Candy Bianca - pralka sterowana głosem

data aktualizacji: 18-10-2017, 14:15 – artykuł promocyjny

Sterowanie praniem za pomocą głosu to tylko jedna z zaawansowanych funkcji pralki Candy Bianca. Skrócenie czasu prania do mniej niż godziny, wydajność mycia klasy A, autentyczna interakcja między użytkownikiem a urządzeniem, zarządzanie przez smartfona to tylko niektóre z szeregu najnowszych rozwiązań technologicznych. Ta inteligentna pralka urzeka ponadto unikalnym wzornictwem, ponadczasową stylistyką, minimalistyczną elegancją

Candy Bianca - pralka sterowana głosem

Funkcja „Talking Bianca”, czyli steruj praniem za pomocą głosu

Aplikacja SimplyFi pozwala prowadzić za pomocą smartfona dialog z pralką Bianca. Aby uruchomić dany program, wystarczy poprosić o to pralkę lub powiedzieć po prostu: „Hej, Bianca, chcę uprać swoje swetry”. Urządzenie to rozumie potrzeby użytkownika, koryguje błędy, informuje, kiedy pranie jest gotowe, udzieli porad dotyczących prania. Dodatkowo z każdym dniem Bianca poznaje użytkownika coraz lepiej, ucząc się jego nawyków. Pralka zapamiętuje bowiem najczęściej wybierane programy, dzięki czemu pranie staje się coraz łatwiejsze.


SimplyFi – nieograniczony kontakt to nieograniczone możliwości

Aplikacja SimplyFi pozwala dodatkowo zarządzać Biancą z każdego miejsca za pomocą smartfona czy tabletu. Dzięki niej mamy również dostęp do szerokiej gamy dodatkowych programów i funkcji:

 • Zdalne sterowanie – dzięki niemu wystarczy kilka kliknięć na ekranie smartfona, aby włączyć np. program „Zawsze świeże”, który po ukończeniu prania uruchomi delikatne ruchy bębna, aby zagwarantować świeżość ubrań do czasu ich wyjścia z pralki.

 • Dodatkowe programy – ich połączenie z opcjami podstawowymi spełni wszystkie oczekiwania.

 • Zaawansowany przegląd – umożliwia kontrolę stanu technicznego pralki, a aplikacja pomoże wykryć usterki i uporać się z nimi odpowiednio wcześnie.

 • Menedżer redukcji zużycia energii – pozwoli kontrolować zużycie oraz systematycznie je zmniejszać.

 • Automatyczna konserwacja – powiadomienia o potrzebie czyszczenia filtra bądź rozpoczęcia cyklu czyszczenia bębna odbywają się np. na podstawie twardości wody.
   

Candy Bianca białaCandy Bianca czarnaCandy Bianca

>>> Candy Bianca


Zoom – krótsze pranie, doskonała jakość

Zoom to funkcja, która pozwala wyprać ubrania w ciągu 59 minut. Można ją używać do każdego programu prania, bez obawy o rezultaty prania. Pralka Candy Bianca dba nie tylko o naszą garderobę, ale również o naszą skórę. System Mix Power Jet wprowadza detergent prosto do bębna, natomiast System Boost Heating i akcelerator procesora gwarantują rezultaty prania na najwyższym poziomie.


Smart Ring, czyli przyciski to przeszłość

W pralce Candy Bianca tradycyjne przyciski zastąpione zostały niewielkim okrągłym ekranem dotykowym z wyświetlaczem Smart Ring. Pozwala on aktywować i połączyć jednym dotknięciem wszystkie główne opcje i programy. Inteligentne pokrętło jest ergonomiczne i wygodne. Umieszczono je z 11-stopniowym nachyleniem, aby oszczędzić użytkownikowi zbytecznego pochylania się.

Smart Ring


Ułatw sobie prasowanie i zadbaj o wirowanie

Funkcja „Mniej zgnieceń” została stworzona z myślą o osobach, którym prasowanie spędza sen z powiek. Dzięki niej ubrania po praniu będą mniej zgniecione, a prasowanie stanie się łatwiejsze i szybsze. Prędkość wirowania to jeden z najważniejszych elementów pralki. Im wyższe obroty, tym suchsze pranie wyjmujemy z bębna. To szczególnie ważne w przypadku osób, które chcą uniknąć wilgoci, powstającej w mieszkaniu podczas suszenia ubrań.


Oszczędność z klasą A+++ i niezawodny silnik

Najwyższa klasa energetyczna sprzętu to oszczędność energii, czyli mniejsze opłaty za rachunki za prąd. Silnik inwerterowy stosowany w pralkach sprawia, że bęben obraca się z różną prędkością. Wpływa to na cichszą pracę sprzętu, ale także sprawia, że pralka zaczyna pracę na wolniejszych obrotach, nie nadwyrężając paska poruszającego wentylatorem i bębnem. Oznacza to zwiększenie żywotności urządzenia.


Modele Candy Bianca

 • BWM4 137PH6/1-S – biała
 • BWM 148PH7/1-S – biała
 • BWM 149PH7/1-S – biała
 • BWM 1610PH7/1-S – biała
 • BWM 1410PH7B/1-S – czarna
 • BWM 1410PH7R/1-S – antracyt
 • BWD 596PH3/1-S – biała 

Kontakt w sprawie produktów:

CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 45A
02-146 Warszawa, Polska
tel. +48 734 169 780
www: www.candy.pl
mail: wyślij wiadomośćwww.hoover.pl
www.candysimplyfi.com

Duży sprzęt AGD
: pralki » pralko-suszarki » suszarki » zmywarki » lodówki » zamrażarki » chłodziarki do wina » piekarniki » okapy » płyty grzejne » kuchnie gazowo-elektryczne » kuchenki mikrofalowe
Mały sprzęt AGD: odkurzacze » myjki » froterki » odkurzacze piorące » żelazka » stacje parowe

Zobacz zdjęcia w galerii CANDY HOOVER POLSKA:


Podobne artykuły
Pralka do małej łazienki

sprzęt AGD

Pralka do małej łazienki

Pralka jest nieodzownym urządzeniem z gamy sprzętu AGD w każdym domu. Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie bez... więcej...

Jak dobrać ładowność pralki

sprzęt AGD

Jak dobrać ładowność pralki

Pralka jako sprzęt AGD posiada wiele parametrów technicznych warunkujących sposób użytkowania. Jednym... więcej...

Urządzenia Electrolux z linii Inspiration

sprzęt AGD

Urządzenia Electrolux z linii Inspiration

Elegancja i minimalizm to to wyznaczniki stylistyczne urządzeń z linii Electrolux Inspiration. W ramach linii Inspiration... więcej...NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj