KOŁO

Rozwiązania dla małych łazienek od Geberit

data aktualizacji: 29-06-2017, 10:59 – artykuł promocyjny

Zapewnienie wygody i komfortu to priorytety, jakimi kierujemy się podczas urządzania łazienki. W sytuacji, gdy do dyspozycji mamy niewielką przestrzeń zaprojektowanie funkcjonalnej i praktycznej przestrzeni może przysporzyć nam wielu problemów. Zanim przejdziemy do aranżacji tego wnętrza warto dokładnie zapoznać się z ofertą rynkową. Obecnie producenci oferują bowiem całą gamę produktów sanitarnych, które pomogą w zagospodarowaniu małej łazienki. Zastosowanie tych rozwiązań pozwoli optycznie powiększyć wnętrze oraz sprawi, że stanie się ono funkcjonalne i estetyczne.

Rozwiązania dla małych łazienek od Geberit

Prysznic zrównany z podłogą

W małych łazienkach doskonale sprawdzają się otwarte prysznice z odpływem liniowym, dzięki którym wyglądają one na bardziej przestronne. Rozwiązanie to zachwyca także estetyką i maksymalną praktycznością, która widoczna jest zarówno podczas instalacji, jak i codziennym użytkowaniu.

W ofercie Geberit znajdziemy specjalnie zaprojektowany odpływ CleanLine, który może być dopasowany do dowolnych wymiarów przestrzeni prysznicowej a montaż można zaplanować tak przy ścianie, jak i w dowolnym innym miejscu podłogi.

Geberit CleanLine

Geberit CleanLine

Jest to rozwiązanie dające dużą wygodę kąpieli oraz ułatwiające sprzątanie. Taki odpływ to rozwiązanie przyszłościowe, gdyż zapewnia bezpieczeństwo i dzieciom i osobom starszym lub z problemami ruchowymi. Brak progów i stopni do pokonania oraz zakamarków to - oprócz wygody - również ciekawy sposób na urządzenie łazienki o nietypowych wymiarach lub kształcie.


Dobrze ukryte za ścianą

Aranżując małą łazienkę warto pomyśleć o wykorzystaniu podtynkowych systemów instalacyjnych, które nie tylko optycznie powiększą przestrzeń, ale również pozwolą zaoszczędzić miejsce. Są one w dodatku bardziej higieniczne, bezpieczniejsze i bardziej stabilne. Jednym z przykładów może być nowoczesny stelaż podtynkowy Geberit Duofix. Idealnie sprawdzi się w wąskiej łazience - komponuje się bowiem ze spłuczką podtynkową o głębokości zaledwie 8 cm. Innym udogodnieniem w systemie Geberit Duofix jest możliwość montażu narożnego.

 

Podwieszana ceramika sanitarna

Elementami, których nie powinno zabraknąć w aranżacji małej łazienki, są podwieszana toaleta oraz umywalka. Zastosowanie ceramiki tego sprzyja zachowaniu porządku, zwiększa funkcjonalność, a przy tym powiększa optycznie przestrzeń. Dostępne w ofercie firmy Geberit, moduły sanitarne Monolith do umywalek, misek wc oraz bidetów, idealnie łączą funkcjonalność z przejrzystym, wyraźnym wzornictwem. Do ich produkcji wykorzystane zostały materiały wysokiej jakości - szkło i aluminium. Przemyślane rozwiązanie gwarantuje szybkie i bezproblemowe przyłączenie do istniejących instalacji wodno-kanalizacyjnych. Geberit Monolith standardowo wyposażony jest w element mocujący, do którego zamontować można wieszaki na ręczniki. W module znajdować się może również szafka boczna, która daje dodatkowe miejsce na podręczne kosmetyki.

Geberit MonolithUmywalkowy moduł sanitarny Geberit Monolith

Geberit Monolith

Nawet najmniejsza łazienka może być estetyczna, funkcjonalna i przestronna. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz odpowiednie rozplanowanie przestrzeni to klucz do stworzenia takiej aranżacji.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Geberit Sp. z o.o.
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
tel. (22) 843 06 96
www: www.geberit.pl
mail: wyślij wiadomośćtoalety: Geberit AquaClean » Geberit Monolith » spłuczki podtynkowe » przyciski spłukujące » spłuczki nadtynkowe » podłączenia wodne i elektryczne » pisuary: przyciski spłukujące » syfony » prysznice: ścienny zestaw odpływowy » odpływ liniowy » odpływ podłogowy » umywalki: syfony » Geberit Monolith » baterie umywalkowe » wanny bidety: Geberit Monolith » ceramika

Zobacz zdjęcia w galerii Geberit:Podobne artykuły
Ceramika doskonała - ponadczasowy wygląd, nowoczesne rozwiązania

ceramika sanitarna

Ceramika doskonała - ponadczasowy wygląd, nowoczesne...

Urządzanie łazienki jest zadaniem wymagającym podjęcia ogromnej liczby decyzji. Rozplanowanie przestrzeni, wybór... więcej...

Umywalkowa nowa moda

ceramika sanitarna

Umywalkowa nowa moda

Rynek umywalek na przestrzeni ostatnich sezonów zdominowany został przez umywalki nablatowe. Obserwując trendy... więcej...

NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj