Mirage Pearl - wanna wolnostojąca z systemem hydromasażu i chromoterapii

data aktualizacji: 26-02-2018, 10:51 – artykuł promocyjny

Chromoterapia to jedna z najstarszych metod leczenia kolorami, dlatego często jest też nazywana koloroterapią. Znana od starożytności, przynosi rezultaty również dziś, a do tego jest łatwa do wdrożenia. Kolory są wszędzie, mają dużą moc oddziaływania, potrafią zdziałać cuda. Działają na naszą psychikę i ciało. Ta metoda doskonale wspomaga naszą regenerację oraz konwencjonalne metody leczenia. Stosowana regularnie, w tym również we własnej łazience, pozwala uzyskać wiele dobrego dla naszego organizmu.

Mirage Pearl - wanna wolnostojąca z systemem hydromasażu i chromoterapii

fot.: Mirage Plus to wanna zapewniająca synestezję, czyli stan w którym doświadczenia jednego zmysłu wywołują miłe doświadczenia charakterystyczne dla innych zmysłów

 

Wanna wolnostojąca Mirage Pearl

Wanna wolnostojąca wracają do łask. Oprócz tego, że doskonale prezentują się we wnętrzu, to bardzo często mają tez dodatkowe funkcje. Ich zalety na tym się nie kończą. Dla wielu aranżacji taka wanna pełni rolę dominanty określając charakter łazienki. Decydując się na wannę wolnostojącą trzeba także przemyśleć aspekt doboru baterii - najlepiej prezentują się modele również wolnostojące, jak na przykład model Oxalia.

Wanna wolnostojąca z baterią podłogową OxaliaWanna wolnostojąca - funkcje

W nowoczesnych wnętrzach warto postawić na połączenie tradycji z najnowszą technologią. Tak jest w przypadku wanny Mirage Pearl. Klasyczna postać wanny o wyjątkowo miękkiej linii, w której wykorzystano system służący do hydromasażu połączonego z chromoterapią przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym.

Mirage Pearl - wanna wolnostojąca z systemem hydromasażu i chromoterapii

fot.: Wanna i bateria wolnostojąca to kwintesencja nowoczesnej łazienki urządzonej w stylu pokoju kąpielowego

 

Zintegrowany system hydromasażu i chromoterapii w nowoczesnej wannie

Współczesny świat daje nam wiele możliwości relaksu, jednak to ta część dnia spędzona w zaciszu własnej łazienki może stać się źródłem prawdziwego odpoczynku. Relaks, regeneracja, wytchnienie - tego potrzebujemy i to po każdym intensywnym dniu. Światło pozwoli ukoić zmysły, masaż sprzyja zdrowiu, a osiągnięty komfort przyniesie nam falę spokoju. Tak może się kończyć każdy dzień.

Zintegrowany system hydromasażu i chromoterapii w wannie wolnostojącej Mirage +

Potęga koloru została odkryta już w starożytnych Chinach i Egipcie. Dziś pozwala nam wpływać na nasze samopoczucie, a także jest bardzo przydatna w przebiegu procesu leczenia wielu chorób m. in: nerwobóli migren, nerwicy i depresji.

 

Chromoterapia Excellent RGB Power LED w wannach Mirage

Chromoterapia Excellent to specjalnie zaprojektowane programy światłoterapii zapewniające znakomity efekt wizualny i terapeutyczny. Zintegrowane z powierzchnią akrylową wanny diody RGB Power LED gwarantują najwyższy komfort użytkowania.

  • 6-punktowa chromoterapia (podwodne oświetlenie)
  • 3-stopniowa regulacja natężenie światła
  • 3 automatyczne programy chromoterapii
  • 3 efekty świetlne

Jak wybrać wannę wolno stojącą

fot.: Unikatowa budowa systemu powoduje równomierne podświetlenie wody i ciała przez zastosowanie wielopunktowego oświetlenia z pełną możliwością regulacji natężenia i barwy oświetlenia


 Masaż powietrzny

  • 8 dysz SLIM
  • 3-stopniowa regulacja natężenia masażu
  • podgrzewanie masującego powietrza
  • czujnik poziomu wody
  • automatyczne osuszanie systemu powietrznego
  • innowacyjne sterowanie - wygodne sterowanie za pomocą pilota, pozwala na zmianę natężenia hydromasażu oraz kolorów i programów chromoterapii.

fot.: Każdy z nas ma kolory, którymi lubi się otaczać, które przynoszą spokój i pozytywnie się kojarzą, ale również za pomocą światła można oddziaływać na psychikę człowieka, wywołując przy okazji określone reakcje fizyczne - na tym polega potęga koloroterapiiKontakt w sprawie produktów:

Excellent S.A.
Biuro handlowe
ul. Korbońskiego 14c
30-433 Kraków
tel. 12 657 18 97
www: www.excellent.com.pl
mail: wyślij wiadomość

kabiny prysznicowe: kwadratowe » półokrągłe » prostokątne drzwi do wnęki
armatura: baterie umywalkowe » baterie wannowe » baterie bidetowe » baterie prysznicowe
chromoterapia: Mirage Light » 4 -diodowa » 6-diodowa » 8-diodowa
hydromasaż: Joy Air » Joy Aqua » Joy Max » Inspire Optima+ » Discovery Premium
ceramika sanitarna: umywalki » miski wiszące wc » bidety » korki i syfony
brodziki: kwadratowe » półokrągłe » prostokątne » akcesoria » odpływy liniowe 
obudowy do wanien
grzejniki łazienkowe
dodatki: łazienkowe » wannowe

Zobacz zdjęcia w galerii Excellent:
Podobne artykuły
Hydromasaż - zdrowie i relaks

wellness & spa

Hydromasaż - zdrowie i relaks

Hydromasaż, czyli wodna kuracja to jedna z najstarszych i najbardziej naturalnych metod leczenia na świecie. Lekarze... więcej...