konkurs fotograficzny nasze łazienki 2018

Szklane nowości od Deante na 4DD

data aktualizacji: 23-02-2017, 11:15 – artykuł promocyjny

Targi architektury i wyposażenia wnętrz - 4 Design Days - dobiegły końca. To już druga edycja tej imprezy. Wydarzenie jest już rozpoznawalną marką, czego dowodem jest liczne grono osób odwiedzajacych. około 25 tysięcy gości, z czego ponad 5 tysięcy to osoby ściśle związane z branżą - architektci wnętrz, projektantci, designerzy, producentci i dystrybutorzy. Swoją premierę miała również marka Deante, która zaprezentowała nowość - ekskluzywną kolekcję szklano-granitowych zlewozmywaków Capella.

Szklane nowości od Deante na 4DD

Na stoisku firmy Deante można było zobaczyć na żywo zlewozmywaki z najnowszej kolekcji Capella. Seria przyciągała uwagę odwiedzających nietypowymi materiałami – szkłem hartowanym połączonym z granitem. Uczestnicy mieli okazję obejrzeć niezwykle staranne wykończenie produktów – gładkie powierzchnie i szlifowane ranty, kompatybilne z krawędziami płyty indukcyjnej lub gazowej. Na ekspozycji znalazły się zarówno ciekawe modele ozdobione nadrukami w jakości High Definition, jak i zlewozmywak z gładką białą taflą, na której można było zostawić podpis lub rysunek. Uwagę przyciągał nadruk przypominający plastry miodu z efektem 3D, a także motyw betonowych bloków, idealnych do industrialnego wnętrza.

- Kolekcja Capella, którą pokazaliśmy podczas 4 Design Days jest skierowana do osób odważnych, lubiących bawić się konwencjami i trendami. Seria cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i architektów wnętrz. Uczestnicy mogli przekonać się, jak produkty prezentują się na żywo, a także przetestować praktyczne funkcjonalności, np. możliwość pisania na szklanej tafli i łatwość utrzymania jej w czystości - mówi Anna Kowalska, Z-ca Dyr. Handlowego ds. Marketingu w firmie Deante.

Oprócz stoiska firma Deante była obecna na panelu dyskusyjnym pt. „Wnętrza Mieszkaniowe. Projekt kuchnia. Projektowanie z sensem i wrażliwością. Jak kształtować ofertę, aby odzwierciedlała zmieniające się myślenie o przestrzeni kuchennej?”. W spotkaniu moderowanym przez Tomasza Pągowskiego wziął udział Michał Łój, Product Manager i projektant w firmie Deante, autor kolekcji szklanych zlewozmywaków Capella.

Targi 4 Design Days odbyły się w dniach 16-19 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Druga edycja święta architektury, designu i nieruchomości odbyła się pod znakiem wykładów, dyskusji, prezentacji, wystaw oraz ekspozycji ponad 250 wystawców. Gośćmi wydarzenia byli znani architekci: Robert Konieczny, Przemo Łukasik, Oskar Zięta, Tomasz Konior, Ewa Kuryłowicz, a także gwiazdy telewizji: Natalia Nguyen, Tomasz Pągowski i Piotr Polk.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Deante
Al. Kościuszki 3
90-418 Łódź
tel. (42) 638 30 00; +48 800 242 515
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomość

baterie » panele prysznicowe » deszczownie » systemy podtynkowe » zestawy prysznicowe » słuchawki prysznicowe » węże prysznicowe » kabiny prysznicowe » brodziki » odpływy liniowe » drzwi i systemy kabinowe » miski wc » miski bidetowe » umywalki » akcesoria łazienkowe: do baterii » przyłączeniowe » do brodzików » do ceramiki


Zobacz zdjęcia w galerii Deante

 Podobne artykuły
Cersanit zmienia nazwę na Rovese

aktualności

Cersanit zmienia nazwę na Rovese

Zarząd Rovese Spółka Akcyjna (dawniej Cersanit Spółka Akcyjna) z siedzibą w Kielcach, w dniu 4 stycznia... więcej...

Kołnierze były modne 400 lat temu - kampania reklamowa KOŁO

aktualności

Kołnierze były modne 400 lat temu - kampania...

„Kołnierze były modne 400 lat temu“ to nazwa kampanii reklamowej misek WC Rimfree® marki... więcej...


NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj