Siła prostych rozwiązań

data aktualizacji: 01-12-2017, 07:48 – artykuł promocyjny

Urządzając łazienkę, stajemy przed wieloma trudnymi decyzjami i dylematami. Większość z nich możemy jednak rozwiązać poprzez odpowiedni dobór armatury. Firma KLUDI, mając na uwadze różne warunki przestrzenne oraz wymogi aranżacyjne, przygotowała systemy natryskowe KLUDI LOGO DUAL. Ich uniwersalny design oraz funkcjonalność z pewnością docenią miłośnicy prostych i funkcjonalnych rozwiązań.

Siła prostych rozwiązań

KLUDI LOGO DUAL SHOWER SYSTEM z termostatem

System prysznicowy KLUDI LOGO DUAL to rowiązanie multifunkcjonalne, które pozwoli spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Można go połączyć z termostatem lub klasyczną baterią natynkową. Na szczególną uwagę zasługuje drugi wariant, gdyż w odróżnieniu od rozwiązań podtynkowych, czy termostatycznych, nie wymaga zastosowania dodatkowych elementów.

KLUDI LOGO

KLUDI LOGO DUAL SHOWER SYSTEM jednouchwytowa bateria natryskowa 

System prysznicowy KLUDI LOGO DUAL doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu. Regulowana - w pionie i poziomie - głowica natrysku pozwala na montaż systemu nawet w niewielkiej łazience. Do małych przestrzeni dedykowany jest rozwiązanie, w którym DUAL połączony jest z baterią wannowo-natryskową. Dzięki tej propozycji użytkownicy mogą korzystać zarówno z wanny, jak i z prysznica.


KLUDI LOGO DUAL SHOWER SYSTEM zasługuje ponadto na wyróżnienia za walory użytkowe. Rączka natrysku zapewnia 3-stopniową regulacją strumienia wody. Strumień miękki delikatnie zregeneruje nasze ciało, natomiast masujący oraz deszczowy – zagwarantują orzeźwienie i zastrzyk energii. Firma KLUDI, chcąc zapewnić komfort kąpieli na najwyższym pozomie, wyposażyła system w ruchomą rączkę natrysku, którą można ustawiać pod dowolnym kątem.

Kludi LogoKludi Logo

Rączka natrysku KLUDI LOGO 3S oferuje 3 rodzaje strumienia. Aby zmienić strumień, wystarczy przesunąć tarczę delikatnym ruchem dłoni.

System prysznicowy KLUDI LOGO cechuje klasyczny i elegancki design, dzięki któremu rozwiązanie to doskonale pasuje do wnętrz zaaranżowanych w różnych stylach. Oszczędna forma armatury podkreśli minimalistyczny charakter łazienki, natomiast jej ponadczasowe kształty zachwycą fanów klasyki.

KLUDI DUAL to doskonała propozycja dla osób, które pragną przy niewielkich nakładach finansowych, stworzyć wymarzony wystrój łazienki.

Kontakt w sprawie produktów:

KLUDI Armaturen Sp. z o.o.
ul. Kremsera 1
45-533 Opole
tel. +48 77 456 40 84
www: www.kludi.pl
mail: wyślij wiadomośćbaterie łazienkowe » baterie kuchenne » baterie kliniczne » systemy natryskowe do domów prywatnych i obiektów komercyjnych » umywalki » blaty pod umywalkę » szafki pod umywalkę » lustra łazienkowe » akcesoria łazienkowe
 

Zobacz zdjęcia w galerii KLUDI Armaturen

Podobne artykuły
ALGEO SQUARE SET i ALGEO SET - nowości od Ferro

armatura łazienkowa

ALGEO SQUARE SET i ALGEO SET - nowości od Ferro

Kompletne zestawy podtynkowe z baterią i deszczownią wyposażone w niezawodne i bardzo popularne baterie Algeo i Algeo... więcej...

Panel czy kolumna prysznicowa - plusy i minusy obu rozwiązań

armatura łazienkowa

Panel czy kolumna prysznicowa - plusy i minusy...

Jednym z dylematów, przed jakim stajemy urządzając wnętrze własnej łazienki, jest wybór natrysku.... więcej...

Wanna Virgo od Cersanit

armatura łazienkowa

Wanna Virgo od Cersanit

CERSANIT S.A. to jedna z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem. Przedmiotem działalności... więcej...


NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj