Urok drewna w małym formacie - drewniane mozaiki Cerrad

data aktualizacji: 10-09-2018, 09:55 – artykuł promocyjny

Wśród tegorocznych trendów aranżacji wnętrz prym wiodą: mozaika oraz płytki wielkoformatowe. Popularność mozaiki wynika głównie z jej uniwersalnego charakteru. Materiał ten doskonale sprawdza się bowiem zarówno w stylu nowoczesnym, jak i aranżacjach nawiązujących do klasyki. Z powodzeniem można go wykorzystać do wykończenia całych ścian i podłóg, jak również do zaakcentowania tylko wybranych miejsc. Mozaika świetnie prezentuje się w zestawieniu z płytkami wielkoformatowymi.

Firma Cerrad, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, przygotowała kolejne propozycje, które uzupełnią kolekcje Mattina, Cortone, Acero i Tonella będące doskonałą imitacją drewna.

Urok drewna w małym formacie - drewniane mozaiki Cerrad

Mozaika Mattina beige


Naturalnie piękna dekoracja

Doskonałą propozycję do nowoczesnych łazienek stanowi drewniana mozaika z kolekcji Mattina. Wyróżnia ją wyjątkowe wzornictwo oraz stonowana kolorystyka. Niezwykle efektownie wygląda w połączeniu z betonowymi płytkami. Do wyboru mamy kilka wersji kolorystycznych. Płytki - drobne kwadraty w odcieniu beige z powodzeniem możemy zestawiać z kremowymi wielkoformatowymi elementami z kolekcji Tassero gris w wykończeniu lappato. Stawiając na szarość w salonie kąpielowym, warto uzupełnić ją subtelnym dekorem w tonacji sabbia w formie prysznicowej półki. Drewniana mozaika z kolekcji Mattina stanowi zatem idealne rozwiązanie do monochromatycznych wnętrz, którym brakuje efektownego detalu.

mozaika Cerrad kolekcja Mattina sabbia

Mozaika Mattina sabbia


Kuchenne rewolucje

Mozaika kojarzona jest z materiałem służącym do dekoracji ścian i podłog głównie w łazienkach. Coraz częściej jednak pojawia się w innych pomieszczeniach, takich jak kuchnia czy salon. Projektanci firmy Cerrad chętnie zestawiają ją z gresowymi płytkami podłogowymi, którym towarzyszy w formie ściennych dekoracji.

Cerrad - Kolekcja Mattina mazaika marrone

Aranżacja salonu, w którym mozaikę z kolekcji Mattina marrone wykorzystano do efektownego wykończenia ściany z kominkiem.

Cerrad - mozaika z kolekcji Cortone marrone

Przykład zastosowania mozaiki Cortone do wyróżnienia wybranego elementu wnętrza, poprzez oprawienie go w ramkę.

Mozaika w wydaniu matowym jednakowo dobrze sprawdzi się w połączeniu z wielkoformatową płytą, jak i klasyczną drewnianą podłogą.


Bliżej natury

Mozaika inspirowana pięknem naturalnego drewna otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości kompozycyjne. Kolejną ciekawą propozycją firmy Cerrad są mozaiki z kolekcji Acero i Tonella. Ich uniwersalny charakter oraz szeroki wachlarz kolorystyczny – od jasnych, ciepłych barw, po te wyraziste i zdecydowane, sprawdzi się zarówno w duecie z innymi materiałami wykończeniowymi, jak i w głównej roli, stanowiąc ciekawą alternatywę dla płytek w tradycyjnym rozmiarze.


Dane techniczne i cena:

  • Wymiary: 30x30 cm, grubość 1 cm
  • Typ wykończenia powierzchni: strukturalna, matowa
  • Kolor: Cortone – crema, grigio, morrone; Mattina – beige, bianco, grigio, marrone i sabia; Acero - bianco, sabbia, marrone, ochre; Tonella - cream, beige, honey i brown

Kontakt w sprawie produktów:

CERRAD sp. z o.o.
ul. Radomska 49B
27-200 Starachowice
tel. 800 237 723
www: cerrad.com
mail: wyślij wiadomość

płytki ceramiczne » gresowe » klinkierowe
 

Zobacz zdjęcia w galerii Cerrad:

płytki Cerradpłytki Lukka bianco - Cerradpłytki Marquina poler - Cerradpłytki Catalea honey - Cerradpłytki Batista Steel - Cerrad
Podobne artykuły
Farba lateksowa z dodatkiem czystego srebra

podłogi i ściany

Farba lateksowa z dodatkiem czystego srebra

Kuchnia i łazienka to pomieszczenia w naszych domach i mieszkaniach, w których w związku z wysoką wilgotnością... więcej...

Preparaty używane do pielęgnacji spoin

podłogi i ściany

Preparaty używane do pielęgnacji spoin

Od stanu fug zależy wygląd całej wyłożonej płytkami podłogi czy ściany. Z czasem tracą świeży kolor,... więcej...

Płytki w łazience - ciekawe pomysły

podłogi i ściany

Płytki w łazience - ciekawe pomysły

Jedną z ważniejszych decyzji podczas projektowania i urządzania przestrzeni łazienkowej, jest wybór sposobu... więcej...