cad

Jak ustawić oświetlenie w programie do projektowania wnętrz InteriCAD T6

data aktualizacji: 29-06-2018, 07:42 – artykuł promocyjny

Bez odpowiedniego oświetlenie nie jesteśmy w stanie właściwie funkcjonować. Musi zatem znaleźć się ono w każdym projekcie wnętrza. Jak dowodzą badania naukowe odpowiednie oświetlenie wpływa na wydajność pracy, a nawet łagodzi objawy niektórych chorób. W branży projektowania wnętrz przykłada się dużą wagę do kwestii oświetlenia.

Jak ustawić oświetlenie w programie do projektowania wnętrz InteriCAD T6

Dobre usytuowanie światła w wizualizacji może zadecydować o postrzeganiu całego wnętrza. By wykorzystywać ten fakt na swoją korzyść, projektanci muszą w przemyślany sposób manipulować ustawieniami światła, a program, na którym pracują, powinien im to umożliwiać.

InteriCAD T6 to profesjonalny program do projektowania wnętrz, który pozwala na projektowanie dowolnego oświetlenia zarówno naturalnego,  jak i sztucznego.

Program wychodzi na przeciw współczesnym ustawieniom kolorów, mocy i kierunku padania światła. Każdy z parametrów możemy modyfikować wedle uznania. Z łatwością wstawiamy nietypowe, punktowe źródła światła, które coraz częściej zadziwiają swoją formą w projektach wnętrzarskich.

Najczęściej wykorzystywanym źródłem światła w wizualizacji jest jednak oświetlenie słoneczne. Oprócz uwydatniania materiałów i przestrzeni w projekcie, światło naturalne wpływa na nasze samopoczucie - gdy jest go zbyt mało, czujemy się zmęczeni i rozdrażnieni.

Korzystając z InteriCAD T6 mamy możliwość tworzenia wizualizacji na poziomie zdjęć. Dla zwolenników bardziej zaawansowanych technologii możemy zrobić wizualizację 3D, panoramę 360˚ czy animację. Oczywiście jest to tylko narzędzie w rękach projektanta, które dopiero w połączeniu z umiejętnością prawidłowej obserwacji otoczenia, znajomości zjawisk fizycznych dotyczących światła, właściwości materiałów i odbioru barw będzie skutkowało zdumiewającymi wizualizacjami.
 

Obejrzyj poniższy film i dowiedz się, jak w prosty i szybki sposób ustawić odpowiednie parametry oświetlenia w profesjonalnych projektach wnętrz.

Kontakt w sprawie produktów:

InteriCAD Polska
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków
tel. 12 312 59 95; +48 512 094 835
www: www.intericad.pl
mail: wyślij wiadomość

Profesjonalne programy do projektowania i wizualizacji wnętrz:
InteriCAD T6 - program do kompleksowego projektowania wnętrz
InteriCAD Lite - program do wykonywania szybkich projektów i wizualizacji wnętrz

Aplikacje do prezentacji i wsparcia sprzedaży
:
IScan - system prezentacji projektów
Panoramy 360° - panoramy projektów kompatybilne z okularami VR

Facebook: www.facebook.com/intericadpl
YouTube: www.youtube.com/user/infoiicad
Instagram: www.instagram.com/intericad_polska


Zobacz zdjęcia w galerii InteriCAD: