Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Nikles - baterie łazienkowe na miarę XXI wieku

data aktualizacji: 01-08-2018, 06:35 – artykuł promocyjny

Nowoczesne trendy łazienkowe nie poprzestają jedynie na funkcjonalności – zgodnie z nimi powinna jej bowiem zawsze towarzyszyć niezrównana estetyka. W założenie to perfekcyjnie wpisują się propozycje marki Nikles – europejskiego producenta armatury łazienkowej dla miłośników najnowszych technologii. Sprawdź, czym zaskoczą Cię produkty oferowane przez Nikles!

Nikles - baterie łazienkowe na miarę XXI wieku

Niezrównana trwałość, niebanalna estetyka

Chłodne w dotyku, chromowane, z metalicznym połyskiem – właśnie tak kojarzy nam się zazwyczaj klasyczna armatura łazienkowa. Podążając za oczekiwaniami współczesnych użytkowników, marka Nikles postanowiła całkowicie odejść od tego wyobrażenia, proponując nam serię armatury i akcesoriów wykonanych z… włókna węglowego. Innowacyjny pomysł bardzo szybko spotkał się z uznaniem konsumentów, którzy docenili go przede wszystkim za niezrównaną trwałość i odporność na zarysowanie, o co nietrudno w łazience intensywnie użytkowanej przez kilka osób.

zestawienie akcesoriów Nikles - Salony Łazienek Elements

Co więcej, estetyka baterii wykonanych z włókna węglowego dotrzymuje kroku ich trwałości. Nikles Carbon stawia na korelację dwóch klasycznych barw: srebra i czerni, które doskonale się ze sobą komponują.

Nikles Carbon - ElementsNikles Carbon - ElementsNikles Carbon - Elements


Nowoczesne technologie dla naszego komfortu

Nikles wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników, wyposażając swoją armaturę w innowacyjne technologie, które nie tylko poprawiają jej wydajność, lecz jednocześnie podwyższają komfort użytkowania. Należy do nich chociażby funkcja Termo Isolation, która zapobiega nagrzewaniu się zewnętrznych elementów armatury - nie sposób więc oparzyć się nimi podczas kąpieli. Na uwagę zasługuje również technologia Mirror Chrome, dzięki której kamień nie osadza się na metalowej powierzchni armatury. Oznacza to dla nas higienicznie czystą powierzchnię bez konieczności jej uporczywego szorowania.

Nikles Carbon - ElementsNikles Carbon - Elements

Marka Nikles zwraca też uwagę na aspekt wizualny swoich produktów. Warto tu wspomnieć choćby o głowicach prysznicowych z diodami LED zasilanych specjalną turbiną, napędzaną siłą przepływającego strumienia wody. Zainstalowane w ten sposób oświetlenie nie wymaga podłączenia do prądu, co sprawia, że jest wyjątkowo bezpieczne. Prysznic w blasku różnokolorowego światła LED? Z armaturą łazienkową Nikles niemalże wszystko jest możliwe!


Coś dla tych, którzy nie chcą się rozstawać z telefonem

Słuchanie muzyki czy odbieranie rozmów podczas korzystania z prysznica brzmi niemalże jak scenariusz rodem z filmu science-fiction. Tym bardziej zaskakujące okazuje się być to, że produkty posiadające takie funkcje można znaleźć w asortymencie marki Nikles. Seria Nikles Sound to innowacyjne systemy prysznicowe wyposażone w technologię Bluetooth, która pozwala na sparowanie armatury z telefonem lub innym urządzeniem – dzięki temu będziemy mogli rozkoszować się czystym, niczym niezmąconym dźwiękiem ulubionej muzyki nawet pod prysznicem.

Nikles SoundNikles Sound

>>> Głowice Piano Sound

Co możemy zrobić w sytuacji, gdy zadzwoni telefon? Technologia umożliwia odebranie rozmowy bez konieczności wychodzenia z kabiny – Nikles Sound to armatura wręcz stworzona dla nowoczesnych użytkowników, którzy starają się nie rozstawać z telefonem na dłużej niż to konieczne.

Nikles Sound

Jeśli chcesz zobaczyć, jak armatura Nikles prezentuje się jako element gotowej aranżacji, odwiedź jeden z salonów Elements, które są wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce.

Kontakt w sprawie produktów:

Elements, sieć salonów łazienek

armatura: baterie natryskowe » baterie termostatyczne » baterie umywalkowe » baterie wannowe » baterie zlewozmywakowe » głowice natrysku » systemy natryskowe
toaleta: bidety » deski do misek wc » deski i miski myjące » miski wc » pisuary
umywalki: półpostumenty » umywalki meblowe » umywalki nablatowe » umywalki ścienne
wanny: wanny owalne » wanny prostokątne » wanny wolnostojące
meble: lustra i inne » szafki niskie » szafki podumywalkowe » szafki wysokie
prysznic: brodziki kwadratowe » brodziki półokrągłe » drzwi do wnęki » kabiny narożnikowe » kabiny półokrągłe » odpływy liniowe i ścienne » walk-in

Elements Białystok
Ul. Depowa 11
15-381 Białystok
mail: bialystok@elements-show.pl
www: elements-show.pl/bialystok
tel.:  85 740 25 41
Czynne:
pn.-pt. 08.00 - 16.30
so. 09.00 - 13.00
  Elements Bielsko-Biała
Ul. Piekarska 20
43-300 Bielsko-Biała
mail: bielskobiala@elements-show.pl
www: elements-show.pl/bielsko-biala
tel.:  +48 510 221 856
Czynne:
pn.-pt. 09.00 - 17.00
so. 08.00 - 15.00

ZOBACZ WIĘCEJ SALONÓW
Podobne artykuły
Kabiny prysznicowe Novellini w salonie łazienek Salonika

armatura łazienkowa

Kabiny prysznicowe Novellini w salonie łazienek Salonika

Salonika design - salon łazienek na ul. Związkowej 35 to miejsce, w którym można dokonać wyboru nie tylko... więcej...

Baterie SEELIT - prostota geometrycznych form

armatura łazienkowa

Baterie SEELIT - prostota geometrycznych form

Armatura łazienkowa może zdobić wnętrze łazienki. W tym celu powinna ona dyskretnie przyciągać uwagę, jednocześnie... więcej...

Łazienka „szyta na miarę” od Sanplast SA

armatura łazienkowa

Łazienka „szyta na miarę” od Sanplast SA

Łazienka nie jest już zwyczajnym pomieszczeniem, w którym dokonujemy codziennej toalety. Jest to domowe SPA,... więcej...