aurora

Meble łazienkowe Elita - nowe kolekcje

data aktualizacji: 20-04-2018, 06:15 – artykuł promocyjny

Firma Elita poszerza swoją bogatą ofertę mebli łazienkowych o siedem nowych wyjątkowych kolekcji. Producent stawia przede wszystkim na nowoczesny design, wysoką jakość wyrobów, ich funkcjonalność oraz trwałość. 

Meble łazienkowe Elita - nowe kolekcje

Vida

Kolekcja mebli stanowiąca połączenie niezwykłego komfortu użytkowania, wysokiej jakości wykonania oraz nowoczesnego, eleganckiego wzornictwa. Te funkcjonalne meble posiadają głębokie szuflady wykończone tekstylną strukturą odporną na zarysowania. Dzięki pełnemu wysuwowi, użytkownicy mają zapewniony całkowity dostęp do ich zawartości. Prowadnice z funkcją miękkiego domyku zapewniają cichą, bezpieczną i bezawaryjną pracę. Praktyczny organizer umieszczony w szafka podumywalkowych, ułatwi utrzymanie porządku wśród rzeczy codziennego użytku.

Vida - białeVida - antracytVida - sandy grey

Zobacz kolekcję Vida

Fronty i korpusy mebli wykonane są z 16 mm płyty laminowanej. Kolekcja dostępna w kolorach: białym i anthracite lakierowanym na wysoki połysk oraz w strukturze sandy Grey.

W skład kolekcji Vida wchodzą:

 • szafka podumywalkowa z jedną lub dwiema szufladami - 60 i 80 cm
 • blat naszafkowy - 60 i 80 cm
 • komoda jednoszufladowa z blatem - 60 i 80 cm
 • bezuchwytowy słupek (30 cm) wyposażony w system PUSH 2 OPEN, zapewniający lekkie otwarcie ich drzwiczek po lekkim naciśnięciu.  Słupek wyposażony jest w półki, które można swobodnie regulować.


Szafki z kolekcji Vida można zestawiać z umywalkami meblowymi, ceramicznymi lub szklanymi dostępnymi w ofercie firmy Elita.


Inge

Białe, matowe meble łazienkowe o skandynawskim charakterze. Ich stylowy wygląd podkreślają chromowane metalowe uchwyty. Meble Inge zapewniają ponadto niebywały komfort użytkowania. Pojemne szuflady gwarantują dostateczną ilość miejsca do schowania wszystkich przedmiotów codziennego użytku. Praktyczny organizer, zastosowany w górnej szufladzie szafki podumywalkowej, pozwoli uporządkować drobne rzeczy.

IngeInge

Zobacz kolekcję Inge

Kolekcja składa się z:

 • szafek podumywalkowych - rozmiary: 60, 80, 100 i 120 cm
 • kontenera o szerokości 30 cm
 • słupków - rozmiary 35 lub 43 cm - do wyboru w wersji: z dwojgiem drzwiczek i szufladą lub też jednymi drzwiami, dwiema szufladami i otwartą półką na niezbędne akcesoria


Szafki z kolekcji Inge można zestawiać z umywalkami ceramicznymi lub szklanymi dostępnymi w ofercie firmy Elita.


Desi Plus

Kolekcja lakierowanych na wysoki połysk mebli łazienkowych w kolorze białym lub z korpusami w strukturze sandy Grey. Frezowane uchwyty podkreślają minimalistyczny i elegancki charakter serii. W pojemnych szufladach z metalowymi bokami z pewnością wystaczy miejsca na wszystkie niezbędne przedmioty. Pełen ich wysuw i cichy samodomyk dodatkowo uprzyjemni ich użytkowanie.

Desi Plus

Zobacz kolekcję Desi Plus

 W jej skład wchodzą:

 • szafki podumywalkowe w wersji podwieszanej i na nogach - rozmiary: 60, 80 i 100 cm
 • słupek ze szklanymi półkami - 35 cm


Szafki z kolekcji Desi Plus można zestawiać z umywalkami meblowymi, ceramicznymi lub szklanymi dostępnymi w ofercie firmy Elita.


Santos Oak

Kolekcja tradycyjnych, stojących mebli łazienkowych wykonanych z litego drewna dębowego. Jej rustykalny charakter z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym piękno, elegancję oraz klasyczny szyk. Meble dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: tobak, white wash oraz ash.

Santos Oak - tobakSantos OakSantos Oak Ash

Zobacz kolekcję Santos Oak

W meblach z serii Santos Oak zastosowano nowoczesną technologię okuć. Pojemne szuflady posiadają funkcję pełnego wysuwu i cichego samodomyku. Drzwiczki słupka i szafek podumywalkowych wyposażone są w zawiasy z cichym domykiem. Serię mebli uzupełniają chromowane, punktowe uchwyty.

W skład kolekcji Santos Oak wchodzą:

 • szafki podumywalkowe - rozmiary: 60, 80 i 100 cm
 • słupek 36 cm
 • lustra - rozmiary: 60, 80 i 100 cm


Szafki z kolekcji Santos Oak można zestawiać z umywalkami meblowymi, ceramicznymi, konglomeratowymi lub szklanymi dostępnymi w ofercie firmy Elita.


Street Plus

Kolekcja podwieszanych mebli łazienkowych lakierowanych na wysoki połysk w kolorach białym i anthracite (lakierowane na wysoki połysk) oraz dąb craft (struktura), przeznaczonych dla osób żyjących w ciągłym ruchu. Cechuje je prosta konstrukcja mebla oraz nowoczesna kolorystyka. Szafka podumywalkowa z umywalką ceramiczną tworzą SET, pakowany w jeden karton. Ogromnym atutem szafek Street Plus są są głębokie szuflady z pełnym wysuwem, które pomieszczą wszystkie niezbędne rzeczy codziennego użytku. System cichego samodomyku znacznie podnosi komfort ich użytkowania. Atutem mebli są chromowane, listwowe uchwyty, które doskonale wpasowują się w design szafki.

Street Plus białeStreet Plus antracytStreet Plus dąb craft

Zobacz kolekcję Street Plus

W jej skład wchodzą:

 • szafka podumywalkowa 50 cm
 • lustro 50 cm


Szafki z kolekcji Street Plus można zestawiać z umywalkami meblowymi lub ceramicznymi dostępnymi w ofercie firmy Elita.


Qubo Plus

Kolekcja podwieszanych mebli, stworzonych z myślą o małych łazienkach. Efektowne i oszczędne wzornictwo oraz obszerna wnętrza szafek to cechy charaketrystyczne tej serii. Szafka podumywalkowa z umywalką ceramiczną, tworzą duet doskonały. Szafka wyposażona jest w uniwersalne drzwiczki z funkcją cichego domyku. Doskonałym uzupełnieniem mebli są chromowane uchwyty. Kolekcja dostępna w kolorach białym i anthracite (lakierowane na wysoki połysk), a także dąb wenge i silver elm (struktura).

Qubo PlusQubo Plus

Zobacz kolekcję Qubo Plus

W skład kolekcji Qubo plus wchodzi:

 • Set: umywalka ceramiczna + szafka podumywalkowa - 40 cm
 • Lustro Sote - 50 cm 


Ravell

Z myślą o małych łazienkach powstała kolekcja podwieszanych mebli Ravell. Ascetyczną konstrukcję szafki podkreśla chromowany uchwyt, umieszczony w górnej części drzwiczek. Ceramiczna umywalka o specjalnie wyprofilowanej, zaokrąglonej misie tworzy z szafką set, pakowany w jeden karton. Szafka wyposażona jest w uniwersalne drzwiczki z funkcją cichego domyku. Kolekcja dostępna w kolorach białym i anthracite.

Ravell Ravell Ravell

Zobacz kolekcję Ravell

W skład kolekcji Ravell wchodzi:

 • Set: umywalka ceramiczna + szafka podumywalkowa - 45 cm
 • Lustro Sote - 50 cm 

Kontakt w sprawie produktów:

ELITA Sp. z o.o.
ul. Żeromskiego 32
82-400 Sztumskie Pole
tel. (+48) 55 277 20 82
www: www.elitameble.pl
mail: wyślij wiadomość

meble łazienkowe » meble do łazienki » szafki do łazienki » meble drewniane » szafki podumywalkowe » lustra » półki » oświetlenie » umywalki » akcesoria


Zobacz zdjęcia w galerii ELITA:

 


Podobne artykuły
Wygoda użytkowania połączona z dyskrecją

meble i akcesoria

Wygoda użytkowania połączona z dyskrecją

Podstawą wygodnego i funkcjonalnego użytkowania szuflad i szafek stoi u podstaw eleganckiego minimalizmu, który... więcej...

Ściany Świetlne - zestaw światłowodów firmy E-Technologia

meble i akcesoria

Ściany Świetlne - zestaw światłowodów firmy...

Zestaw Ściany Świetlnej jest pomysłem firmy E-Technologia. Do uzyskania efektu 3D wykorzystano światłowody z efektem... więcej...

Zasłony prysznicowe Sealskin - nowe wzory

meble i akcesoria

Zasłony prysznicowe Sealskin - nowe wzory

Sealskin, holenderski producent tekstyliów łazienkowych, na tegoroczne lato przygotował zasłony prysznicowe... więcej...