konkurs fotograficzny nasze łazienki 2019

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Rozwój marki JOMO

data aktualizacji: 01-08-2019, 10:20 – artykuł promocyjny

Warto zauważyć, iż produkty marki JOMOTech rozwijają się z niesamowitą prędkością i powodzeniem. Dostępnych jest coraz więcej nowości w atrakcyjnych cenach. Ogromny przekrój bogatej oferty płyt przyciskowych oraz stelaży podtynkowych, pełna gama rozwiązań systemów odpływów liniowych, oraz ściennych, jak również manualna alternatywa dla elektrycznych toalet myjących, JOMOTech Hygenic w nowych odsłonach.

Rozwój marki JOMO

Progres marki JOMO i JOMOTech na europejskich rynkach handlowych jako ważny aspekt polityki firmy. Artur Reyer, Dyrektor Generalny firmy WERiT Polska Sp. z o.o. ukazuje niezwykłą dynamikę rozwoju i progresu sprzedaży.

 

Manualna alternatywa dla elektrycznych toalet myjących

Technologia ta zapewnia możliwość użytkowania w każdym momencie. Nie wymaga wykonania podłączeń elektrycznych. Sterowanie funkcją Hygienic (bidetką) odbywa się za pomocą armatury podtynkowej zintegrowanej z systemem spłukiwania obok miski toaletowej. 

 

Unikatowy styl łazienkowy

Niepowtarzalne przyciski spłukujące designu marki JOMO w zróżnicowanej kolorystyce – od soczystej zieleni po intensywną czerwień. Wiele nowości, tj.: płyty przyciskowe czarne matowe oraz płyty przyciskowe z designerskiej skóry naturalnej - w bezapelacyjnie najmodniejszych wariantach kolorystycznych. Ciekawe rozwiązanie dla nowoczesnej toalety, a także dla oazy SPA. Sprawdza się zarówno w łazienkach hotelowych, jak i w przestrzeniach urządzonych w charakterze salonu kąpielowego.

Rozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienkiRozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienkiRozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienki

- Łazienka jest to miejsce, które współcześnie nabiera w naszych domach awangardowego znaczenia. Dodając do niej słowo innowacyjność odkrywamy świat designu i nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz miejsce, które stanowi atrybut naszego domu.- zauważył Artur Reyer, Dyrektor Generalny WERiT Polska.

Ciekawostką, która zaskakuje, są nie tylko nowe unikatowe płyty przyciskowe, lecz także jeszcze niższe odpływy ścienne o większym przepływie wody, jak i nowoczesnym systemom suchego osyfonowania. Rzadko spotyka się tak designerskie i funkcjonalne rozwiązania. Ważne jest  pewne i higieniczne utrzymanie porządku w naszych łazienkach, co zapewnia system oczyszczania, który jest bezproblemowo montowany i dostępny w korpusie odpływu ściennego jak i liniowego. Zadaniem systemu jest zatrzymanie wszelkich cząstek stałych i ewentualnych zanieczyszczeń, a jego oczyszczenie jest łatwe i szybkie do wykonania przez użytkownika indywidualnego.

Rozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienkiRozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienki

- Efekty ciężkiej pracy jak i prezentacji produktowych naszego segmentu programowego sprawiły, że WERiT jest coraz silniejszy również na innych rynkach handlowych nie tylko Europy, czy Europy Wschodniej. Wszelkie podjęte działania jak i oczywiście dzięki działaniom oddziału polskiego i protekcji zagranicznej fabryki w Niemczechprzekazuje Dyrektor Generalny Artur Reyer.

Rozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienkiRozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienki

 

Oświetlenie w strefie prysznica

Oferta odpływów ściennych Magic Light posiada możliwość podświetlenia LED, które spotkały się z dużym zainteresowaniem klientów. Zmienny kolor podświetlenia, które użytkownik może dowolnie dobierać i regulować według własnych wymagań, różnorodne wzory dostępnych maskownic, w tym modnej stali szczotkowanej czy miedzi bądź też wersji ażurowej wpisuje nasz odpływ w dowolną aranżację.

Oświetlenie w strefie prysznica - odpływ z LEDOświetlenie w strefie prysznica - odpływ z LED

 

- Istotny jest dla nas rozwój i umocnienie marki JOMO i JOMOTech na rynku. Rozwijająca się produkcja, dobrze prosperujący system pracy. Wszystko wskazuje na to, że firma będzie potęgować swoje siły. podsumowywał Artur Reyer Dyrektor Generalny WERiT Polska Sp. z o.o, oraz WERiT CZ & SK.Kontakt w sprawie produktów:

WERIT Polska Sp z o.o.
ul. Zachodnia 2B
55-330 Błonie gm. Miękinia
tel. +48 (0) 71 336-25-95
www: werit.eu/pl/
mail: wyślij wiadomość
WERIT Polska Sp z o.o.

urządzenia sanitarne JOMO: spłuczki do zabudowy ściennej » przyciski spłukujące » spłuczki natynkowe » zawory napełniające » deski toaletowe
instalacje elektryczne: zaciski łączeniowe » zaciski odgałęźne przewodów głównych i akcesoria » materiał uziemiający » skrzynki odgałęźne » puszki podtynkowe » puszki do ścian szkieletowych » akcesoria do instalacji anteny
zbiorniki na olej opałowy
zbiorniki na deszczówkę

Podobne artykuły
Miski WC bez kołnierza – przegląd

ceramika sanitarna

Miski WC bez kołnierza – przegląd

Czyszczenie toalety nie należy do przyjemności. Dlatego producenci ceramiki sanitarnej wychodzą naprzeciw oczekiwaniom... więcej...

Umywalki ceramiczne Etno

ceramika sanitarna

Umywalki ceramiczne Etno

Umywalki ceramiczne cieszą się nadal dużą popularnością. Są one najbardziej klasyczne spośród wszystkich... więcej...

Umywalka nablatowa - między wyrazistą formą a wygodą

ceramika sanitarna

Umywalka nablatowa - między wyrazistą formą a wygodą

Łazienka to pomieszczenie, które urządzamy na przysłowiowe lata. W związku z tym powinna być to dobrze przemyślana,... więcej...