cad

Łazienka dla rodziny Wielkich Odkrywców

data aktualizacji: 04-06-2018, 05:51 – artykuł promocyjny

Twoje małe dzieci zamieniają się w łazience w Wielkich Odkrywców, większych, niż pozwalałby na to metraż? Marka Massi wspólnie ze studiem Projektyw mają na to rozwiązanie - aranżacja z przyścienną wanną WALL i produktami z linii "mini".

Łazienka dla rodziny Wielkich Odkrywców

Wielcy Odkrywcy (i ich rodzice) mają wielkie potrzeby

Wanna to dla nich morze pełne podwodnych skarbów. Są stale w ruchu i zostawiają za sobą ślady mokrych stópek. Oto oni: Wielcy Odkrywcy, czyli dzieci w Łazience.

Dla małych użytkowników łazienka to miejsce do zabawy oraz pomieszczenie, w którym odkrywają świat i uczą się samodzielności. Dla ich rodziców to ważne centrum dowodzenia, w którym podczas 20 minut każdego ranka ustalić można listę zakupów i plan dnia.

Realizacja łazienki, która odpowiadać będzie na potrzeby dzieci i jednocześnie spełni oczekiwania rodziców to zawsze duże wyzwanie, szczególnie, gdy do wykorzystania mamy ograniczoną przestrzeń np. w bloku. - komentuje architekt wnętrz Paulina Zwolak, jeden z autorów projektu łazienki z krakowskiego studia Projektyw.

Massi - witaj w łazience


Ważne cechy tej Łazienki

  • Dwie umywalki pozwalają na swobodne korzystanie z łazienki we dwójkę - to też wielka wygoda i możliwość prowadzenia porannego dialogu.
  • Wanna i miska WC w wersji mini zajmują znacznie mniej cennego miejsca (wanna Massi WALL dostępna jest w wymiarach już od 140 cm, wybór miski WC Massi DECOS MINI to oszczędność 7 cm w stosunku do tradycyjnych modeli).

umywalki - łazienka dla rodziny Wielkich Odkrywcówwanna - łazienka dla rodziny Wielkich Odkrywców

  • Miska WC bez kołnierza (rimless) pozwala uniknąć osadzania się bakterii i ułatwia utrzymanie czystości
  • Miękkie linie wykończenia produktów - to konieczność ze względu na bezpieczeństwo dzieci
  • Jasne barwy ścian i podłogi powiększają optycznie pomieszczenie i wprowadzają pogodny nastrój
  • Neutralne kolory są uniwersalne - podobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym
  • Szafka wisząca pod umywalką skrywa schowany pod nią podnóżek dla Odkrywcy, myjącego już samodzielnie ręce, a nawet zęby
  • Kosze lub pojemniki skrywają nie tylko produkty łazienkowe, ale też zabawki używane podczas kąpieli
  • W miejscu ścianki prysznicowej stanąć mogą pralka i suszarka
  • Ponad toaletą znajduje się duża zabudowana szafa na rzeczy, które nie powinny się jeszcze znaleźć w rączkach Odkrywców

Massi - Łazienka dla rodziny Wielkich OdkrywcówMassi - Łazienka dla rodziny Wielkich Odkrywców


Kompletny zestaw produktów do całej Łazienki: zestaw WALL

Jedną z nowości w ofercie Massi są gotowe zestawy produktów do wyposażenia łazienki - to znaczne ułatwienie i oszczędność czasu dla inwestora lub projektanta. Kluczem doboru produktów do zestawów była przede wszystkim ich stylistyczna spójność. Każdy z zestawów to propozycja nowoczesnych, minimalistycznych produktów, które łatwo wpisać niemal w dowolny styl, zestawić z różnorodnymi materiałami, meblami czy dodatkami.

Zestaw WALL na bazie którego powstała Łazienka dla rodziny Wielkich Odkrywców to dobry wybór dla osób ceniących prosty styl i wygodę - również na niewielkiej przestrzeni. Produkty wchodzące w skład tego zestawu pozwalają na zaaranżowanie małej, ale funkcjonalnej i efektownej łazienki wyposażonej w przylegającą do ściany wannę wolnostojącą, umywalkę nablatową, a także ukryty we wnęce prysznic z wygodnymi drzwiami przesuwnymi.

Massi - zestaw Wall

Cena pełnego zestawu produktów do łazienki z wanną i prysznicem (13 produktów: wanna, prysznic, miska WC, bidet, umywalka, baterie: umywalkowa, wannowa - wolnostojąca, bidetowa, prysznicowa oraz wnękowe drzwi prysznicowe, brodzik, przycisk do WC a także dwa stelaże podtynkowe do montażu WC i bidetu) wynosi około 12 500 zł, ale możliwy jest zakup zestawu już od około 4 000 zł (bez wanny oraz bidetu) - opcja z wanną bez prysznica i bidetu występuje w cenie od 8 700 zł. Więcej informacji na stronie http://massi.pl/inspiracje/aranzacje/dla-rodziny-wielkich-odkrywcow-z-malym-metrazem/


Jeżeli spodobał Ci się projekt ten łazienki zachęcamy do kontaktu z jego autorami

Projektyw Studio
www.projektyw.pl

mgr arch. wnętrz Paulina Zwolak
projektywstudio@gmail.com

+48 882 985 527

Kontakt w sprawie produktów:

MASSI Sp. z o.o.
Białuty 33b
05-870 Białuty
tel. +48 022 22 82 376
www: www.massi.pl
mail: wyślij wiadomość

baterie łazienkowe: umywalkowe stojące i naścienne » bidetowe » zlewozmywakowe » prysznicowe » wannowe » baterie kuchenne: ścienne » stojące z wyciąganą wylewką » ceramika » umywalki » miski wiszące » bidety wiszące » bidety stojące » kompakty wc » kabiny » brodziki » odpływy liniowe » wanny


Zobacz zdjęcia w galerii Massi: