konkurs fotograficzny nasze łazienki 2019

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Nowoczesna deska sedesowa z bidetem - jaką wybrać

data aktualizacji: 03-07-2019, 06:07 – artykuł promocyjny

Urządzenia z funkcją higieny intymnej zdominowały rynek armatury. To nowoczesne rozwiązanie idealnie wpisuje się w trendy łazienkowe, w których duży nacisk kładzie się na zwiększoną funkcjonalność oraz ciekawy design. Deska sedesowa z funkcją bidetu jest doskonałą propozycją do dużych i małych łazienek. Sprawdzi się w każdym domu, gdzie dbanie o higienę ma kluczowe znaczenie w codziennej pielęgnacji. Warto jednak sprawdzić, co oferują nam producenci i ile takie urządzenia kosztuje.

Nowoczesna deska sedesowa z bidetem - jaką wybrać

Dopasowana do muszli sedesowej

Deska sedesowa z bidetem odznacza się kompatybilnością z większością muszli sedesowych dostępnych na polskim rynku. To duży atut tego rozwiązania, gdyż na zakup urządzenia możemy zdecydować się w dowolnej chwili bez większego remontu w łazience i znacznego nakładu finansowego na wymianę również samej ceramiki sanitarnej. Dopasowana deska z pewnością będzie się również pięknie prezentowała w łazience, a jej użytkowanie stanie się wygodne i bezpieczne.

W ofercie marki MARAX znajdziemy 5 modeli desek XARAM Energy >> sprawdź szczegóły

 

Intuicyjna obsługa i zrozumiałe menu

Zważywszy na fakt, że tego typu urządzenia często wybierane są dla osób starszych oraz z problemami zdrowotnymi łatwa obsługa i polskie menu jest bardzo istotnym czynnikiem przy wyborze danego modelu. Swobodne korzystanie z takiego bidetu i to bez względu na wiek ułatwią czytelne znaki obrazkowe oraz prosty w obsłudze wyświetlacz. Panel sterowania oferowany w urządzeniach XARAM Energy może być zintegrowany z deską lub działać bezprzewodowo.

 

Technologia, która zachwyca

Okazuje się, że dbanie o higienę może być jeszcze łatwiejsze i dokładniejsze niż dotychczas. Pomogą nam w tym urządzenia inteligentne, które stają się standardem również w przestrzeni sanitarnej naszych domów. Nowoczesna technologia pozwala na mycie, suszenie, podgrzanie siedziska — a to tylko niektóre z funkcji, które posiada taka toaleta.

Nie można również zapomnieć, że nowoczesne urządzenia muszą spełniać dodatkowo rygorystyczne normy, jeśli chodzi o ich ekonomiczne użytkowanie. W przypadku modeli XARAM Energy zadbano o oszczędzanie energii, a pomaga w tym funkcja czuwania, która zmniejszy zużycie prądu, gdy nikt nie korzysta z toalety.

 

Możesz zapomnieć o papierze toaletowym

Korzystanie z wody po każdym wyjściu z toalety to najlepszy sposób na poczucie się czysto i komfortowo. Papier toaletowy jest bardzo pomocny, ale jego skuteczność pozostawia wiele do życzenia. W codziennej pielęgnacji warto zadbać o najwyższe standardy. Deski sedesowe z funkcją bidetu są odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Posiadają opcję mycia tył oraz przód. Ruchome dysze dają możliwość mycia delikatnym natryskiem, w którym wykorzystuje się masaż wodny. Położenie dyszy oraz ciśnienie wody można regulować według osobistych preferencji. Podobnie jest z temperaturą wody oraz powietrza przy suszeniu. W służbie utrzymania czystości całego systemu działają funkcje automatycznego czyszczenia, a specjalnie zaprojektowany filtr usuwa nieprzyjemne zapachy. Z kolei nierdzewne lance zapewniają bardzo długą żywotność oraz zapobiegają rozwojowi bakterii. W standardzie jest również wolnoopadająca deska oraz czujnik nacisku, dzięki któremu toaleta  elektroniczna deska automatycznie wykryje Twoją obecność.

Kontakt w sprawie produktów:

MARAX Import-Export
ul.Makuszyńskiego 24
31-752 Kraków
tel. +48-12-643-66-01; +48-12-642-27-80
www: www.marax.pl
mail: wyślij wiadomość
MARAX Import-Export

hurtownia oraz sklep internetowy z branży ogrzewanie » klimatyzacja » urządzenia sanitarne » ogrodnictwo » import i centralny serwis elektronicznych desek bidetowych XIME 2 w 1 (bidet + WC)

www.xaram.pl
www.elektroniczne-bidety.pl


Zobacz zdjęcia w galerii:

Podobne artykuły
Umywalki blatowe

ceramika sanitarna

Umywalki blatowe

Dobrze dobrana umywalka jest ważnym elementem aranżacji nowoczesnej łazienki. Wybór umywalki to nie tylko... więcej...

Diverta - seria umywalek Roca

ceramika sanitarna

Diverta - seria umywalek Roca

Umywalki z serii Diverta, dzięki modnemu wzornictwu i uniwersalnej formie, pozwalają na ich aranżację w różnych... więcej...

IntimSpa - urządzenia WC z funkcją higieny

ceramika sanitarna

IntimSpa - urządzenia WC z funkcją higieny

Użycie muszli sedesowej również jako bidetu z automatycznym myciem dyszami natryskowymi to prawdziwa rewolucja... więcej...