Styl, który nie przemija. Postaw na ponadczasowe piękno w Twojej łazience

data aktualizacji: 03-10-2018, 08:37 – artykuł promocyjny

„Moda przemija, styl pozostaje” – tak mówiła francuska projektantka mody Coco Chanel. Czy jednak ową „modę” można traktować wyłącznie jako styl ubierania? Sądzimy, że nie! Złota myśl doskonale obrazuje również prawidłowość zaobserwowaną w aranżacji wnętrz. Te elementy, które są klasyczne i eleganckie, zostaną takie na zawsze.

Styl, który nie przemija. Postaw na ponadczasowe piękno w Twojej łazience

Białe dodatki do eleganckiej łazienki

Biel to symbol niewinności i czystości, ale także doskonałości, wieczności i prostoty. Używana w aranżacji wnętrz dodaje pomieszczeniu szlachetności i majestatu. Szczególnie dobrze prezentuje się w łazience. Sprawia, że staje się ona elegancka, wręcz dostojna, niezależnie od rozmiaru. Jak na jasny odcień przystało, biel rozświetla przestrzeń, co dodatkowo przyczynia się do optycznego powiększenia łazienki – sprawdzi się natomiast zwłaszcza w tej niewielkiej.

łazienka Vigour z białymi dodatkami - Elements

„Wieczność” bieli można rozumieć także jako ponadczasowość. Cechę tę świetnie odzwierciedlają dodatki do łazienki, które w dobrej jakości – trwałe, odporne na uszkodzenia i wykonane z dbałością o szczegóły – mogą ozdobić pomieszczanie na długie lata. Nawet jeśli w międzyczasie zmienimy kolor ścian, wzór płytek ściennych lub podłogowych albo meble, białe dodatki wciąż będą prezentowały się tak samo pięknie.


Ponadczasowa ceramika, czyli jaka?

Dobrym przykładem produktów o ponadczasowym designie jest kolekcja ceramiki WHITE marki VIGOUR. Zgodnie z zamysłem twórców stanowi odzwierciedlenie aktualnej mody na soft puryzm. Jednocześnie godzi ten trend z klasyką przejawiającą się m.in. w geometrii i harmonii. Ceramika WHITE charakteryzuje się wyprofilowanymi zaokrągleniami, przejściami i łagodnymi łukami – dzięki tym cechom nabiera majestatu.

Seria white  - ceramika Vigour - Elements

W serii VIGOUR white dostępne jest kompletne wyposażenie łazienki, dlatego wybierając poszczególne elementy, z łatwością wykończymy pomieszczenie w jednym stylu. Minimalistyczne umywalki ścienne przyczyniają się do łatwego utrzymania pomieszczenia w czystości, modele stawiane na blat podnoszą poziom elegancji, a w podwójnych wygodnie umyje zęby para zakochanych. Dopasowane do umywalek miski WC i pisuary dopełnią całości.

Seria white  - ceramika Vigour - ElementsSeria white  - ceramika Vigour - Elements


Eleganckie meble do łazienki

Ponadczasowość mebli łazienkowych zależy nie tylko od niewychodzącej z mody estetyki, ale także niekwestionowanej funkcjonalności. Tylko szafki, które naprawdę spełniają swoją funkcję – m.in. są pojemne, łatwe do otwierania, odporne na zarysowania i wilgoć – mają szansę przetrwać próbę czasu. Takie są meble Elements WHITE. Znajdziemy je w aż trzech różnych wariantach: Classic, Design i Style, w związku z czym każdy znajdzie coś dla siebie.

Elements - seria White


Najwyższa jakość zawsze jest trendy

Precyzja wykonania i najwyższa jakość wyposażenia łazienki to nie tylko gwarancja użyteczności na lata. To także wrażenia dla zmysłów. Szlachetność materiałów zawsze widoczna jest na pierwszy rzut oka. W VIGOUR znajduje się szeroki wybór wanien i brodzików m.in. z konglomeratu, odlewu mineralnego lub akrylu. Kształty zostały opracowane tak, by zapewnić osobie biorącej kąpiel największą wygodę i pozwolić na odprężenie po trudnym dniu. W większej łazience świetnie sprawdzi się np. owalna wanna wolnostojąca VIGOUR white, w mniejszej brodzik mineralny VIGOUR derby.


Funkcjonalna armatura VIGOUR

Czym dla ceramiki jest biel, dla armatury – chrom. Baterie wannowe, natryskowe czy umywalkowe o tej barwie sprawdzają się w każdej łazience, bez względu na styl aranżacji czy dominującą kolorystykę. Wybierając trwałą armaturę w kolorze chrom, dokonujemy inwestycji na lata.

 

Kontakt w sprawie produktów:

Elements, sieć salonów łazienek

armatura: baterie natryskowe » baterie termostatyczne » baterie umywalkowe » baterie wannowe » baterie zlewozmywakowe » głowice natrysku » systemy natryskowe
toaleta: bidety » deski do misek wc » deski i miski myjące » miski wc » pisuary
umywalki: półpostumenty » umywalki meblowe » umywalki nablatowe » umywalki ścienne
wanny: wanny owalne » wanny prostokątne » wanny wolnostojące
meble: lustra i inne » szafki niskie » szafki podumywalkowe » szafki wysokie
prysznic: brodziki kwadratowe » brodziki półokrągłe » drzwi do wnęki » kabiny narożnikowe » kabiny półokrągłe » odpływy liniowe i ścienne » walk-in

Elements Białystok
Ul. Depowa 11
15-381 Białystok
mail: bialystok@elements-show.pl
www: elements-show.pl/bialystok
tel.:  85 740 25 41
Czynne:
pn.-pt. 08.00 - 16.30
so. 09.00 - 13.00
  Elements Bielsko-Biała
Ul. Piekarska 20
43-300 Bielsko-Biała
mail: bielskobiala@elements-show.pl
www: elements-show.pl/bielsko-biala
tel.:  +48 510 221 856
Czynne:
pn.-pt. 09.00 - 17.00
so. 08.00 - 15.00

ZOBACZ WIĘCEJ SALONÓW