Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

E-kermi - dobierz z łatwością grzejnik do łazienki

data aktualizacji: 17-09-2018, 10:28 – artykuł promocyjny

E-kermi to prosty w obsłudze program doboru grzejnika do każdego wnetrza, w tym również do łazienki. Dostępna na stronie producenta platforma ułatwia wybór najlepszego grzejnika wraz z jego wyceną i to w zaledwie kilku krokach. Program działa na zasadach prostego kalkulatora, dzięki czemu użytkownik może z łatowością określić również zapotrzebowanie na ciepło w danym pomieszczeniu.

E-kermi - dobierz z łatwością grzejnik do łazienki

Pracę z programem zaczynamy od kliknięcia na obrazek z wybranym grzejnikiem. Automatycznie zostajemy przeniesieni do tabeli z właściwościami produktu. Pasujące do szukanej mocy, zostaną zaznaczone na kolor zielony. Tabele mają wygląd przypominający cennik. Po wyborze grzejnika przechodzimy do jego opisu w detalach – tak jak na zdjęciu poniżej:

 

Dostępne tu są wszystkie potrzebne dane: szczegółowe wymiary produktu, jego waga, pojemność wodna oraz dane związane ze sposobem lakierowania. Na tym etapie program pokazuje wszystkie możliwe warianty lakierowania – można dobrać kolor i dodatkowe powłoki antykorozyjne oraz określić sposób podłączenia. Użytkownik ma wgląd także w ceny brutto i netto oraz sposób zawieszenia oraz dostępne wyposażenie dodatkowe i osprzęt. W tym oknie dostępne są deklaracje właściwości użytkowych produktu Kermi. W tym momencie możemy rozpocząć poszukiwania na nowo, bądź finalnie dodać asortyment do pomieszczenia. Przy modelach wymagających zastosowania specjalnej automatyki, np. konwektory kanałowe na tym etapie Programu Doboru możemy uzupełnić specjalny modułdopasowujący sterowanie.

 

W stronę indywidualizmu

 

Narzędzie to jest niezastąpione, jeśli poszukujemy inspiracji na grzejniki z zachowaniem spójności estetycznej.  Wystarczy wybrać rodzaj grzejnika i jedną z kilku opcji doboru, a pozostałe dane zostaną szybko przeliczone przez aplikację. Program zaproponuje odpowiednią wydajność grzejnika przy uwzględnieniu wydajności cieplnej zapewniającej komfort. W ciągu jednej chwili otrzymujemy gotowe propozycje, które zamieszczamy w swoim projekcie. Mało tego, od razu generowany jest także formularz z zamówieniem i kodami produktów, który jest gotowy do przesłania do salonu realizującego zamówienie.

 

E-kermi – aplikacja dla każdego

 

Każdy z nas lubi ułatwiać sobie życie, przyspieszać czynności żmudne, dlatego korzystanie z inteligentengo oprogramowania kierującego naszymi urządzeniami to rozwiązanie, z którego może korzystać każdy, nie tylko projektanci. Programy doboru pozwalają przy małym nakładzie czasu i zaangażowania żyć komfortowo. Program Doboru e-kermi to ukłon w stronę instalatorów, architektów, wykonawców, a wreszcie pojedynczych użytkowników. Pozwala on sprawdzać produkty Kermi i dopasowywać je do pomieszczeń. W najbardziej optymalny sposób.
 

 

 

Zrób to sam

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poruszanie się w gąszczu asortymentu dużej firmy przypomina często dryfowanie po otwartym oceanie. Ryzyko nieodpowiedniego dobrania grzejnika do wnętrza jest spore, tym bardziej, że lubimy polegać na własnych możliwościach sprawczych. Polacy majsterkowanie mają we krwi. Choć geneza takiego zachowania może być złożona to najczęściej uwzględnia się śwaitowy nurt DIY oraz zaleciałości z czasów socjalistycznych. Tymczasem grzejniki Kermi to nie tylko design, który ma zachwycać, ale też konkretna technologia i jakość techniki, od której oczekujemy funkcjonalności na określonym poziomie.

 

Wirtualny specjalista: e-kermi.pl

 

W wirtualnej rzeczywistości łatwiej poznać możliwości Kermi. A Program Doboru e-kermi.pl to kilka ważnych udogodnień z patentem. Przede wszystkim, program jest darmowy i możesz z niego korzystać po założeniu swojego konta w aplikacji, która dzięki temu że jest mobilna umożliwia korzystanie również na smartfonie.

Poruszanie się po Programie Doboru z opcją „Szybki dobór” daje nam wiele możliwości. Wszystkie projekty są katalogowane po dacie utworzenia albo porządkowane wg klientów. Zaletą tego podziału jest fakt, że wszystkie nasze poszukiwania i trafne dobory są przechowywane w jednym miejscu, ułatwiają oraz porządkują pracę nad projektem. Robiąc kolejne możemy się odwołać, do tego co już stworzyliśmy. Jeśli zawodzi nas pamięć, w zakładce „Klienci”, mamy zgrupowane wszystkie analizy powstałe dla danego odbiorcy. Wystarczy, że pamiętamy „dla kogo to było” i datę utworzenia projektu. Użytkownicy najczęściej wykorzystują ten wariant do dobrania pojedynczego grzejnika.

Przed doborem grzejnika definiujemy parametry projektu:
jego nazwę, temperaturę instalacji, rozmiary powierzchni. W każdej chwili będziemy mieli możliwość zmiany tych wskaźników.

Program działający jak prosty kalkulator umożliwi nam wyznaczenie szacunkowego zapotrzebowania na ciepło. Warto wiedzieć, że zakładki z rodzajami pomieszczeń możemy kształtować wg swojego doświadczenia, nadając pomieszczeniom odpowiednie wartości zapotrzebowania na ciepło. Wyznacza się to w konfiguratorze projektów.


 Opracowanie: Redakcja
Żródło: Kermi

Podobne artykuły
Grzejniki Terma - funkcjonalność i estetyka

ogrzewanie łazienki

Grzejniki Terma - funkcjonalność i estetyka

Firma Terma zajmuje się produkcją i sprzedażą dekoracyjnych grzejników rurkowych oraz grzałek elektrycznych.... więcej...

Termowentylatory łazienkowe

ogrzewanie łazienki

Termowentylatory łazienkowe

Firma Elektrotermia oferuje elektryczne elementy grzejne standardowe i wykonywane na indywidualne zamówienia.... więcej...

Uniwersalny grzejnik do każdej łazienki

ogrzewanie łazienki

Uniwersalny grzejnik do każdej łazienki

Grzejnik łazienkowy FRAME firmy Instal-Projekt to uniwersalne rozwiązanie, któe idealnie pasuje do każdej... więcej...