Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

Grzejniki dekoracyjne Brem Cross

data aktualizacji: 26-06-2018, 07:45 – artykuł promocyjny

Brem - włoski producent grzejników dekoracyjnych z grupy premium, stawia na nowoczesne wzornictwo i praktyczne rozwiązania. Te ozdobne grzejniki nie tylko ogrzeją pomieszczenie, ale nadadzą mu charakter. Daleko im do typowych grzejników drabinkowych, do jakich przyzwyczailiśmy się w łazienkach, czy popularnych płytowych grzejników pokojowych. Te produkty oferują nam inny wymiar wzornictwa. Znakiem rozpoznawczym firmy jest jej flagowy produkt, czyli seria grzejników pionowych oraz poziomych Brem Cross, projektu Luigi Brembilla.

Grzejniki dekoracyjne Brem Cross

Brem Cross

Grzejniki dekoracyjne Brem Cross to produkty uniwersalne, dzięki ciekawej, niebanalnej formie, nie da się ich łatwo sklasyfikować jako grzejników pokojowych lub łazienkowych. Stanowi to ich dużą zaletę, ponieważ są jednymi z nielicznym na rynku grzejników dekoracyjnych, które w niezmiennej formie, bez konieczności dokupowania dodatkowych elementów, pasują do różnych pomieszczeń i w każdym prezentują się znakomicie.

Brem Cross

Ekspozycja w fabryce grzejników Brem w Bergamo

Grzejniki z serii Cross to niezliczona ilość kombinacji i rozwiązań, a co za tym idzie, możliwość dopasowania grzejnika do własnych upodobań oraz charakteru wnętrza.
Konstrukcja wszystkich grzejników z serii opiera się na jednym, charakterystycznym kluczu: jest to przestrzenna kombinacja prostokątnych i kwadratowych elementów grzewczych. W efekcie powstaje nowoczesna, trójwymiarowa instalacja, będąca jednocześnie ciekawą rzeźbą oraz praktycznym grzejnikiem ozdobnym.

Grzejnik poziomy Brem Cross w kolorze białym

Grzejnik poziomy Brem Cross w kolorze białym

Grzejnik poziomy Brem Cross w kolorze białym

Brem Cross-Q to propozycja z kwadratowymi elementami nałożonymi na prostokątny trzon grzejnika. Występuje w wersji pojedynczej lub podwójnej, dzięki czemu można łatwo dopasować moc grzewczą grzejnika do niewielkiej sypialni czy kuchni, lub większego salonu. Dostępny jest w wielu kolorach oraz innych wykończeniach jak np. chrom.

Grzejniki pionowe Cross w salonie oraz kuchni

Grzejniki pionowe Cross w salonie oraz kuchni

Grzejnik poziomy Brem Cross-Q

Grzejnik poziomy Brem Cross-Q

Grzejnik ozdobny Brem Cross V to najbardziej minimalistyczna pozycja z serii. Złożony jest z jednego, dwóch, lub trzech połączonych ze sobą prostokątów, w zależności od zapotrzebowania na moc grzewczą. Wybrać możemy wersję poziomą lub pionową. Nieco ekstrawagancji doda mu któraś z intensywnych barw z palety Brem.

Grzejnik dekoracyjny Brem Cross-V

Grzejnik dekoracyjny Brem Cross-V

Grzejnik pionowy Brem Cross V w wersji pojedynczej oraz potrójnej

Grzejnik pionowy Brem Cross V w wersji pojedynczej oraz potrójnej


Brem Cross-RV to brat modelu Cross-Q, jednak w tym przypadku niezaprzeczalnie rządzą prostokąty. Dostępny jest w czterech rozmiarach w wersji pionowej oraz dwóch jako grzejnik poziomy. Doskonale prezentuje się grzejnik chromowany, lustrzana powłoka odbija światło i podkreśla ciekawy układ paneli.

Brem Cross

Najpopularniejszy w całej serii grzejnik dekoracyjny Cross projektu Luigi Brembilla, to ogromne spektrum możliwości. Ten produkt sprawdzi się doskonale jako grzejnik łazienkowy, gdzie dzięki swojej konstrukcji bez problemu osuszy ręczniki, ale równie dobrze będzie wyglądał w holu, gdzie będzie efektownie witał gości. W większej i mocniejszej odsłonie ogrzeje salon, jednocześnie stanowiąc designerskie wykończenie wnętrza. Również kolorystyka grzejnika Cross daje duże możliwości aranżacyjne, ponieważ każdy element może mieć inny wybrany przez nas kolor z palety.

Grzejniki łazienkowe chromowane Brem Cross

Grzejniki łazienkowe chromowane Brem Cross

Cross-R również może być stosowany jako grzejnik łazienkowy, jak i dekoracyjny grzejnik pokojowy. Poszczególne elementy ułożone są do siebie pod kątem, co daje ciekawy efekt przestrzenny. Dostępny w wersji wodnej oraz elektrycznej.

Cross Divis

Cross Divis służy do utworzenia przegrody w pomieszczeniu. Dzięki dodatkowej nóżce oraz bocznym wspornikom możemy oddzielić nim np. wannę od WC, tworząc stylowe przepierzenie. Dzięki temu możemy osiągnąć kameralny efekt bez optycznego zmniejszenia wnętrza. Dostępny również jako grzejnik elektryczny. Do wyboru w trzech rozmiarach.

Brem Cross Divis

Kontakt w sprawie produktów:

Przedstawicielstwo BREM w Polsce:
AG GRZEJNIKI DESIGN

ul.Bartycka 24/26 pawilon 211
00-716 Warszawa
tel. +48 22 840 10 19
www: www.brem.pl
mail: wyślij wiadomość

BREM S.r.l.
via dell'Artigianato, 8
24046 Osio Sotto (BG) Italy

producent grzejników: grzejniki łazienkowe » grzejniki pokojowe » grzejniki stal nierdzewna » grzejniki chromowane » grzejniki drabinkowe » grzejniki dekoracyjne » grzejniki ozdobne » grzejniki kanałowe » grzejniki elektryczne » grzejniki żeliwne » grzejniki kolumnowe » grzejniki designerskie » grzejniki dekoracyjne pionowe » grzejniki dekoracyjne poziome

armatura, akcesoria: zawory termostatyczne » wieszaki grzejnikowe » grzałki » relingi do grzejników » głowice termostatyczne  

Zobacz zdjęcia w galerii BREM RADIATORS:Podobne artykuły
Grzejniki łazienkowe poziome - najnowsze trendy

ogrzewanie łazienki

Grzejniki łazienkowe poziome - najnowsze trendy

Wpisują się w wystrój wnętrza, są jego ozdobą, a czasem też dodatkowym wyposażeniem zwiększającym funkcjonalność,... więcej...

System wodnego ogrzewania podłogowego Purmo HKS

ogrzewanie łazienki

System wodnego ogrzewania podłogowego Purmo HKS

W ramach uniwersalnego systemu rurowego Purmo HKS od niedawna dostępne są produkowane w nowoczesnej technologii rury... więcej...

Suszarka Primavera - sposób na drabinę we wnętrzu

ogrzewanie łazienki

Suszarka Primavera - sposób na drabinę we wnętrzu

Dotychczas drabina wykorzystywana była głównie w łazienkach, jako wieszak na ręczniki. Obecnie element ten... więcej...