Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Oras Esteta Wellfit, czyli siła wody w służbie zdrowia

data aktualizacji: 03-08-2018, 05:40 – artykuł promocyjny

Coraz więcej osób lubi dbać o piękne i wysportowane ciało oraz własne zdrowie. Sekret tkwi – nie w tężyźnie fizycznej – a w dobrym samopoczuciu. Już sama świadomość dbania o siebie, chęć zmiany na lepsze oraz poprawa kondycji zachęca nas do regularnej pielęgnacji. Żeby dobrze czuć się w swojej skórze wcale nie trzeba wychodzić z domu. Dostęp do nowoczesnej technologii pozwala nam korzystać z zabiegów odnowy dla ciała i duszy we własnej łazience.

Oras Esteta Wellfit, czyli siła wody w służbie zdrowia

Rewolucja pod prysznicem

 

Oferta firmy Oras niebawem zostanie poszerzona o baterię natryskową, która zrewolucjonizuje dotychczasowe pojmowanie prysznica. To co może zaskakiwać to jej funkcjonalność. Bateria przeznaczona jest głównie dla osób uprawiających sport i dla tych, którzy potrzebują relaksu po ciężkim, wymagającym dniu. To rozwiązanie pozwalające odbudować równowagę zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym.

 

Czuj się dobrze we własnym ciele dzięki wodzie

 

Od dawna wiadomo, że w wodzie drzemie ogromna siła, którą wykorzystuje się od tysiącleci. Firma Oras, tworząc model Oras Esteta Wellfit, czyli nową baterię natryskową z deszczownicą, udowodniła to po raz kolejny. Na pierwszy rzut oka to tradycyjny natrysk. Jednak jego sekret ukryty jest we wnętrzu, czyli zaawansowanej technologii. Jednym przyciskiem można ustawić dowolny program i sprawić sobie zabieg hydroterapii niczym w profesjonalnym gabinecie, który potraktuje nasze ciało naprzemiennym ciepłym i zimnym strumieniem. Dostępne są trzy tryby do wyboru:

  • o charakterze regenerującym (RECOVER),
  • program relaksujący (RELAX)
  • lub dodający energii (RELOAD)
     

Wszystkie programy zostały starannie zaprojektowane, co pozwala na natychmiastowe efekty. Pozytywne odczucia związane są z krótkimi sekwencjami poszczególnych trybów zmieniających temperaturę wody. Taka bateria wspomaga aktywny styl życia. Jest też sprzymierzeńcem zdrowia, bo zabieg ciepłą i zimną wodą koi i regeneruje mięśnie oraz pozytywnie wpływa na samopoczucie, a nawet poprawia nastrój.

 

Technologia ukryta

 

To co wyróżnia baterię Oras Esteta to minimalizm ukryty w eleganckim designie. Taki wygląd polecany jest szczególnie w nowoczesnych aranżacjach, jak na przykład z kabinami typu walk-in. Duet ten będzie prezentować się modnie, a przy tym da nam najwyższy komfort kąpieli. W skład modelu wchodzi duża deszczownica, dzięki której strumień wody starannie pokrywa całe ciało, przestronna, szklana półka na akcesoria i nowy natrysk ręczny Oras Hydractiva, który może posiadać aż 3 różne rodzaje strumienia. Oras Esteta może być wyposażona w specjalny przycisk Wellfit umieszczony na panelu. Służy on do uruchamiania programu odnowy ciała. Aby uruchomić tę funkcjonalność baterii natryskowej należy nacisnąć i przytrzymać przycisk przez jedną, dwie lub trzy sekundy. Wyłączenie danego programu następuje przez ponowne naciśnięcie tego przycisku.

 

Oras Esteta Wellfit będzie dostępna na rynku już wczesną jesienią


 

Kontakt w sprawie produktów:

Oras Olesno Sp. z o.o.
ul.Leśna 2
46-300 Olesno
tel. (34) 350 92 00
www: www.oras.com/pl
mail: wyślij wiadomość
Oras Olesno Sp. z o.o.

baterie: umywalkowe » natryskowe » wannowe » wannowo-natryskowe » bidetowe » kuchenne » baterie do pomieszczeń gospodarczych » rączki natrysku i zestawy natryskowe » akcesoria prysznicowe » akcesoria natryskowe » pisuary » zawory ogrodowe » zawory do zmywarki » wylewki » śrubunki » specjalistyczne uchwyty » narzędzia » inne akcesoria » aeratory i wylewki » zaślepki i pokrywy » moduły sterujące i głowice » części elektroniczne » elementy mocujące » dźwignie i uchwyty » części różne » pierścienie i uszczelnienia » sensory i fotokomórki » części zaworów
 

Zobacz zdjęcia w galerii ORAS:Podobne artykuły
Design w czystej formie - nowa wersja baterii Anemon

armatura łazienkowa

Design w czystej formie - nowa wersja baterii Anemon

Zastosowanie bieli i srebra - sprzymierzeńców eleganckich pomieszczeń to niezawodny przepis na piękną i funkcjonalną... więcej...

Design - odkryj go w nowych bateriach od Armatury Kraków

armatura łazienkowa

Design - odkryj go w nowych bateriach od Armatury Kraków

Design to określenie, które wskazuje na wysoką jakość idącą w parze z wyjątkowym wyglądem. Zazwyczaj... więcej...

Brodzik z mozaiki - jak zbudować

armatura łazienkowa

Brodzik z mozaiki - jak zbudować

Propozycją dla osób, które szukają niestandardowych rozwiązań w celu uzyskania oryginalnej aranżacji... więcej...