Płytki Ragno - kolekcje inspirowane naturą

data aktualizacji: 30-08-2018, 09:30 – artykuł promocyjny

Płytki, które wprawiają w zachwyt łączą w sobie kilka cech. Po pierwsze najczęściej inspirowane są naturą i aż trudno uwierzyć, że to nie oryginał. Po drugie mają nieregularne powierzchnie, które trzeba dotknąć by sprawdzić, czy to iluzja czy faktyczne nierówności. A po trzecie posiadają charakterystyczne przejścia wynikające z formatu, który zawsze musi być dobierany do wnętrza. Wszystkie te cechy łączą kolekcje w ofercie włoskiej marki RAGNO, która jest dostępna w salonach Yeti.pl

Płytki Ragno - kolekcje inspirowane naturą

Inspiracje naturą...

Ragno to włoski producent płytek dedykowanych do różnych wnętrz i powierzchni, w tym również łazienkowych. Firma w swoim doświadczeniu wykorzystuje najnowsze technologie produkcji oraz wyczucie w kwestii panujących trendów. Tak też powstały kolekcje inspirowane naturą, które z całą pewnością są największym hitem aranżacyjnym. Taki nurt obserwujemy już od dawna i wszystko wskazuje na to, że wejdzie on na stałe do kanonu piękna ceramicznych płytek. Drugim ważnym i cenionym aspektem w świadomym wyborze jest kwestia ochrony środowiska naturalnego. Ragno to firma o bardzo skrupulatnej polityce dotyczącej wykorzystywania zasobów naturalnych i troski o minimalizowanie zużycia energii w procesie produkcyjnym na rzecz ochrony naszej planety.

 

Bistrot odkrywa piękno marmuru

Pod tą nazwą kryje się kolekcja łącząca najważniejsze osiągnięcia w segmencie płytek ceramicznych. Uchwycone zostały naturalne wzory w postaci marmurowej inspiracji, nałażono ciekawe struktury, które również w wyraźny sposób są odbiciem form spotykanych w przyrodzie oraz wprowadzono geometryczną układankę będącą niejako łącznikiem ideału ze świata przyrody z geniuszem ludzkich dzieł.

Jeśli coś ma być ponadczasowe, uniwersalne i stanowić ciekawą bazę to z pewnością Bistrot zasługuje tu na szczególną uwagę. Bogactwo i różnorodność płytek w tej kolekcji daje możliwość wyboru najbardziej optymalnej kolorystyki i kształtów do naszych warunków.

Rektyfikowane płytki inspirowane marmurem dostępne są w rozmiarze 40x120 i występują w 3 wariantach wykończenia: Pietrasanta, Calacatta i Marfil. Do tego każdy kamienny wzór można urozmaicić za pomocą struktur. Wybór dotyczy motywu Natura 3D oraz Dune 3D. Kolekcję uzupełniają dekory o geometrycznych wzorach oraz płytki mozaiki 40x40. Tu również mamy wybór spośród 3 typów - dekor Pietrasanta, Michelangelo lub Marfil.

 

Wood, czyli siła drewna w aranżacji

W tej kwestii na szczególną uwagę zasługuje kolekcja Woodglam i Woodmania. To właśnie odbicie drewnianej rzeczywistości, którą dokładnie czuć w dotyku stały się mocnym atutem dla marki Ragno. Te płytki, jak mało które, są w stanie realnie oddać właściwości drewna w aranżacji podłogi lub ściany.

Woodmania - siła drewna w aranżacji

Płytki ceramiczne imitujące drewno stworzą klimat w stylu naturalnym, zachowując odporność na wilgoć, detergenty i łatwość w pielęgnacji. Płytki deski dają szerokie możliwości do projektowania. Przede wszystkim to oszczędność formy i prostota będące najprostszą drogą do przestronnych i estetycznych wnętrz. To także połączenie klasyki ze współczesnym minimalizmem w przytulnym wydaniu.

Drewno może występować w wielu odmianach. Wynika to ze zróżnicowania gatunkowego, ale także sposobu obróbki. Dużą popularnością cieszą się deski postarzane oraz bielone, które idealnie wpisują się w trendy wnętrzarskie.

  • Woodmania to płytki o kształcie deski w formacie 20x120. Występują w 5 różnych kolorach o bogatym, różnorodnym wyglądzie - wzory sęków, łagodne barwy oddające ciepło drewna oraz matowe wykończenie. Sprawdzają się także na ogrzewaniu podłogowym.

Kolekcja płytek łazienkowych Woodmania Ragno

kolory: Ivory, Honey, Caramel, Musk, Ash - każda płytka jest zupełnie inna niż pozostałe w opakowaniu

  • Woodglam reprezentują płytki o formacie 10x70, które dostępne są w 4 matowych kolorach dębu - Natural, Tortora, Noce i Grigio. Mały rozmiar pozwala na wyjątkowe układy w ponadczasowym stylu.

Woodglam - płytki deskiKolekcja płytek łazienkowych Woodglam Ragno


 

Kontakt w sprawie produktów:

YETI
ul. Puławska 452
02-884 Warszawa
tel. 500 - 098 - 574
www: www.yeti.pl
mail: wyślij wiadomość

płytki ceramiczne » gres » glazura » terakota » mozaiki » kamień naturalny » kamień dekoracyjny » dekoracje antyczne » chemia budowlana » umywalki » miski wc » bidety » wanny » wanny wolnostojące » armatura » lustra » grzejniki » oświetlenie » akcesoria » meble łazienkowe » prysznice » brodziki


Zobacz zdjęcia w galerii Yeti.pl:

 Podobne artykuły
Cersanit nagrodzony Perłami Ceramiki UE 2013

podłogi i ściany

Cersanit nagrodzony Perłami Ceramiki UE 2013

Kolekcje Bristo oraz Nutto marki Cersanit zdobyły tytuły  „Perła Ceramiki UE 2013” w X jubileuszowej... więcej...

Silikony do łazienki - przegląd

podłogi i ściany

Silikony do łazienki - przegląd

Silikony sanitarne to grupa produktów dedykowanych do pomieszczeń, w których mamy do czynienia ze stałym... więcej...

Nowy program fug firmy Murexin

podłogi i ściany

Nowy program fug firmy Murexin

„Właściwe rozwiązanie na każde zastosowanie” - tak brzmi motto dla dziesięciu nowych fug. Do wykorzystania... więcej...