Patron sekcji - SFA Poland

Nie taki odpływ straszny

data aktualizacji: 13-03-2018, 09:46 – artykuł promocyjny

Coraz częściej w nowoczesnych aranżacjach łazienek tradycyjna kabina z brodzikiem zastępowana jest przez kabinę osadzaną bezpośrednio na podłożu. Jest to rozwiązanie, które dodaje pomieszczeniu atrakcyjności wizualnej – jest estetyczne, minimalistyczne i dopasowuje się do każdego charakteru wnętrza. Z pomocą w aranżacji przestrzeni kąpielowej bez brodzika przychodzą odpływy liniowe montowane bezpośrednio w posadzce.

Nie taki odpływ straszny

Odpływy liniowe są wyjątkowo bezpiecznym i wydajnym źródłem odprowadzania wody z prysznica. Dodatkowo mają atrakcyjny wygląd i mogą zostać zamontowane w każdej łazience – nawet w bloku - ze względu na minimalne wymagania względem wysokości zabudowy.


Jak dobrać odpowiedni odpływ?

Po pierwsze istotna jest preferowana długość systemu odwodnienia. Bez problemu można go dopasować do kabin o różnych gabarytach ze względu na to, że mają długość od 50 do 100 cm. Dodatkowo odwodnienia mają różne warianty wzornicze – do samodzielnego wypełnienia płytką użytą na pozostałej powierzchni podłogi oraz w dekoracyjne wzory.

Laveo Plado - odpływ liniowyLaveo Ronda - odpływ liniowy


Jakość na lata

Montując odwodnienie liniowe w podłożu użytkownicy robią to z założeniem, że ma starczyć na lata. Ważne są wobec tego jego parametry użytkowe. Systemy odwodnień Laveo zostały wykonane z wysokowytrzymałej stali nierdzewnej 304, co zapewnia im doskonałą odporność na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo posiadają stalową obudowę syfonu oraz filtr w postaci plastikowego koszyka, który zapobiega przedostawaniu się do syfonu nieczystości, które mogłyby zagrozić jego drożności. Ze względu na wszystkie cechy materiałowe i wytrzymałościowe, odwodnienia liniowe Laveo mają aż 10 lat gwarancji.

Easy Clean Linear Drain

Odpływy Laveo cechuje wysoka przepustowość aż 50l wody/minutę, która jest charakterystyczna dla syfonów obsługujących wielkogabarytowe wanny. Do tego jakość wysokogatunkowej stali nierdzewnej pomaga na długie lata utrzymać go w świetnej kondycji przy regularnej pielęgnacji. Odwodnienia liniowe Laveo przeznaczone są do niskiej zabudowy od 58 mm, więc ograniczenia ich zastosowania całkowicie znikają. Dzięki temu świetnie sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i blokach. Więcej informacji na temat tego jak wybrać odpływ liniowy na:
http://laveo.pl/odwodnienia-liniowe/

Kontakt w sprawie produktów:

Laveo
Al. Kościuszki 1
90 - 418 Łódź
tel. +48 42 715 41 33
www: www.laveo.pl
mail: wyślij wiadomość

baterie: bidetowe » natryskowe » wannowe » umywalkowe » akcesoria prysznicowe: panele prysznicowe » kolumny prysznicowe » zestawy natryskowe » deszczownice » słuchawki prysznicowe


Zobacz zdjęcia w galerii Laveo

 Podobne artykuły
ACO ShowerDrain Easyflow – wpusty do odpływów łazienkowych

woda i kanalizacja

ACO ShowerDrain Easyflow – wpusty do odpływów...

Wpusty łazienkowe ACO idealnie nadają się w miejscach, w których wydajne funkcjonowanie musi być połączone... więcej...

Instalacje podtynkowe - moda i funkcjonalność w łazience

woda i kanalizacja

Instalacje podtynkowe - moda i funkcjonalność w łazience

Instalacje podtynkowe to sposób na ukrycie w łazience wszelkie niepożądane elementy instalacji hydraulicznej.... więcej...

Optymalny odpływ liniowy do każdej łazienki

woda i kanalizacja

Optymalny odpływ liniowy do każdej łazienki

Odwodnienia liniowe cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów. To niezwykle funkcjonalne... więcej...