Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

Programuj ciepło, odczuwaj komfort z grzałkami Instal-Projekt

data aktualizacji: 20-09-2019, 10:10 – artykuł promocyjny

Zazwyczaj słysząc o grzałkach, mamy na myśli te turystyczne, służące do zagrzania wrzątku na polu namiotowym. Kategoria grzałek elektrycznych jest jednak znacznie szersza i obejmuje urządzenia, które w znacznym stopniu mogą decydować o naszym komforcie.

Programuj ciepło, odczuwaj komfort z grzałkami Instal-Projekt

Grzałki elektryczne stosowane do grzejników, zostały stworzone w celu nadania im dodatkowej funkcjonalności poza sezonem grzewczym. Grzałka za pomocą energii elektrycznej rozgrzewa wodę w grzejniku. Powoduje, iż mamy do dyspozycji źródło ciepła, którego natężeniem możemy sterować. Jest to rozwiązanie bardzo przydatne nie tylko poza sezonem, lecz w sposób nieprzerwany przyczyniający się do zwiększania wygody naszego codziennego funkcjonowania.

Bardzo ważnym w życiu każdego dorosłego człowieka jest okres rodzicielstwa. Zwłaszcza początkowy okres życia naszej pociechy, nierozłącznie związany jest z niekończącymi się stosami prania. Tu także z ratunkiem przybywa grzałka elektryczna do grzejnika centralnego ogrzewania. Szczególnie poza sezonem grzewczym, w deszczowe dni kiedy mamy dużą wilgotność powietrza, pranie schnie zdecydowanie wolniej. Grzałka sprawi, że każdy odpowiedni grzejnik zamieni się w swego rodzaju błyskawiczną suszarkę do prania. Co najważniejsze, szybką i nie zajmującą dodatkowej powierzchni. Obawy o koszty stosowania takiego rozwiązania są zbyteczne. Nowoczesne grzałki pracują tylko wtedy gdy tego potrzebujemy, co więcej ich praca nie jest ciągła. Po osiągnięciu odpowiedniej temperatury wyłączają się i włącza ponownie gdy temperatura cieczy spadnie, podtrzymując tylko pożądany efekt.

HOT2

Wyobraźcie sobie, że chcecie wziąć szybki prysznic, a ręcznik po wieczornej kąpieli nadal jest mokry ( lub jest mokry wieczorem po kąpieli porannej ) . Co robicie? Najpewniej bierzecie drugi, a stos prania rośnie. Tu wkracza omawiane dziś rozwiązanie – grzałka elektryczna do grzejnika c.o. Wystarczy zawiesić ręcznik na grzejnik i włączyć grzałkę. W zależności od mocy grzałki ręcznik będzie suchy w przedziale od kilku do kilkunastu minut. Mocno uogólniając grzałka ogrzewa znacznie przyspieszając suszenie. Jeśli dodatkowo posiada funkcję TIMER, może pracować tylko przez określony czas, zużywając niewiele prądu.

STELLA

Załóżmy, że mamy jeden z tych chłodniejszych wiosennych dni poza sezonem grzewczym. Nie dość, że temperatura jest niska, to na dodatek pada deszcz. Przemoczenie i schłodzenie organizmu może być prostą drogą do przeziębienia. Szczególnie narażone na infekcję są dzieci oraz kobiety w ciąży, których system odpornościowy częściej bywa osłabiony. Grzałka przydaje się w takiej sytuacji podwójnie. Zarówno pomoże nam szybko ogrzać pomieszczenie po powrocie do domu, jak i przyspieszy suszenie przemoczonej odzieży.

YUKKI

Ta sama reguła dotyczy także osób o zwiększonej wrażliwości na temperaturę. Tak zwane zmarzluchy, które nawet w lato narzekają na aurę, postulując o kilka stopni więcej w mieszkaniu, dzięki grzałce mogą wkroczyć w swoją strefę komfortu. Na rynku można spotkać modele, które programuje się w taki sposób, aby włączyły się kilka godzin przed planowanym, powrotem z pracy ogrzewając pomieszczenie do wymaganej, idealnej, temperatury.

ITAKA

W trakcie przebywania na delegacji służbowej, zdarzyło ci się zmoknąć w drodze ze spotkania do hotelu ? W sezonie letnim wyskoczyliście na weekend nad Bałtyk, jednak pogoda spłatała wam figla ? Nic straconego, jeśli w wynajętym pokoju macie grzałkę elektryczną w grzejniku c.o. zawsze możecie ją włączyć i szybko wysuszyć przemoczone ubranie.

COCO

Kontakt w sprawie produktów:

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.
ul. Jana Pawła II 12 A
87-853 Kruszyn
tel. 054 235 59 05
www: www.instalprojekt.com.pl
mail: wyślij wiadomość
INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.

grzejniki dekoracyjne  grzejniki łazienkowe  grzejniki pokojowe  suszarki i grzałki  akcesoria


Zobacz zdjęcia w galerii Instal-Projekt


               Podobne artykuły
Grzejniki Jaga - designerski akcent we wnętrzu

ogrzewanie łazienki

Grzejniki Jaga - designerski akcent we wnętrzu

Mierzalność designu to rzecz trudna do osiągnięcia, ale można przyjąć pewne mierniki, które wskażą rozwiązania... więcej...

Ogrzewanie podłogowe - krok po kroku

ogrzewanie łazienki

Ogrzewanie podłogowe - krok po kroku

Ogrzewanie podłogowe, znane już w starożytnym Rzymie, jest coraz częściej stosowane w polskich domach. Ten typ... więcej...

Grzejniki dekoracyjne, łazienkowe i pokojowe od Zehnder

ogrzewanie łazienki

Grzejniki dekoracyjne, łazienkowe i pokojowe od Zehnder

Firma Zehnder, jako producent grzejników, zajmuje czołowe czołowe miejsca w rankingach prowadzonych przez kluczowe... więcej...