Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Rozwiązania podtynkowe Kludi

data aktualizacji: 29-09-2017, 04:29 – artykuł promocyjny

Ma praktyczne znaczenie bo dyskretnie maskuje to co w instalacji nie musi być widoczne. Jest nowoczesny i zapewnia oryginalny wygląd – system podtynkowy, bo o nim mowa, sprawdzi się w każdej łazience, choć najczęściej wybierany jest do tych nowoczesnych i minimalistycznych.

Rozwiązania podtynkowe Kludi

 

System podtynkowy KLUDI FLEXX.BOXX – prostota, uniwersalność, estetyk

Technologia podtynkowa zdominowała systemy montażowe w łazienkach, w których stawia się na wygodę i oryginalny wygląd. Ciekawa konstrukcja pozwoliła stworzyć całą serię armatury, która wygląda bardzo nowocześnie. Odpowiada to najnowszym trendom w projektowaniu łazienek. KLUDI FLEXX.BOXX jest tego

najlepszym przykładem. Spełnia on najbardziej wygórowane oczekiwania estetyczne. Jest to rozwiązanie trwałe, solidne i sprawdzi się w każdych warunkach. Jakość potwierdzona jest 20-letnią gwarancją. Moduł podtynkowy wykonany jest z najwyższej jakości materiałów i pasuje do większości baterii natynkowych KLUDI.

KLUDI FLEXX.BOXX jest uniwersalny, posiada wiele praktycznych funkcji, w tym element do przepłukiwania instalacji. Głowica ceramiczna lub termostatyczna połączona jest z elementem zewnętrznym. Zapewnia to maksymalną elastyczność oraz dopasowanie gwarantujące kompatybilność. Mosiężna płytka zamontowana wewnątrz modułu zapewnia precyzję i szczelność oraz ochronę przed wilgocią. Skropliny odprowadzane są na zewnątrz chroniąc mury przed zawilgoceniem. Moduł ten daje też możliwość wymiany w dowolnym momencie klasycznego elementu funkcyjnego na termostatyczny. Układy podtynkowe to także cenna przestrzeń w kabinie, gdyż zajmują mniej miejsca niż klasyczna armatura. Sam moduł można w dowolnym momencie wyposażyć w elementy natynkowe – pasuje do niego zdecydowana większość produktów marki KLUDI.

KLUDI FLEXX BOXXKLUDI FLEXX BOXXKLUDI FLEXX BOXXKLUDI FLEXX BOXXKLUDI FLEXX BOXXKLUDI FLEXX BOXX

fot.: uniwersalny moduł podtynkowy KLUDI FLEXX.BOXX


KLUDI TERCIO, gdy stawiamy na formę

Seria armatury KLUDI TERCIO dostępna jest w odnowionej stylistyce, odpowiadającej oczekiwaniom w zakresie wysokiej jakości i korzystnej ceny. To, co wyróżnia tę serię, to ergonomia i komplementarność, a wysokiej klasy głowice ceramiczne gwarantują komfort i bezpieczeństwo eksploatacji.


 


KLUDI ZENTA - dla miłośników geometrii

Kolekcja KLUDI ZENTA bazuje na kwadracie, który jest figurą bardzo wdzięczną w aranżacji wnętrz. Zapewnia optyczną równowagę formy, przejrzystość kompozycji oraz nawiązuje do bardzo modnych wzorów geometrycznych. Na pełen komfort użytkownika składają się dodatkowo ergonomia ksztaltui trwałość baterii. Każdy może się zachwycić tą ciekawą kolekcją.

 

KlUDI BOZZ – nowoczesna forma w roli głównej

KLUDI BOZZ wnosi powiew młodości do aranżacji, a bazując na prostych kształtach i delikatnych uchwytach zapewnia wyjątkową stylistykę. Minimalistyczna konstrukcja sprawi, że łazienka wyda się lekka i przejrzysta. Zróżnicowane zastosowanie potwierdzone wysoką jakością odmłodzi atmosferę tej części domu.


KLUDI OBJEKTA – gdy liczy się design

W każdej łazience wygląd, estetyka oraz innowacyjność zastosowanych elementów musi iść w parze z praktycznością. Jeśli nowoczesny design może iść w parze z najwyższą jakością wykonania i dalej pozostać funkcjonalny to jest to najlepszy z możliwych wariantów. KLUDI OBJEKTA spełnia właśnie wszystkie te założenia.

 

KLUDI AMEO – gdy marzy się nam odrobina luksusu

Tendencja do minimalizacji ukierunkowuje tą kolekcję na modny soft-puryzm. Stawiając na prostą formę KLUDI AMEO podąża za kwintensencją nowoczesnego wzornictwa, a zaokrąglone linie obrazują ponadczasowość.


KLUDI E2 – zmysłowe inspiracje

Powiew świeżości w łazience zapewni kolekcja KLUDI E2, która ma znamiona nowoczesnej zmysłowości ukrytej w geometrycznej formie. Jest bardzo funkcjonalna, przez co z pewnością sprawdzi się przez długie lata. Polecana do wnętrz utrzymanych w nowoczesnej stylistyce.

Kludi E2

 

KLUDI Q-BEO – kubistyczny powiew

Symetria ukryta w geometrycznej formie to przewodnia stylistyka kubistycznej serii KLUDI Q-BEO. Masywna forma uchwytów posiada zaokrąglone krawędzie, przez co sprawdzi się w każdej nowoczesnej łazience.

 

KLUDI BALANCE – w hołdzie równowadze

Kolekcja KLUDI BALANCE ma za zadanie utrzymać równowagę piękna i funkcjonalności. Istotą jest tu wyważenie nowoczesnego designu oraz proporcji. Ład i harmonia to określenia najtrafniej określające wchodzące w skład serii elementy. Zestawienie gładkiej powierzchni z subtelnymi okrągłościami perfekcyjnie oddaje awangardowe oblicze KLUDI BALANCE.

 

KLUDI AMBIENTA – piękno na piedestale

Piękno w firmie KLUDI odmieniane jest przez wszystkie przypadki – w odsłonie KLUDI AMBIENTA polega na monolitycznej formie oraz dyskrecji w konstrukcji uchwytu korpusu. Miękkie powierzchnie konturów dają poczucie harmonii, a precyzyjne kształty sprzyjają łagodnemu przepływowi wody. KLUDI AMBIENTA ma bowiem rozbudzać nasze zmysły.

KLudi AmbienteKLudi Ambiente


KLUDI PUSH – prostota przede wszystkim

Wciśnij przycisk i już – to hasło przewodnie kolekcji KLUDI PUSH. Opierające się na prostocie rozwiązania są mile widziane w strefie przeznaczonej do relaksu, gdzie wszystko jest praktyczne a swoją formą daje ukojenie dla zmysłów. Stosowany w natryskach oraz w wannach system musi być ergonomiczny i wygodny. Zapewnia to termostat pozwalający na łatwy wybór temperatury. Dostępne są dwie opcje – z rozetą okrągłą lub kwadratową.

 

Rozwiązania podtynkowe Kludi - zobacz więcej >> KLUDI FLEXX.BOXX ponad 70 gotowych rozwiązań podtynkowych


Kontakt w sprawie produktów:

KLUDI Armaturen Sp. z o.o.
ul. Kremsera 1
45-533 Opole
tel. +48 77 456 40 84
www.kludi.pl    info@kludi.pl


baterie łazienkowe » baterie kuchenne » baterie kliniczne » systemy natryskowe do domów prywatnych i obiektów komercyjnych » umywalki » blaty pod umywalkę » szafki pod umywalkę » lustra łazienkowe » akcesoria łazienkowe
 

Zobacz zdjęcia w galerii KLUDI Armaturen


Podobne artykuły
Rączka natryskowa do nowoczesnej łazienki

armatura łazienkowa

Rączka natryskowa do nowoczesnej łazienki

DUNA to rączka natryskowa o ergonomicznym kształcie oraz talerzem o dużej średnicy. Dzięki czemu zapewnia komfort... więcej...

Kompleksowe rozwiązania do  łazienki

armatura łazienkowa

Kompleksowe rozwiązania do łazienki

Kabina prysznicowa to obecnie nieodłączny element każdej współczesnej łazienki. Aby ułatwić jej montaż... więcej...

Powierzchnia prysznica ze zintegrowanym odpływem ściennym

armatura łazienkowa

Powierzchnia prysznica ze zintegrowanym odpływem ściennym

Emaliowana powierzchnia prysznicowa ze zintegrowanym odpływem ściennym Xetis firmy Kaldewei daje nowe możliwości... więcej...