KOŁO

Rozwiązania dla małych łazienek od Geberit

data aktualizacji: 29-06-2017, 10:59 – artykuł promocyjny

Zapewnienie wygody i komfortu to priorytety, jakimi kierujemy się podczas urządzania łazienki. W sytuacji, gdy do dyspozycji mamy niewielką przestrzeń zaprojektowanie funkcjonalnej i praktycznej przestrzeni może przysporzyć nam wielu problemów. Zanim przejdziemy do aranżacji tego wnętrza warto dokładnie zapoznać się z ofertą rynkową. Obecnie producenci oferują bowiem całą gamę produktów sanitarnych, które pomogą w zagospodarowaniu małej łazienki. Zastosowanie tych rozwiązań pozwoli optycznie powiększyć wnętrze oraz sprawi, że stanie się ono funkcjonalne i estetyczne.

Rozwiązania dla małych łazienek od Geberit

Prysznic zrównany z podłogą

W małych łazienkach doskonale sprawdzają się otwarte prysznice z odpływem liniowym, dzięki którym wyglądają one na bardziej przestronne. Rozwiązanie to zachwyca także estetyką i maksymalną praktycznością, która widoczna jest zarówno podczas instalacji, jak i codziennym użytkowaniu.

W ofercie Geberit znajdziemy specjalnie zaprojektowany odpływ CleanLine, który może być dopasowany do dowolnych wymiarów przestrzeni prysznicowej a montaż można zaplanować tak przy ścianie, jak i w dowolnym innym miejscu podłogi.

Geberit CleanLine

Geberit CleanLine

Jest to rozwiązanie dające dużą wygodę kąpieli oraz ułatwiające sprzątanie. Taki odpływ to rozwiązanie przyszłościowe, gdyż zapewnia bezpieczeństwo i dzieciom i osobom starszym lub z problemami ruchowymi. Brak progów i stopni do pokonania oraz zakamarków to - oprócz wygody - również ciekawy sposób na urządzenie łazienki o nietypowych wymiarach lub kształcie.


Dobrze ukryte za ścianą

Aranżując małą łazienkę warto pomyśleć o wykorzystaniu podtynkowych systemów instalacyjnych, które nie tylko optycznie powiększą przestrzeń, ale również pozwolą zaoszczędzić miejsce. Są one w dodatku bardziej higieniczne, bezpieczniejsze i bardziej stabilne. Jednym z przykładów może być nowoczesny stelaż podtynkowy Geberit Duofix. Idealnie sprawdzi się w wąskiej łazience - komponuje się bowiem ze spłuczką podtynkową o głębokości zaledwie 8 cm. Innym udogodnieniem w systemie Geberit Duofix jest możliwość montażu narożnego.

 

Podwieszana ceramika sanitarna

Elementami, których nie powinno zabraknąć w aranżacji małej łazienki, są podwieszana toaleta oraz umywalka. Zastosowanie ceramiki tego sprzyja zachowaniu porządku, zwiększa funkcjonalność, a przy tym powiększa optycznie przestrzeń. Dostępne w ofercie firmy Geberit, moduły sanitarne Monolith do umywalek, misek wc oraz bidetów, idealnie łączą funkcjonalność z przejrzystym, wyraźnym wzornictwem. Do ich produkcji wykorzystane zostały materiały wysokiej jakości - szkło i aluminium. Przemyślane rozwiązanie gwarantuje szybkie i bezproblemowe przyłączenie do istniejących instalacji wodno-kanalizacyjnych. Geberit Monolith standardowo wyposażony jest w element mocujący, do którego zamontować można wieszaki na ręczniki. W module znajdować się może również szafka boczna, która daje dodatkowe miejsce na podręczne kosmetyki.

Geberit MonolithUmywalkowy moduł sanitarny Geberit Monolith

Geberit Monolith

Nawet najmniejsza łazienka może być estetyczna, funkcjonalna i przestronna. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz odpowiednie rozplanowanie przestrzeni to klucz do stworzenia takiej aranżacji.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Geberit Sp. z o.o.
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
tel. (22) 843 06 96
www: www.geberit.pl
mail: wyślij wiadomośćtoalety: Geberit AquaClean » Geberit Monolith » spłuczki podtynkowe » przyciski spłukujące » spłuczki nadtynkowe » podłączenia wodne i elektryczne » pisuary: przyciski spłukujące » syfony » prysznice: ścienny zestaw odpływowy » odpływ liniowy » odpływ podłogowy » umywalki: syfony » Geberit Monolith » baterie umywalkowe » wanny bidety: Geberit Monolith » ceramika

Zobacz zdjęcia w galerii Geberit:
Podobne artykuły
Kiedy luksus staje się nowym standardem

ceramika sanitarna

Kiedy luksus staje się nowym standardem

W dzisiejszych czasach symbolami wysokiego statusu społecznego oraz luksusu są już nie tylko szybki samochód... więcej...

Kompaktowa ceramika do niewielkich łazienek

ceramika sanitarna

Kompaktowa ceramika do niewielkich łazienek

Przy urządzaniu łazienek o niewielkich powierzchniach, kluczowe znaczenie ma funkcjonalność. Z myślą o tego typu... więcej...

Światowe trendy - umywalka stojąca

ceramika sanitarna

Światowe trendy - umywalka stojąca

Projektanci podpowiadają, że idealna łazienka to "wnętrze skrojone na wymiar, dostosowane do charakteru mieszkańców;... więcej...

NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj