konkurs fotograficzny nasze łazienki 2018

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Innowacje w łazience - umywalki nablatowe i wolnostojące

data aktualizacji: 06-07-2018, 11:08 – artykuł promocyjny

Alternatywą dla tradycyjnego wyposażenia łazienek są umywalki wolnostojące o różnych kształtach i rozmiarach. Typy takich umywalek możemy podzielić na umywalki nablatowe oraz wolnostojące – występujące jako osobny element aranżacji. Luksusowe rozwiązania we wnętrzu stanowią elementy o smukłych, zaprojektowanych z najwyższą starannością kształtach. Umywalki Cristalstone z kolekcji Separado stworzone zostały z myślą o ekskluzywnym wyposażeniu wnętrz, dla osób poszukujących nieprzeciętnych rozwiązań w aranżacji łazienek i salonów kąpielowych.

Innowacje w łazience - umywalki nablatowe i wolnostojące

Każdy etap realizacji umywalek jest przeprowadzany w ściśle określonych warunkach. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji możliwe jest wytworzenie dokładnie zaprojektowanego kształtu umywalki wraz z cienkimi rantami, co stanowi gwarancję zachowania idealnych proporcji, lekkości, doskonałej estetyki i trwałości wykończenia.

umywalka wolnostojąca Cristalstone


Nowoczesna struktura

Wykończenie umywalek w satynowo – matowej bieli to innowacja na rynku europejskim. Opracowana przez Cristalstone matowa struktura wykazuje się odpornością na intensywne użytkowanie, perfekcyjną bielą bez tendencji do zmiany zabarwienia i łatwością w utrzymaniu czystości.

Równocześnie jej powłoka wydaje się być całkowicie delikatna – to dzięki satynowemu wykończeniu finalnego produktu. Ciepła w dotyku powierzchnia umywalki uzyskiwana jest przez zastosowanie zaawansowanych technologicznie materiałów kompozytowych. Cristalstone to nie tylko piękno, ale także dbałość o zdrowie i środowisko. W tym zakresie potwierdza to certyfikat PZH, który zaświadcza o jakości produktów.

umywalka nablatowa Cristalstone


Odważne kształty

Design umywalek wolnostojących i nablatowych nie musi zamykać się w powszechnie dostępnych formach. Nowoczesne wzornictwo czerpie z w pełni ergonomicznych rozwiązań, aranżując ponadczasowe wnętrza z klasą. Zaprojektowane przez najlepszych polskich designerów, stworzone dla osób poszukujących innowacji w aranżacji wnętrz oraz nowoczesnych rozwiązań zarówno dla małych łazienek jak i salonów kąpielowych.

umywalka nablatowa Cristalstone


Wygodne czyszczenie

Niewątpliwym atutem umywalek nablatowych, czy wolnostojących jest ich proste czyszczenie. Obłe kształty umywalki pozwalają dotrzeć użytkownikowi do każdego miejsca na powierzchni, unikając pozostawienia zanieczyszczeń w trudniej dostępnych miejscach takich jak kąty lub załamania kształtów. Utrzymanie umywalek w dobrej kondycji zawdzięcza się także odpowiedniemu materiałowi – kompozyt Cristalstone odporny jest na działanie środków chemicznych, a jego powierzchnia nie żółknie po latach użytkowania. Gładka faktura umywalki bez widocznych porów czy nierówności zapewni najwyższy komfort użytkowania, nawet w warunkach wzmożonej eksploatacji materiału.

umywalka nablatowa Cristalstone

Umywalki ze stałej serii Cristalstone dostarczane są bezpośrednio na miejsce inwestycji w ciągu tygodnia od złożenia zamówienia.


Umywalki dostępne na zamówienie

Synonimem luksusu w łazience jest oczywiście dobór najbardziej spersonalizowanych i wygodnych rozwiązań dla przyszłych użytkowników. Umywalki, które idealnie wpasują się w wizję aranżowanej przestrzeni można także wykonać na wymiar, według indywidualnego projektu. Możliwości wzornicze i wykonawcze dla produktów na wymiar pozostają niemal nieograniczone. Projekty na wymiar mogą być realizowane w najbardziej odważnych formach, różnych strukturach, fakturach i kolorach.

umywalki nablatowe metalizowane Cristalstone

Umywalki dostępne na zamówienie >>> https://luxum.pl/

Umywalki ze stałej kolekcji Cristalstone >>> http://cristalstone.pl/

Kontakt w sprawie produktów:

Cristalstone
ul. Jana Dekerta 44
30-703 Kraków
tel. 12 653 00 90
www: cristalstone.pl
mail: wyślij wiadomość

umywalki » umywalki z odpływem liniowym » umywalki nablatowe » wanny

Zobacz zdjęcia w galerii Cristalstone

umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone  

Podobne artykuły
Jak wybrać odpowiedni stelaż

ceramika sanitarna

Jak wybrać odpowiedni stelaż

Wybór właściwego systemu podtynkowego to jedna z najważniejszych kwestii przy urządzaniu łazienki. Różnorodność... więcej...

Wymiary umywalki

ceramika sanitarna

Wymiary umywalki

Umywalka to jedno z ważniejszych urządzeń w każdej łazience. Dostępne na rynku modele różnią się między... więcej...

Cersanit w mazurskim domu Doroty Szelągowskiej

ceramika sanitarna

Cersanit w mazurskim domu Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska - tej osoby chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Dziennikarka, pisarka, scenarzystka i projektantka... więcej...

NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj