konkurs fotograficzny nasze łazienki 2018

Konkurs Astro Lighting - 20 lat na rynku oświetleniowym

data aktualizacji: 21-08-2017, 11:14 – artykuł promocyjny

W roku 1997 John Fearon i James Bassant stawiając na pasję do designu oraz zamiłowanie do precyzji stworzyli markę Astro Lighting. Przez lata Astro budowało swoją pozycję na rynku oświetlenia łazienkowego stanowiącego połączenie wyśrubowanych wymagań technicznych i kwintesencji najlepszego, brytyjskiego designu. Obecnie, oprawy oświetleniowe Astro Lighting wyznaczają światowe trendy i zbierają nagrody za najlepszy design (m.in. RedDot Award 2017).

W tym roku Astro świętuje swoje 20-sto lecie. Z tej okazji stworzona została wyjątkowa, rocznicowa kolekcja lamp biurkowych Atelier 20th. Oprawy inspirowane funkcyjnymi lampami z lat 50-tych ubiegłego wieku w niepowtarzalnych wykończeniach kolorystycznych.

Projektanci i architekci od dawna znają i doceniają zarówno łazienkowe oprawy Astro, jak i te dedykowane do wnętrz oraz zewnętrzne. Doceniając wieloletnią współpracę i liczne projekty, w których swoje miejsce znalazło oświetlenie Astro Lighting, jako wyłączny dystrybutor na Polskę produktów tej marki zapraszamy wszystkich architektów i projektantów wnętrz do wzięcia udziału w konkursie organizowanym w 20-tą rocznicę powstania Astro Lighting.

Konkurs Astro Lighting - 20 lat na rynku oświetleniowym

Konkurs dotyczy zaprojektowania wnętrza w wybranej kategorii konkursowej z wykorzystaniem oświetlenia marki Astro Lighting.

Zaprojektuj wnętrze w jednej z poniższych kategorii:

  • łazienka / pokój kąpielowy indywidualnego inwestora o powierzchni powyżej 10 m2
  • łazienka hotelowa / w pensjonacie
  • salon lub sypialnia indywidualnego inwestora


Nagrodami w konkursie są prestiżowe, niedostępne w sprzedaży, lampy biurkowe z serii Atelier 20th w oryginalnych wykończeniach: matowego złota, brązu oraz miedzi.

Zapraszamy do wzięcia udziału i nadsyłania prac z projektami wnętrz.

Dokładne informacje i materiały znajdują się na http://aurorats.pl/konkurs/

Kontakt w sprawie produktów:

Aurora Technika Świetlna
Izbica, ul. Leszczowa 3
05-140 Serock
tel. (22) 872 55 10
www: www.aurorats.pl
mail: wyślij wiadomość

oświetlenie łazienek  nowoczesne oprawy typu LED-LITE  oświetlenie wętrz  dekoracyjne oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne


Zobacz zdjęcia w galerii Aurora Technika Świetlna

 Podobne artykuły
Defra na Designie Udomowionym

aktualności

Defra na Designie Udomowionym

Jak funkcjonalnie zaplanować łazienkę w typowym M-2? Jak zagospodarować tak mocno ograniczoną przestrzeń? Czy... więcej...


NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj