Patron sekcji - SFA Poland

Odwodnienia do łazienki - polski producent CED’OR

data aktualizacji: 08-10-2018, 10:49 – artykuł promocyjny

Odpływy liniowe to idealne rozwiązanie, charakteryzujące się eleganckim wyglądem i wygodą korzystania, do nowoczesnych wnętrz, sprawdza się w łazienkach dla osób niepełnosprawnych.

Idealnie nadaje się także do basenów, klubów fitness, i hoteli. Producent CED’OR wykonuje odwodnienia na indywidualne zamówienia inwestorów z wzorami, napisami na maskownicy oraz w wymaganych wymiarach. Całość konstrukcji wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

CED’OR to firma działająca na rynku polskim od wielu lat. To przedsiębiorstwo stale wprowadzające do oferty coraz więcej nowych odwodnień, autor nowych rozwiązań w zakresie odprowadzenia wody oraz patentów.

Odwodnienia do łazienki - polski producent CED’OR

Najniższy odpływ liniowy w Polsce - seria CED'OR SUPER SLIM

Jedną z najważniejszych cech odpływu liniowego jest jego wysokość montażowa. Producent CED'OR posiada swojej ofercie serię odpływów, SUPER SLIM- o najniższej wysokości zabudowy- tylko 4,90 cm oraz wąskiej maskownicy – tylko 3,50 cm! Odpływ mimo niewielkiej wysokości, zachowuje dużą przepustowość wody, w granicach 45 l/min. Seria odwodnień SUPER SLIM wykonana jest w całości ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej (również syfon) AISI 304. Odpływy z serii SUPER SLIM doskonale sprawdzają się w łazienkach z zamontowanym ogrzewaniem podłogowym. Produkt stanowi kompletny zestaw, gotowy do montażu przez klienta. W całości zaprojektowany przez firmę CED'OR, rozwiązanie przepływu wody opatetnowane przez CED'OR. Odpływ występuje w długościach od 500 mm do 1500 mm.

odplyw liniowy Cedor Super Slim - korytko z maskownicą

Slim Sea - odpływ liniowy CEDORSUPER SLIM SEA - odpływ liniowy CEDOR


SERIA CED'OR WALL SLIM – stylowe odpływy ścienne

Alternatywą dla standardowych odpływów liniowych, są obecnie odpływy montowane w ścianie kabiny. Jest to rozwiązanie doskonale sprawdzające się w łazienkach, w których zamontowane jest ogrzewanie podłogowe, ponieważ montaż takiego odpływu nie ingeruje w strukturę posadzki. Minimalistyczny design oraz niestandardowa forma, to kolejne zalety tego typu odpływu.

CEDOR WALL SLIM

Odpływy ścienne producenta CED'OR to kompletne zestawy, gotowe do montażu, wyposażone w stalowy, zintegrowany syfon oraz mankiet uszczelniający. Całość objęta jest 5 letnią gwarancją producenta. Wysokość zabudowy tego odpływu to jedynie 58 mm, co sprawia że można go zamontować w praktycznie każdej łazience!

Odpływ występuje w długościach 300mm / 600mm / 900mm / 1200mm.

 

Czarny trend w łazienkach – odpływy SUPER SLIM BLACK EDITION

Nowy odpływ z serii Super SLIM BLACK Edition Polskiego producenta CED'OR nawiązuje do najnowszych trendów matowego czarnego koloru wykorzystywanego w projektach łazienek.

Super Slim Black Idea - czarny odpływ liniowy Cedor

Jego konstrukcja, jakość wykonania oraz parametry techniczne pozostają niezmienne względem modelu Super SLIM PLUS.

Odpływy SLIM BLACK Edition wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304, natomiast kolor uzyskuje się dzięki specjalnej metodzie malowania, matowe wykończenie gwarantuje łatwość utrzymania czystości oraz komfort użytkowania.

Super Slim Black Idea - czarny odpływ liniowy CedorSuper Slim Black Idea - czarny odpływ liniowy Cedor

Odpływ występuje z czterema modelami maskownic w najpopularniejszych długościach 60cm, 70cm, 80cm oraz 90cm.

Firma CED'OR wykonuje również odpływy pod indywidualne zamówienie z własnym logiem, napisem, odpływ pod wymiar wnęki itp.

Kontakt w sprawie produktów:

Prima
ul. Rejtana 20
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 764-18-52
www: www.cedor-odplywy.pl www.liniowe-odplywy.pl
mail: wyślij wiadomość

Wyłączny przedstawiciel firmy CED'OR

odpływy liniowe » odpływy punktowe » odpływy ścienne » materiały uszczelniające

Zobacz zdjęcia w galerii CED'OR:
Podobne artykuły
Odpływy liniowe na miarę

woda i kanalizacja

Odpływy liniowe na miarę

Jednym z najważniejszych trendów w nowoczesnych łazienkach są dziś prysznice z odpływami liniowymi na poziomie... więcej...

ACO ShowerDrain EG150 dla profesjonalistów

woda i kanalizacja

ACO ShowerDrain EG150 dla profesjonalistów

W miejscach, gdzie odwodnienia typu EasyFlow nie mogą być zastosowane, a przemysłowe wpusty z gamy ACO Stal... więcej...