cad

Dla pary, która znów ma łazienkę tylko dla siebie...

data aktualizacji: 05-07-2018, 06:27 – artykuł promocyjny

Ostatni remont łazienki realizowaliście ponad dziesięć lat temu, gdy dzieci szły do szkoły? Od tego czasu wiele się zmieniło - na pewno trendy wyposażenia wnętrz. Na pewno też wzrosły wasze oczekiwania co do tego, jak ma wyglądać doskonała łazienka. Przestawiamy propozycję marki Massi - na komfortową łazienkę z wygodną (i piękną) wanną wolnostojącą oraz praktycznym prysznicem typu WALK IN.

Dla pary, która znów ma łazienkę tylko dla siebie...

Czas dla siebie i na zmiany w łazience

Jeszcze niedawno dom był pełny dzieci - teraz, gdy są już "na swoim" macie więcej czasu dla siebie, na odpoczynek i .... na od dawna wyczekiwany remont. Przedstawiamy pomysł na łazienkę zgodną z najnowszymi trendami, łazienkę która pozwoli Wam na codzienny relaks i z której będziecie dumni przez wiele lat.

łazienka dla pary, która znów ma łazienkę tylko dla siebie...

Zależało nam stworzeniu łazienki, w której poczujemy się niemal tak, jak w pokoju wypoczynkowym. Po wyprowadzce syna, łazienka została powiększona o część jego pokoju, dodane zostało też drugie okno - dzięki temu w pomieszczeniu mamy bardzo dużo światła, a parapety służą za półki na akcesoria łazienkowe oraz książki i magazyny przeglądane podczas kąpieli. - tłumaczy Noemi Kruba, współautorka projektu ze studia Kruba Design.


Ważne cechy tej Łazienki

 • Ciepła kolorystyka podłogi i stonowana zieleń mebli w połączeniu z dużymi białymi powierzchniami wanny, ceramiki i pozostałych ścian wnosi spokój i harmonię.
 • Płytki imitujące drewno dobrane zostały do koloru parkietu w pozostałych pokojach w tym mieszkaniu.
   

łazienka dla pary, która znów ma łazienkę tylko dla siebie...

 • Brak tradycyjnych płytek ceramicznych, subtelne dekoracje i miejsce na książki przy wannie sprawiają, że łazienka staje się przede wszystkim miejscem wyciszenia i relaksu.
 • W ciągu dnia duże okna skutecznie oświetlają wszystkie strefy funkcjonalne, wieczorem pomagają w tym niewielkie, ale odpowiednio mocne ledowe źródła światła.
 • Przestrzeń pod podwieszaną szafką w strefie umywalek to dobre miejsce na przechowywanie wagi, dzięki której bez wysiłku można regularnie kontrolować efekty aktualnej diety.
 • Miska WC bez kołnierza (rimless) pozwala uniknąć osadzania się bakterii i ułatwia utrzymanie czystości
 • Strefa prysznica wyposażona została w nowoczesną ściankę WALK IN FIX oraz bardzo niski i wygodny brodzik
   

łazienka dla pary, która znów ma łazienkę tylko dla siebie...łazienka dla pary, która znów ma łazienkę tylko dla siebie...


Kompletny zestaw produktów do całej Łazienki: zestaw BELLIS

Projekt powstał na bazie kompletnego zestawu wyposażenia Massi. Gotowe zestawy do całej Łazienki w jednej stylistyce, nowość w ofercie Massi, to znaczne ułatwienie i oszczędność czasu dla inwestora. Każdy z zestawów to propozycja nowoczesnych, minimalistycznych produktów, które łatwo wpisać niemal w dowolny styl, zestawić z różnorodnymi materiałami, meblami czy dodatkami.

Zestaw BELLIS na bazie którego powstał projekt Dla pary, która znów ma łazienkę tylko dla siebie charakteryzują podłużne, ale miękkie i zaokrąglone kształty kluczowych produktów, dzięki którym łazienka staje się lekka i delikatna. Strefa prysznica wydzielona jest poprzez ściankę typu WALK IN z niskim i praktycznym brodzikiem.


Przestrzennie, wygodnie i nowocześnie!

zestaw Bellis - Massi

Cena pełnego zestawu produktów do łazienki z wanną i prysznicem (13 produktów: wanna, prysznic, miska WC, bidet, umywalka, baterie: umywalkowa, wannowa - wolnostojąca, bidetowa, prysznicowa oraz wnękowe drzwi prysznicowe, brodzik, przycisk do WC a także dwa stelaże podtynkowe do montażu WC i bidetu) wynosi około 11 200 zł, ale możliwy jest zakup zestawu już od około 4 600 zł (bez wanny oraz bidetu) - opcja z wanną bez prysznica i bidetu to cena od 7 985 zł. Więcej informacji na stronie https://massi.pl/inspiracje/aranzacje/dla-pary-ktora-znow-ma-lazienke-tylko-dla-siebie/


Jeżeli spodobał Ci się projekt ten łazienki zachęcamy do kontaktu z jego autorami

Kruba Design
www.krubadesign.pl

arch. wnętrz Noemi Kruba
pracownia@krubadesign.pl

+48 739 068 626

Kontakt w sprawie produktów:

MASSI Sp. z o.o.
Białuty 33b
05-870 Białuty
tel. +48 022 22 82 376
www: www.massi.pl
mail: wyślij wiadomość

baterie łazienkowe: umywalkowe stojące i naścienne » bidetowe » zlewozmywakowe » prysznicowe » wannowe » baterie kuchenne: ścienne » stojące z wyciąganą wylewką » ceramika » umywalki » miski wiszące » bidety wiszące » bidety stojące » kompakty wc » kabiny » brodziki » odpływy liniowe » wanny


Zobacz zdjęcia w galerii Massi: