Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

KLUDI AMEO - piękna forma w przystępnej cenie

data aktualizacji: 19-07-2017, 10:54 – artykuł promocyjny

Poszukując baterii łazienkowej często próbujemy pogodzić luksusowe wykończenie ubrane w piękną formę oraz przystępną cenę. Teraz jest to możliwe. Bateria KLUDI AMEO jest najlepszym tego przykładem. Piękna forma i funkcjonalny design odpowiadają luksusowi, który staje się dziś dostępne dla każdego. Z KLUDI AMEO każde wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru.
 

KLUDI AMEO - piękna forma w przystępnej cenie

Jako kwintesencja nowoczesnego wzornictwa odpowiada najnowszym trendom wzorniczym oraz wpisuje się w stylistykę współczesnych łazienek. Cała seria powstała jako odpowiedź na rosnące oczekiwania klientów. Bazująca na spójnym i jednolitym wzornictwie forma posiada zaokrągloną linię korpusu i uchwyty w tej samej tonacji. Odpowiada to oczekiwaniom stawianym aranżacjom utrzymanym w soft puryzmie, który dominuje w urządzaniu łazienek. Szeroka gama dostępnych modeli pozwala na idealne dopasowanie do wnętrza, a duża ilość dostępnych funkcji umożliwia wygodną, wręcz intuicyjną obsługę.

 

Pierwszy plan - umywalka

Umywalka wraz z jej najbliższym otoczeniem najczęściej są tym punktem w aranżacji łazienki, który rzuca się w pierwszej kolejności po wejściu do tego pomieszczenia. Nie bez znaczenia jest tu również fakt, że to właśnie z tej strefy korzystamy najczęściej. Warto zatem przeanalizować, jaka bateria umywalkowa odpowiada nam najbardziej: jednouchwytowa, ścienna, a może do montażu trójotworowego? Szeroka gama dostępnych rozwiązań w ramach systemu KLUDI AMEO pozwala na dużą swobodę aranżacyjną.

KLUDI AMEO

Bezproblemowe użytkowanie nawet przy wysokich misach nablatowych możliwe jest z najwyższą z baterii umywalkowych posiadającą wylewkę na wysokości 27 cm. Niezwykle spektakularnie wygląda także bateria ścienna, o prostej, oszczędnej formie, która z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom stylu nowoczesnego i minimalistycznego, gdzie ważne są wyszukane detale. Dla tych, którzy lubują się w konsekwentnym doborze poszczególnych elementów wystroju, producent przygotował również model przeznaczony do strefy kąpielowej. Jest to ukłon w stronę miłośników ładu i harmonii.

 

Kąpiel dla wymagających

Zarówno w łazience z prysznicem, jak i tej z wanną, strefą kąpielowa powinna być miejscem zaaranżowanym pod kątem komfortu domowników. Z baterią wannowo-natryskową z serii KLUDI AMEO będzie to znacznie łatwiejsze. Marzenia o odprężających, wieczornych kąpielach są w zasięgu każdego z nas. Wiele dostępnych modeli armatury: do montażu ściennego, w zabudowie wanny lub na jej krawędzi pozwala na różnorodne aranżacje. Dla zwolenników prysznica również znajdą się ciekawe rozwiązania. Podtynkowe oraz jednouchwytowe baterie natryskowe to rozwiązanie interesujące wzorniczo, kompletne oraz wszechstronne: ergonomiczne przełączniki, czytelne oznaczenia ciepłej i zimnej wody, precyzyjna regulacja natężenia i temperatury strumienia sprawią, że kąpiel będzie komfortowa oraz bezpieczna. Projektanci KLUDI AMEO zadbali o wysoki standard montując w bateriach niezawodne głowice ceramiczne, termostat w bateriach podtynkowych, zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym oraz perlator s-pointer eco pozwalający oszczędzać wodę nawet przy wzroście ciśnienia, a jednocześnie ukierunkować dowolnie strumień.

Luksusowy przedmiot użytku codziennego nie musi dużo kosztować, dlatego KLUDI AMEO zasługuje na wyjątkową oprawę. Jako armatura wyróżniająca się bardzo dobrą jakością, wyszukanym wzornictwem dostępna jest w bardzo przystępnej cenie. KLUDI AMEO docenią wszyscy miłośnicy designerskich rozwiązań, dla których liczy się każdy szczegół.


 

Kontakt w sprawie produktów:

KLUDI Armaturen Sp. z o.o.
ul. Kremsera 1
45-533 Opole
tel. +48 77 456 40 84
www.kludi.pl    info@kludi.pl


baterie łazienkowe » baterie kuchenne » baterie kliniczne » systemy natryskowe do domów prywatnych i obiektów komercyjnych » umywalki » blaty pod umywalkę » szafki pod umywalkę » lustra łazienkowe » akcesoria łazienkowe
 

Zobacz zdjęcia w galerii KLUDI Armaturen


Podobne artykuły
Prysznic w łazience - VETRO MODERNO - wyjątkowe produkty na długie lata

armatura łazienkowa

Prysznic w łazience - VETRO MODERNO - wyjątkowe...

Prysznic musi przede wszystkim zapewniać wygodę użytkowania, ale także być niezawodny, bezpieczny i trwały. Europejska... więcej...

Sposób na wannę - gotowe obudowy

armatura łazienkowa

Sposób na wannę - gotowe obudowy

Kupując wannę, kwestię obudowy odsuwamy zazwyczaj na drugi plan, co nie jest dobrą praktyką. Rozwiązanie to wpływa... więcej...