konkurs fotograficzny nasze łazienki 2018
aurora

Wygoda użytkowania połączona z dyskrecją

data aktualizacji: 21-12-2017, 08:07 – artykuł promocyjny

Podstawą wygodnego i funkcjonalnego użytkowania szuflad i szafek stoi u podstaw eleganckiego minimalizmu, który zyskał popularność w naszych wnętrzach. Meble o fornirowanych lub lakierowanych frontach charakteryzują się nowoczesnym charakterem oraz pięknem wynikającym z jakości materiałów. Przy takim projekcie warto zrezygnować z tradycyjnych uchwytów meblowych.

Wygoda użytkowania połączona z dyskrecją

Nowe możliwości, które otworzyły się przed producentami mebli wynikają z nowoczesnej postaci mebli, w których typowym założeniem jest rezygnacja z uchwytów. Jednym ze sposobów zastąpienia typowych gałek lub klamek jest wybór modeli krawedziowych, które są wygodne i estetyczne. Ich specjalnie wyprofilowany, ergonomiczny kształt z półokrągłymi lub ściętymi do wewnątrz pod kątem 45° listwy jest sporym ułatwieniem przy użytkowaniu szuflad i szafek z takimi uchwytami. Montuje się je do górnej krawędzi mebli w dolnej zabudowie lub do dolnej krawędzi zabudowy górnej.

- Ta linia uchwytów dedykowana jest minimalistycznym i nowoczesnym aranżacjom. Uchwyty krawędziowe występują w wersji frezowanej lub przykręcanej, a dzięki swojej prostej, idealnie zespolonej z frontem formie efektownie podkreślą linię i styl nowoczesnych mebli. To dyskrecja połączona z wygodą użytkowania, ponieważ uchwyt krawędziowy zapewnia użyteczny dostęp do zawartości szafki na całej szerokości frontu mówi Joanna Repko, Specjalista ds. Marketingu w firmie GTV.

Popularność uchwytom krawędziowym zapewnia prosta forma i elegancki wygląd. Do tego dochodzi wygoda użytkowania połączona z funkcjonalnością. Dodatkowym atutem jest połączenie ich z cokołem w kolorze aluminium. Doskonale nadają się do mebli łazienkowych, ale równie elegancko i efektownie podkreślać będą linię szerokich szufladach w naszym salonie. Ze względu na brak ostrych, wystających elementów warto je zastosować również tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo – w biurach, wąskich przejściach czy ciasnych przesmykach.  

Atrakcyjną formę uchwytów krawędziowych dostępnych w ofercie firmy GTV i wysoką jakość standardów jakościowych komponentów użytych do ich produkcji doceniają także profesjonalni wykonawcy. – Wzory dostępne w naszym portfolio zainspirowane są najnowszymi trendami rynkowymi, więc nawet najbardziej wymagający klient znajdzie uchwyt doskonale harmonizujący z wnętrzem. Szeroka gama kształtów i rozstawów uchwytów ułatwia również ich dobór do wielkości frontu mebla - najpopularniejsze modele jak PROFIL L, PROFIL C, PAXO czy TREX dostępne są w listwach o długości 3500 mm i można je swobodnie dociąć do pożądanego wymiaru - zapewnia Joanna Repko. Dodatkowo modele PAXO i TREX dostępne są w długościach: 50, 150, 250 i 350 mm.

Profil LPaxo

fot.: PROFIL L                                           fot.: PAXO      

Wielbiciele piękna bijącego z chłodnego metalu docenią również uroki uchwytu HEXI. – Ten uchwyt docenią zarówno wielbiciele minimalizmu, w których króluje aluminium, jak i zwolennicy klasycznych, czarno-białych aranżacji. W naszej ofercie do klasycznego aluminium dołącza przepiękny chrom oraz ponadczasowa biel i czerń w eleganckim, matowym wykończeniu, dla których żadna aranżacja nie jest zbyt trudna do dopełnienia. HEXI dostępny jest w długości 50 i 150 mm mówi Joanna Repko.

Profil CTrexHexi

fot.: Profil C                                 fot.: Trex                                          fot.: Hexi 

Jeśli w naszych meblach liczy się subtelność i delikatna forma to uchwyty krawędziowe są idealnym rozwiązaniem. Do tego modele w ofercie GTV cechuje nowoczesne i ergonomiczne wykończenie, które przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi atrakcyjnych dodatków.
 

Kontakt w sprawie produktów:

GTV Poland
ul. Przejazdowa 21
05-800 Pruszków
tel. + 48 22 444 75 00
www: www.gtv.com.pl
mail: wyślij wiadomość

akcesoria meblowe: zawiasy » amortyzatory » podnośniki » prowadnice » systemy szuflad » uchwyty » wieszaki » nóżki meblowe » nogi meblowe » rolki meblowe » zamki meblowe » wyposażenie garderoby » segregatory » akcesoria kuchenne » akcesoria biurowe » elementy łączeniowe » mocowania do rur » listwy » systemy przesuwne » oświetlenie meblowe
oświetlenie: świetlówki energooszczędne » żarówki halogenowe » żarówki metalohalogenkowe » źródła światła LED » tradycyjne oprawy wnętrzowe i zewnętrzne » oprawy LED do wnętrz i zewnętrzne » lampki biurkowe » osprzęt elektroinstalacyjnyPodobne artykuły
Pomysły na kolorową łazienkę

meble i akcesoria

Pomysły na kolorową łazienkę

Kolory są elementem, które nadają aranżacji łazienki charakteru, a Ciebie naładują pozytywną energią... więcej...

Taśmy LED - jak wybrać najlepszą

meble i akcesoria

Taśmy LED - jak wybrać najlepszą

Taśmy LED są obecnie bardzo popularnym rozwiązaniem stosowanym przy oświetleniu w domach oraz ogrodach. Na rynku... więcej...

Drążki prysznicowe rozprężne - montaż i pielęgnacja

meble i akcesoria

Drążki prysznicowe rozprężne - montaż i pielęgnacja

Drążek rozprężny przeznaczony jest do montażu między dwoma równoległymi ścianami i nie wymagają zazwyczaj... więcej...NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj