Jak urządzić łazienkę w stylu glamour?

data aktualizacji: 08-08-2018, 10:57 – artykuł promocyjny

Ponadczasowy szyk, wyjątkowa ekskluzywność, łączenie stylów – to kilka z cech, które wyróżniają coraz modniejszy styl glamour. Jak urządzić wnętrze w niego się wpisujące? O czym nie można zapomnieć wyposażając tak niebanalną, łazienkową przestrzeń?

Jak urządzić łazienkę w stylu glamour?

KOLORY

Styl glamour kocha wszystko, co błyszczące, a zwłaszcza złoto i srebro. Dobrze odnajdą się tu też takie intensywne kolory jak fiolet, purpura, fuksja i klasyczna czerń, które dla kontrastu warto zestawić z czystą bielą. W całym pomieszczeniu zadbajmy o błyszczące detale – kryształy, diamenty i inne z metaliczną poświatą. Bawmy się konwencjami, przełamujmy faktury i wzory – łazienka glamour to bowiem za każdym razem nasz mały, prywatny eksperyment.


WANNY, UMYWALKI, BATERIE I NATRYSKI

Producenci oferują bardzo szeroki wybór ceramiki i armatury łazienkowej, która wpisuje się w wymogi stylu glamour. Czarna elegancja zestawów natryskowych Laveo Breva Black, klasyczny, biało-chromowy błysk kolumn Laveo Solano czy nowoczesne kształty baterii łazienkowych Laveo Alea – to wszystko będzie pasowało do omawianej konwencji. Zwłaszcza, jeśli zostanie zestawione z nowoczesnymi wannami czy umywalkami.

kolumna natryskowa Laveo Solanozestaw natryskowy Laveo Breva Blackbaterie umywalkowe Laveo Alea


MEBLE

To kolejne pole do eksperymentowania. Wybrać możemy np. klasyczne meble w stylu wiktoriańskim czy ludwikowskim, ale też wyposażenie nowoczesne, z oryginalnym, niecodziennym wykończeniem. Jako, że glamour lubi błysk, w łazience ciekawie będą się prezentowały chociażby szafki mające lustrzane blaty lub te ozdobione kryształowymi gałkami.


NA ŚCIANACH

Chcąc złamać konwencję, zamiast klasycznych płytek na ścianach łazienki glamour można umieścić wodoodporną tapetę utrzymaną np. w barokowym stylu. Mimo, że jest ona kojarzona bardziej z salonami, odpowiednio zaaranżowana doskonale odnajdzie się w eleganckiej łazience. Umieśćmy ją na całej ścianie bądź w dużej ramie bądź nad wanną, chowając za szklaną taflą. A jeśli nie tapeta, to koniecznie błyszcząca mozaika w intensywnych barwach czy ta mająca nadrukowane lśniące, popartowe grafiki.

Po więcej łazienkowych inspiracji zapraszamy na laveo.pl/inspiracje.

Kontakt w sprawie produktów:

Laveo
Al. Kościuszki 1
90 - 418 Łódź
tel. +48 42 715 41 33
www: www.laveo.pl
mail: wyślij wiadomość

baterie: bidetowe » natryskowe » wannowe » umywalkowe » akcesoria prysznicowe: panele prysznicowe » kolumny prysznicowe » zestawy natryskowe » deszczownice » słuchawki prysznicowe


Zobacz zdjęcia w galerii Laveo