybutorów 2016” lub „Perła Ceramiki Projektantów - użytkowników CAD Decor 2016”. Nagrodzone płytki Organizatorzy udostępniają w bazie „Perły Ceramiki UE 2016”, dołączanej do programów CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie z Modułem Projektowania Płytek Ceramicznych, na swoich stronach internetowych oraz na platformie konkursowej. Na platformie konkursowej znajduje się również dokładny opis idei konkursu, jego zasad, wymagania techniczne dla projektów konkursowych, regulamin, opis projektów nagrodzonych w poprzednich latach i dużo, dużo więcej. To również na tej stronie uczestnik Konkursu zostawia swoje zgłoszenie i swój projekt konkursowy.

Kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych” i poznańska firma CAD Projekt k&A zadbały o atrakcyjne nagrody pieniężne:

  • nagroda główna: 4000 zł oraz bon o wartości 3000 zł do wykorzystania na zakup aplikacji lub usług w CAD Projekt K&A,
  • nagroda druga: 2000 zł oraz dwudniowe szkolenie z obsługi narzędzi CAD Projekt K&A (w siedzibie firmy),
  • nagroda trzecia: 1000 zł oraz jednodniowe szkolenie z obsługi narzędzi CAD Projekt K&A (w siedzibie firmy).


Organizatorzy uczulają, że w tym roku będą rozpatrywane projekty konkursowe przesłane TYLKO i wyłącznie przez platformę konkursową/zakładkę Twój projekt. Do 18 stycznia 2017 r., każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 projekty. Więcej informacji na www.konkurs.plytkiceramiczne.info.pl.


 

Kontakt w sprawie produktów:

CAD Projekt K&A Spółka z o.o.
ul. Rubież 46
61-612 Poznań
tel. 0 801 000 269; +48 61 662 38 83
www: www.cadprojekt.com.pl
mail: wyślij wiadomość

programy do projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz: CAD Decor PRO - program do projektowania dowolnych wnętrz » CAD Decor - program do projektowania wnętrz ze specjalizacją na łazienki » CAD Kuchnie - program do projektowania kuchni » CAD Kuchnie MAX - program do projektowania kuchni i mebli kuchennych » CAD Rozkrój - program do rozkroju mebli


facebook.com/CADProjektKA
youtube.com/user/cadprojekt
twitter.com/CadProjektKA
plus.google.com/+cadprojekt
Podobne artykuły
TOTU dobrze schowane

aktualności

TOTU dobrze schowane

Jednym z niezbędnych sprzętów domowych jest suszarka na pranie. Ale czy na pewno wiemy co zrobić z suszarką... więcej...