Candy Bianca - pralka sterowana głosem

data aktualizacji: 18-10-2017, 12:15 – artykuł promocyjny

Sterowanie praniem za pomocą głosu to tylko jedna z zaawansowanych funkcji pralki Candy Bianca. Skrócenie czasu prania do mniej niż godziny, wydajność mycia klasy A, autentyczna interakcja między użytkownikiem a urządzeniem, zarządzanie przez smartfona to tylko niektóre z szeregu najnowszych rozwiązań technologicznych. Ta inteligentna pralka urzeka ponadto unikalnym wzornictwem, ponadczasową stylistyką, minimalistyczną elegancją

Candy Bianca - pralka sterowana głosem

Funkcja „Talking Bianca”, czyli steruj praniem za pomocą głosu

Aplikacja SimplyFi pozwala prowadzić za pomocą smartfona dialog z pralką Bianca. Aby uruchomić dany program, wystarczy poprosić o to pralkę lub powiedzieć po prostu: „Hej, Bianca, chcę uprać swoje swetry”. Urządzenie to rozumie potrzeby użytkownika, koryguje błędy, informuje, kiedy pranie jest gotowe, udzieli porad dotyczących prania. Dodatkowo z każdym dniem Bianca poznaje użytkownika coraz lepiej, ucząc się jego nawyków. Pralka zapamiętuje bowiem najczęściej wybierane programy, dzięki czemu pranie staje się coraz łatwiejsze.


SimplyFi – nieograniczony kontakt to nieograniczone możliwości

Aplikacja SimplyFi pozwala dodatkowo zarządzać Biancą z każdego miejsca za pomocą smartfona czy tabletu. Dzięki niej mamy również dostęp do szerokiej gamy dodatkowych programów i funkcji:

 • Zdalne sterowanie – dzięki niemu wystarczy kilka kliknięć na ekranie smartfona, aby włączyć np. program „Zawsze świeże”, który po ukończeniu prania uruchomi delikatne ruchy bębna, aby zagwarantować świeżość ubrań do czasu ich wyjścia z pralki.

 • Dodatkowe programy – ich połączenie z opcjami podstawowymi spełni wszystkie oczekiwania.

 • Zaawansowany przegląd – umożliwia kontrolę stanu technicznego pralki, a aplikacja pomoże wykryć usterki i uporać się z nimi odpowiednio wcześnie.

 • Menedżer redukcji zużycia energii – pozwoli kontrolować zużycie oraz systematycznie je zmniejszać.

 • Automatyczna konserwacja – powiadomienia o potrzebie czyszczenia filtra bądź rozpoczęcia cyklu czyszczenia bębna odbywają się np. na podstawie twardości wody.
   

Candy Bianca białaCandy Bianca czarnaCandy Bianca

>>> Candy Bianca


Zoom – krótsze pranie, doskonała jakość

Zoom to funkcja, która pozwala wyprać ubrania w ciągu 59 minut. Można ją używać do każdego programu prania, bez obawy o rezultaty prania. Pralka Candy Bianca dba nie tylko o naszą garderobę, ale również o naszą skórę. System Mix Power Jet wprowadza detergent prosto do bębna, natomiast System Boost Heating i akcelerator procesora gwarantują rezultaty prania na najwyższym poziomie.


Smart Ring, czyli przyciski to przeszłość

W pralce Candy Bianca tradycyjne przyciski zastąpione zostały niewielkim okrągłym ekranem dotykowym z wyświetlaczem Smart Ring. Pozwala on aktywować i połączyć jednym dotknięciem wszystkie główne opcje i programy. Inteligentne pokrętło jest ergonomiczne i wygodne. Umieszczono je z 11-stopniowym nachyleniem, aby oszczędzić użytkownikowi zbytecznego pochylania się.

Smart Ring


Ułatw sobie prasowanie i zadbaj o wirowanie

Funkcja „Mniej zgnieceń” została stworzona z myślą o osobach, którym prasowanie spędza sen z powiek. Dzięki niej ubrania po praniu będą mniej zgniecione, a prasowanie stanie się łatwiejsze i szybsze. Prędkość wirowania to jeden z najważniejszych elementów pralki. Im wyższe obroty, tym suchsze pranie wyjmujemy z bębna. To szczególnie ważne w przypadku osób, które chcą uniknąć wilgoci, powstającej w mieszkaniu podczas suszenia ubrań.


Oszczędność z klasą A+++ i niezawodny silnik

Najwyższa klasa energetyczna sprzętu to oszczędność energii, czyli mniejsze opłaty za rachunki za prąd. Silnik inwerterowy stosowany w pralkach sprawia, że bęben obraca się z różną prędkością. Wpływa to na cichszą pracę sprzętu, ale także sprawia, że pralka zaczyna pracę na wolniejszych obrotach, nie nadwyrężając paska poruszającego wentylatorem i bębnem. Oznacza to zwiększenie żywotności urządzenia.


Modele Candy Bianca

 • BWM4 137PH6/1-S – biała
 • BWM 148PH7/1-S – biała
 • BWM 149PH7/1-S – biała
 • BWM 1610PH7/1-S – biała
 • BWM 1410PH7B/1-S – czarna
 • BWM 1410PH7R/1-S – antracyt
 • BWD 596PH3/1-S – biała 

Kontakt w sprawie produktów:

CANDY HOOVER POLSKA Sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 45A
02-146 Warszawa, Polska
tel. +48 734 169 780
www: www.candy.pl
mail: wyślij wiadomość

www.hoover.pl
www.candysimplyfi.com

Duży sprzęt AGD
: pralki » pralko-suszarki » suszarki » zmywarki » lodówki » zamrażarki » chłodziarki do wina » piekarniki » okapy » płyty grzejne » kuchnie gazowo-elektryczne » kuchenki mikrofalowe
Mały sprzęt AGD: odkurzacze » myjki » froterki » odkurzacze piorące » żelazka » stacje parowe

Zobacz zdjęcia w galerii CANDY HOOVER POLSKA:Podobne artykuły
Urządzenia Electrolux z linii Inspiration

sprzęt AGD

Urządzenia Electrolux z linii Inspiration

Elegancja i minimalizm to to wyznaczniki stylistyczne urządzeń z linii Electrolux Inspiration. W ramach linii Inspiration... więcej...

Suszarka z programem parowym

sprzęt AGD

Suszarka z programem parowym

Żyjemy w czasach nieustannej pogoni. Ciągle jesteśmy zabiegani i brakuje nam czasu na zwykłe codzienne czynności,... więcej...

Technologia soniczna w szczoteczkach elektrycznych

sprzęt AGD

Technologia soniczna w szczoteczkach elektrycznych

Piękny uśmiech zjednuje ludzi a zdrowe i białe zęby dodają uroku i pewności siebie. Na co dzień staramy się... więcej...